NLB league 2009/2010 sezona - HKK PARTIZAN -Å AMPION

forum for locked topics...

Najbolji koeficijent ove godine će imati:

Srbija
20
48%
Hrvatska
10
24%
Slovenija
5
12%
BiH
3
7%
Crna Gora
4
10%

Total votes: 42

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Re: NLB league 2009/2010 sezona - HKK PARTIZAN -Å AMPION

Postby sirokibrig » 30 Apr 2010

KOS wrote:
Inace Hrvatska je "demokratska zemlja" u kojoj ne mozes obuci majicu svoga tima ako je iz Srbije tyy

Srećom po nas komšije su nam demokrati pa se po njihovim gradovima, dvoranama i stadionima moze slobodno šetati sa majicom Hajduka ili Dinama! Icon_blink

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 30 Apr 2010

KOS wrote:Ma zenska se nije pokazala kao fina gosca.
Gdje su pokloni za domacina?
Trebala je ona donijeti bar 20setak majica Partizana pa podjeliti Ciboninim navijacima pa do incidenta ne bi doslo. Zna se ko je najbolji tim na Balkanu a mozda i u Evropi i normalno je da su njiove majice najtrazenije.
Ovako su navijaci Cibone morali oteti tu jednu majicu. dance2

Hrvatska policija je nezaboravna tooth
Jedan sjedi na stolu a drugi s kacigom na glavi ispituje...... rofl
brze shavca kad ima kacigu na glavi. krazy

Inace Hrvatska je "demokratska zemlja" u kojoj ne mozes obuci majicu svoga tima ako je iz Srbije tyy

Glupost, ne možeš, kako je neko već reka, nosit ni obilježja ni svog hrvatskog kluba u drugom gradu, a mislin da nije drugačije ni u Srbiji, ima jedna zanimljiva pisma na tu temu o Mati u bilom dresu među BBB-ima, ne da mi se sad tražit po netu... c017

U svakom slučaju debilizam nema nikakve veze sa Srbima i Hrvatima, nije to isključivo njihov proizvod, ko zna možda i je, a da prijavimo uredu za patente... c017
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 30 Apr 2010

srdjan wrote:
-Hans- wrote:Ne branim balkan, ali da se igra utakmica Newcastle-Sunderland u Newcastleu, vjeruj mi da bi cijela tribina nasrnula na zenu u Sunderlandovom dresu.

evilgrin0039
Jel to Hans postaje Mehmed ili Panagiotis (nek crkni).

Arena spada pod Lanište - juzno od Save. Balkan.

KOS wrote:Inace Hrvatska je "demokratska zemlja" u kojoj ne mozes obuci majicu svoga tima ako je iz Srbije tyy

Pa postoji niz demokratskih zemalja gdje moras biti zestok moron da odes među protivnicke navijace sa obiljezjem svog kluba.

KOS
Senior Member
Senior Member

Postby KOS » 30 Apr 2010

Bosna sigurno jese demokratska zemlja u kojoj mozete nositi ne samo svoje dresove vec i zastave a vracajuci se iz druge drzave vasi navijaci mogu da i pretuku nekog Bosanca u Bosni koji nosi jaknu na kojoj pise BOSNA. dance2

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 30 Apr 2010

Ja sam (nije da se hvalim) c017 prosao pored Grobara sa zvezdinim salom pred derbi...
Samo sto sam tada jaknu zakopcao do grla da se ne vidi nimalo crvene boje... lol

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 30 Apr 2010

sirokibrig wrote:
KOS wrote:

Srećom po nas komšije su nam demokrati pa se po njihovim gradovima, dvoranama i stadionima moze slobodno šetati sa majicom Hajduka ili Dinama! Icon_blink

zasto se ne izvinis za sirenje laznih informacija?
do sada niko nije napadnut zbog dresa, moguce je da je zbog toga sto ih nije bilo... ko zna... ali se nije desilo.
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

sarma i proja wrote:
sirokibrig wrote:
KOS wrote:

zasto se ne izvinis za sirenje laznih informacija?
do sada niko nije napadnut zbog dresa, moguce je da je zbog toga sto ih nije bilo... ko zna... ali se nije desilo.

Kod vas se nose pistolji na utakmice, ljudi ginu na stadionima, a sad se zgrozavate zbog nekakvog naguravanja na tribni u kojem je sudjelovalo 10 ljudi i nije bilo nikakvih posljedica.

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 30 Apr 2010

-Hans- wrote:Slazem se, ali u ovom slucaju me boli kurac.

Među tisucama ljudi lako se nađe par budala i ako mene pitas, budala je taj koji je donjeo tu majicu. Da idem u BG gledat Partizan-Cibona, zadnje sto bi mi palo na pamet je nositi hrvatska obiljezja.

I zena se jos brani, kao da ima pravo nositi navijacka obiljezja, ali nije u pravu. Ovo je tekma visokog rizika i bila je duzna to prijaviti prije utakmice. Vjerojatno joj ne bi dopustili navijacko obiljezje, a ako bi onda bi ju smjestili na osigurano podrucje.

Ista stvar bi bila da igraju Zadar i Sibenik, gdje navijac Sibenika sjedne na zadarsku tribinu sa sibenskim obiljezjem. Provokator neka dobije po picki kad je glup.

Slazem se. Svakako ne odobravam takve gluposti, niti bih ikad nesto takvo ucinio... ali ovo je sada smijesno, kao svi iznenadjeni... pa dobro, jel vi stvarno mislite da bi neka cura u Dinamovom dresu bolje prosla u prepunom Pioniru? Nemojte me jebat... I meni te cure (dakle, Hrvatice u Dinamovom dresu) ne bi bilo nimalo zao, apsolutno bi si bila sama kriva, jbg.
A ova tu prica kao "to je moje pravo"... ma daj, ili si glupa ili glumis neku herojku (i eto, to je ocito cak i ispala kod nekih...).

Da se razumijemo, i meni je sve to tuzno, ali budimo realni, to je jednostavno tako i to valjda svako zna. Cemu onda ove price...

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 30 Apr 2010

zasto je bilo neophodno lagati da su neki ljudi dizali 3 prsta? zasto jednostavno nisu rekli: dosla u partizanovom dresu i to je razlog.

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 30 Apr 2010

Ma realno koga boli kurac, moraju se novine prodavati, jbg tooth
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 30 Apr 2010

Lord Johnny wrote:
-Hans- wrote:Slazem se, ali u ovom slucaju me boli kurac.

Među tisucama ljudi lako se nađe par budala i ako mene pitas, budala je taj koji je donjeo tu majicu. Da idem u BG gledat Partizan-Cibona, zadnje sto bi mi palo na pamet je nositi hrvatska obiljezja.

I zena se jos brani, kao da ima pravo nositi navijacka obiljezja, ali nije u pravu. Ovo je tekma visokog rizika i bila je duzna to prijaviti prije utakmice. Vjerojatno joj ne bi dopustili navijacko obiljezje, a ako bi onda bi ju smjestili na osigurano podrucje.

Ista stvar bi bila da igraju Zadar i Sibenik, gdje navijac Sibenika sjedne na zadarsku tribinu sa sibenskim obiljezjem. Provokator neka dobije po picki kad je glup.

Slazem se. Svakako ne odobravam takve gluposti, niti bih ikad nesto takvo ucinio... ali ovo je sada smijesno, kao svi iznenadjeni... pa dobro, jel vi stvarno mislite da bi neka cura u Dinamovom dresu bolje prosla u prepunom Pioniru? Nemojte me jebat... I meni te cure (dakle, Hrvatice u Dinamovom dresu) ne bi bilo nimalo zao, apsolutno bi si bila sama kriva, jbg.
A ova tu prica kao "to je moje pravo"... ma daj, ili si glupa ili glumis neku herojku (i eto, to je ocito cak i ispala kod nekih...).

Da se razumijemo, i meni je sve to tuzno, ali budimo realni, to je jednostavno tako i to valjda svako zna. Cemu onda ove price...

Potpis.
Slaviša Kokeza!

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

sarma i proja wrote:zasto je bilo neophodno lagati da su neki ljudi dizali 3 prsta? zasto jednostavno nisu rekli: dosla u partizanovom dresu i to je razlog.

Pa mozda je i dizao tri prsta, tko zna. I da nije, ta majica je sama po sebi provokacija u ovoj situaciji. Koliko god se neki pravili englezi, mislim da je svima jasno o cemu se radi.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 30 Apr 2010

-Hans- wrote:
sarma i proja wrote:zasto je bilo neophodno lagati da su neki ljudi dizali 3 prsta? zasto jednostavno nisu rekli: dosla u partizanovom dresu i to je razlog.

Pa mozda je i dizao tri prsta, tko zna. I da nije, ta majica je sama po sebi provokacija u ovoj situaciji. Koliko god se neki pravili englezi, mislim da je svima jasno o cemu se radi.

Misliš Nijemci ows
Slaviša Kokeza!

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 01 May 2010

E sad, kako je nastao sukob, nisam vidio. Ali znam da je tijekom sukoba bilo toga i vidio sam bar jednog lika koji je dizao 3 prsta prema publici, jer sam sve mogao popratit s tribine na suprotnoj strani, i bilo je toga, to znam (ali ne znam je li bilo na pocetku).

No kako kaze Hans, i majica Partizana je sama po sebi provokacija, a to je valjda svakome jasno, ne znam stvarno o cemu mi ovdje pricamo...
Last edited by Lord Johnny on 01 May 2010, edited 1 time in total.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 01 May 2010

to je provokacija za primitivce Icon_Fakti

Return to “Arhiva”