Baraz za SP2010

forum for locked topics...
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Re: Baraz za SP2010

Postby MKD » 14 Oct 2009

Edo wrote:Mislim da smo jedino favoriti protiv Grcke. Ipak oni trenutno nemaju klasnog igraca da vrijedi nesto. Ekipa im je stara, i samo zahvaljujuci losoj grupi su tu gdje jesu, al kao sto neko rece, lopta je okrugla. BIH ima mladu u perspektivnu ekipu, super jaku ofanzivu, svakom mogu zabiti, imaju iskusnog trenera, koji ej veliki lisac, koji je probao baraz...Mislim da nas netreba otpisati protiv bilo koga al da smo favoriti protiv Francuske/Portugala il Rusije to nismo... ows

Sta ga jebem, imamo jednu mladu ekipu, koja ce biti na okupu narednih 7-8 godina i vjerujem da cemo itekako igrati znacajnu ulogu u narednim godinama...

Moja zelja, neznam, vjerujte, ravnodusan sam, Suker je rekao pametno, baraz je uvijek 50 50, zato mozda i nebi Grke jer ih svi tako zarko zele...

Ma taka ne mozes da analiziras, bolje da se kvalifizirate sada nego da cekate druga prilika. Licno mislam deka vasa grupa imala dosta los kvalitet, taka da u EP kvale ne daj boze moze da dobiate povise nezgodni protivnika ali mozda moze i bolje zdreb koj znae zdreb ko zdreb.

Turska nece vidit prvenstvo u naredni 10 tak godina, trubadura se bilo je jasno deka ne moze srejka da prodolzi za turcija ona sto se slucilo na EP ne postoi. Belgija delovno menja generacija. Vie ste sve ova iskoristile
Last edited by MKD on 14 Oct 2009, edited 1 time in total.
Image

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 14 Oct 2009

sarma i proja wrote:zelim bosancima i slovencima da prodju da bude zanimljivo na forumu.

a hercegovcima?
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 14 Oct 2009

MKD wrote:
Edo wrote:Mislim da smo jedino favoriti protiv Grcke. Ipak oni trenutno nemaju klasnog igraca da vrijedi nesto. Ekipa im je stara, i samo zahvaljujuci losoj grupi su tu gdje jesu, al kao sto neko rece, lopta je okrugla. BIH ima mladu u perspektivnu ekipu, super jaku ofanzivu, svakom mogu zabiti, imaju iskusnog trenera, koji ej veliki lisac, koji je probao baraz...Mislim da nas netreba otpisati protiv bilo koga al da smo favoriti protiv Francuske/Portugala il Rusije to nismo... ows

Sta ga jebem, imamo jednu mladu ekipu, koja ce biti na okupu narednih 7-8 godina i vjerujem da cemo itekako igrati znacajnu ulogu u narednim godinama...

Moja zelja, neznam, vjerujte, ravnodusan sam, Suker je rekao pametno, baraz je uvijek 50 50, zato mozda i nebi Grke jer ih svi tako zarko zele...

Ma taka ne mozes da analiziras, bolje da se kvalifizirate sada nego da cekate druga prilika. Licno mislam deka vasa grupa imala dosta los kvalitet, taka da u EP kvale ne daj boze moze da dobiate povise nezgodni protivnika ali mozda moze i bolje zdreb koj znae zdreb ko zdreb.

Turska nece vidit prvenstvo u naredni 10 tak godina, trubadura se bilo je jasno deka ne moze srejka da prodolzi za turcija ona sto se slucilo na EP ne postoi. Belgija delovno menja generacija. Vie ste sve ova iskoristile

E volio bi da vam zrijeb dodjeli Tursku i Belgiju pa bi cvilio ko ker ovdje na forumu...Hajde bolan, mi smo iz 4 sesira ostavili Turke 7 bodova prije zadnjeg kola.... evilgrin0039

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 14 Oct 2009

Livnjak wrote:
sarma i proja wrote:imaju dobre igrace u odbrani.
ma bolja ekipa od vase 100 puta.

da je BIH srbijanska obrana, bili bi 2x bolji od srbije!

Da je Srbiji samo jedan Dzeko i mozda Misimovic onda bi bili 3x bolji od BiH.....jednostavno.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 14 Oct 2009

sirokibrig wrote:Momci bolje vam je prihvatiti stanje kako je i biti cvrsto na zemlji nego poletjeti visoko pa roknuti od pod jer ce tada puno vise boljet.

ne nadajte se nicemu jer ce onda i slavlje biti vece, i ovo je ogroman uspjeh za reprezentaciju koja do sada nije ni prismrdila nekom velikom natjecanju. Sve ostalo je bonus. Grcka se da proci, naravno i ove tri ali onda treba imati jebacku srecu. A i FIFI je u interesu gledati jednu francusku ili rusiju u JARu nego sloveniju ili bih. Tako da ni taj faktor nemojte zanemarit.

Istina je ali dobri je sto si spomnal prv inace bi me napadnale za neraleni savjeri.
Image

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 14 Oct 2009

bih je autsajder protiv rusije, portugala i francuske

shvatite, francuska mora ici
dakle protiv njhi sanse 1%, ali bukvalno 1%
protiv portugala sanse vece, ali ne puno, oko 15%
protiv rusa koji su sigurno i nezgodniji nego li portugalci, sanse malo vece, oko 20%
razlog je ruski mentalitet
umeju da ukenjaju
protiv grka sanse oko 55%

zelim vam da odete dalje ali ovo je realno
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 14 Oct 2009

valja iskopati jos negdje kojeg obranbenog igraca, to ce ciro srediti!

Steta sto onaj bosnjak iz sanskog mosta brani za sloveniju!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

delijaBL
Senior Member
Senior Member

Postby delijaBL » 14 Oct 2009

Bosni su sanse protiv Grcke ja bih rekao preko 70%.

Ovo dovoljno govori:

Greece - Switzerland 1-2
Israel - Greece 1-1
Switzerland - Greece 2-0
Moldova - Greece 1-1
Greece - Luxembourg 2-1

Pametnom dosta.

Protiv Rusije 50%.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 14 Oct 2009

Edo wrote:
MKD wrote:

E volio bi da vam zrijeb dodjeli Tursku i Belgiju pa bi cvilio ko ker ovdje na forumu...Hajde bolan, mi smo iz 4 sesira ostavili Turke 7 bodova prije zadnjeg kola.... evilgrin0039

Ja da se plasim od Belgija koja delovno menuje generacija ? bi bile idealen protivnik u ovie kavle.

Svaka vama cast za uspek ali bidi i malo realen sa noga na zemlja.

Poderile ste miki maus ekipi u kvale i na prijatelski ali protiv onie nalobolji ekipi imate problemi na kvale i prijatelski. Zato ne verujem ali nadem se.
Last edited by MKD on 14 Oct 2009, edited 1 time in total.
Image

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 14 Oct 2009

Livnjak wrote:valja iskopati jos negdje kojeg obranbenog igraca, to ce ciro srediti!

Steta sto onaj bosnjak iz sanskog mosta brani za sloveniju!

Imaju Salihamidzic i Papac, al nece da igraju...Ipak Ciro je skrpio finu odbarnu u poslednje vrijeme, Spahic je igracina, Jahic prosjek al igra dobro. Nadarevic je los al mu se nema sta zamjeriti, lik je odigrao dobro mada se nema neko veliko povjerenje u njega...

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 14 Oct 2009

Ako izvucete Grcku mogli bi dalje.. Jedino sto Grci imaju iskustvo odlaska na velika natjecanja postavljanjem bunkercine, ne znam kako, ali uvijek se provuku.

Francuska i Portugal nula bodova. Protiv Rusije bi vam trebalo vise srejka nego pameti, ma to je nemoguca misija.

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 14 Oct 2009

MKD wrote:Ja da se plasim od Belgija koja delovno menuje generacija ? bi bile idealen protivnik u ovie kavle.

Poderile ste miki maus ekipi u kvale i na prijatelski ali protiv onie nalobolji ekipi imate problemi na kvale i prijatelski. Zato ne verujem ali nadem se.

Kratko pitanje MKD-da li je po tvom misljenju jaca bila vasa ili BIH grupa?

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 14 Oct 2009

Kingdom of Montenegro wrote:
MKD wrote:Ja da se plasim od Belgija koja delovno menuje generacija ? bi bile idealen protivnik u ovie kavle.

Kratko pitanje MKD-da li je po tvom misljenju jaca bila vasa ili BIH grupa?

Znas sta ce odgovoriti, al ce elegantno zaboraviti da je BIH bila u grupi sa Evropskim prvakom, polufinalistom EPa te polufinalistom Olimpijskih igara....
Klasicna MKD spika, omalovazavanje susjedskih uspjeha koriscenjem dijagonalnih fakti, odnosno jacinama grupa, te srecom na tekmama...

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 14 Oct 2009

Livnjak wrote:cekaj? zar vi stvarno mislite da je neko sigurno dalje u relegaciji? niste valjda tako naivni? 2 utakmice, 2x 90 minuta, lopta je okrugla i sve je moguce!

I ja se to pitam.... c017

Niko.....bas niko os ovih nositelja nije siguran..... Pa sta je vama?

Jedna Slovenija moze itekako namuciti Portugal i Francusku
CITY

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 14 Oct 2009

Livnjak wrote:
sirokibrig wrote:BiH ima 40% protiv grka

protiv grcke BIH ima ~90%!

Grcka je najlosija od svih 8 ekipa u relegaciji, ko got njih dobije prolazi!

I ovdje se slazem

Sto bi rekao MKD, oni su kurac od ofca
CITY