Prognoze pred početkom NLB sezone 2009/2010

forum for locked topics...
herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Prognoze pred početkom NLB sezone 2009/2010

Postby herkules » 06 Oct 2009

srdjan wrote:Mene zanima da li je taj lik igrao za Australiju,tj.ima li Å¡anse da jednom zaigra za nas
Očekujem da će već u prvoj sezoni biti najbolji centar lige.

Igrao je za mladje kategorije...a za A tim nisam siguran Icon_cese
nije ga bilo na SP '06, kao ni na OI '08....sada ne znam da li je u medjuvremenu zaigrao u nekom njihovom mm takmicenju, ako ga imaju uopste Icon_cese
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 07 Oct 2009

herkules wrote:
srdjan wrote:Mene zanima da li je taj lik igrao za Australiju,tj.ima li Å¡anse da jednom zaigra za nas
Očekujem da će već u prvoj sezoni biti najbolji centar lige.

Igrao je za mladje kategorije...a za A tim nisam siguran Icon_cese
nije ga bilo na SP '06, kao ni na OI '08....sada ne znam da li je u medjuvremenu zaigrao u nekom njihovom mm takmicenju, ako ga imaju uopste Icon_cese

Samim tim je izgubljen hyy

A.C.
Member
Member

Postby A.C. » 07 Oct 2009

1-4 olimpija, hemofarm, cibona, partizan

Olimpija je složila finu ekipu i uz Zdovca na klupi može računati na najviše domete (čitaj ff). Iako sam najviše volio onu Olimpiju iz vremena Zmage Sagadina ova mi se čini kao povratak na stare staze gdje olimpija puca na trofeje. Užasno me nerviralo zadnjih par godina kad se el davala prednost pa su neke utakmice u nlb igrali preko one stvari a rasipanje ugleda na „domaćoj sceni“ si velikan poput olimpije ne smije dozvoliti. Mislim da je ovo sezona povratka i borbe za nlb krunu. Ipak mislim da će ispasti u polufinalu.

Hemofarm je ravnopravni pretendent na titulu nlb po ekipi svakako međutim ostaje problem trenera jer po meni karadžić može uvijek stići po pf ili finala ali onda do izražaja dolaze one finese koje vrhunski treneri imaju a on još nema. Nek me demantira ako je sazrio i uzme nlb. Ja mu ne vjerujem. Polufinale i poraz.

Cibona je cibona. Slabija nego lani ali tko nije. Dosta izmjena, novi ameri, povratnici, mladi ali trener je iskusan i on je garancija novog ff za vukove. Ulaz u sezonu bit će mekan kao i lani ali kad se sve uigra očekujem seriju pobjeda koja će biti dovoljna za ff. Prognoza finale.

Partizan je partizan. Slabiji nego lani ali tko nije. Dosta izmjena, novi ameri, povratnici, mladi ali trener je iskusan i on je garancija novog ff za valjak. Bit će to ponovo rudarska košarka na 57 poena, koš za koš u tvrdim utakmicama i onda u četvrtoj ode valjak na +5 i to brani serijom slobodnih bacanja. Prognoza finale.

4-8 zadar, zvezda, budućnost, zagreb

Zadar je dosta slabiji nego lani. Koliko čujem novi ameri su za ku...tako da očekujem zamjenu jednog ili obojice kad se svi međusobno posvađaju sredinom 12 mjeseca. Ipak sagadin i domaći skor 13-0 (uz tradicionalni sudački vjetar u leđa i bijelu zastavu srpskih kluvova na ulasku u dvoranu) garancija je 4-8 mjesta. U prva 4 će teško osim ako suci zbog obećanog ff i u gostima malo ne poguraju. Ipak sumnjam u ff...

Zvezda- šta reći, uvijek tu a nikad do kraja. Dosadna ekipa do boli. Stalno se nešto kurče te za domaću ligu te za uleb a u nlb niti sa boljim trenerom nisu ništa napravili pa zašto bi sa acom petrovićem. To je solidan trener i žali bože vremena i živaca koje će tu potrošiti. Prognoza- suhoparna borba 4-8.

Budućnost će biti kopija prošlih sezona. Svima tvrdi kući a vani umiljati ko psići. Oni će svoje uzeti u morači a vani će skalpove skinuti na 3-4 slabija gostovanja. Dovoljno za 4-8

Zagreb će konačno iskočiti u gornji dio. Iskustvo starijih i širina koju konačno imaju donijeti će im gornji dio ljestvice. Mula, krle, prka, štimac, barać, tomić, simon +nadolazeći mladi garancija su više velikih skalpova u trnskom.

8-12 fmp, bosna, cedevita Å¡iroki

Fmp će ponovo graditi mlade za veće klubove i reprezentaciju ali to rezultatski neće donijeti mnogo. Prošla su njihova vremena titul, ali koliko su napravili od malog kluba mogu slobodno sad 10 godina kenjati u prikrajku, zarađivati plaće i izbaciti pokojeg pojedinca.

Bosna i široki pokazali su lani u bih prvenstvu da su tu negdje. Prednost bosni zbog vukoičića. U skenderiji će i netko veliki polomiti zube dok u širokom ne vjerujem da će itko od prvih 8 prosuti bodove.

Cedevita je kako ime kaže instant klub. Istina da su nakrcani poznatim igračima i trenerom (kojeg ne volim jer mislim da bi i guzice dao za lovu i da ga sredina, i ekipa uopće ne zanimaju) ali puno je tu neiskustva za ovakav tip natjecanja. Oni mogu nekoga i iznenaditi ali u kontinuitetu nikako. Opstanak će ih zadovoljiti i onda će im subotić uzeti lovu za još jednu sezonu i pobjeći u kk zrinjevac.

13-14 helios, radnički

Helios je uvijek tu pri dnu ali uvijek se spase. Zašto da i ove godine ne bude tako.
Radnički uopće ne poznajem ali činjenica da su novi i letimičan pogled na roster ne daje im pravo od časne borbe za opstanak i zadnje mjesto zbog lošijeg međusobnog omjera sa heliosom.
"Now my own suspicion is that the Universe is not only queerer than we suppose, but queerer than we CAN suppose."
J.B.S. Haldane

Image

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 07 Oct 2009

Djesi ACE,

Pripremas li prsutu za zimnicu... c017

A.C.
Member
Member

ma pusti edo recesija je...samo suđuk...
Last edited by A.C. on 07 Oct 2009, edited 1 time in total.
"Now my own suspicion is that the Universe is not only queerer than we suppose, but queerer than we CAN suppose."

J.B.S. Haldane

Image

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 07 Oct 2009

Edo wrote:Djesi ACE,

Pripremas li prsutu za zimnicu... c017

c017

A.C. welcome back cool0044
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 07 Oct 2009

A.C. wrote:ma pusti edo recesija je...

Ciao! figgg

A.C.
Member
Member

tu puno ima novih lica...razumije li se itko u košarku ili još petljate bez veze...ima li još svete, piceka, montenegra, bojana, bendera, ljolje n-mana...vidim i neki iz mkd...zna li taj išta ili samo ajvar i paprika...

J.B.S. Haldane

Image

bojan
Respected Member
Respected Member
Club: olimpija, PINDJUR

Postby bojan » 07 Oct 2009

A.C. wrote:tu puno ima novih lica...razumije li se itko u košarku ili još petljate bez veze...ima li još svete, piceka, montenegra, bojana, bendera, ljolje n-mana...vidim i neki iz mkd...zna li taj išta ili samo ajvar i paprika...

nije samo ajvar, tu so i Icon_Fakti mrgreen

A.C.
Member
Member

bojan wrote:
A.C. wrote:tu puno ima novih lica...razumije li se itko u košarku ili još petljate bez veze...ima li još svete, piceka, montenegra, bojana, bendera, ljolje n-mana...vidim i neki iz mkd...zna li taj išta ili samo ajvar i paprika...

ma stvarno nisam dugo zašao na ovaj forum pa ne znam tko zna a tko misli da zna...nego uvijek me početak košarkaške sezone potakne da napišem nešto iako znaš da moje prognoze često ne prođu...znaš najveći stručnjaci su najlošiji prognozeri...

J.B.S. Haldane

Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 07 Oct 2009

Svakog sezona ostavas barem po edan post, a lani si ostavil analiza pred pocetak sezona nadem se deka ci stavis povise postovi ova sezona a deka citas forum voopste ne sumljam ).

Dragi mi sto i ti konecno vleze u resecija mi ostali balkanci ziveme u resecija 20 godina c017
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 07 Oct 2009

Gledam deka jos uvek si poznavalec kosarka, konecno osim mene da se pojavi covek so realna izjava okolu Zadar. Roster im je boranija.
Image

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 07 Oct 2009

Dobro dosao A.C

Procitao sam samo pocetak tvoje prognoze i uvideo sam da si napisao isto za Cibonu i za Partizan, sve je to OK..ali.....nazvati Duleta da je mlad Icon_Aplause

a za Zvezdu ce da vidimo....ja gajim nadu za domace prvenstvo, ako ne ove onda sigurno sledece sezone ows

Svrnuo sam ovde pre EP u kosarci i ocigledno malo zaglavio.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 07 Oct 2009

Welcome back AC...veselim se tvojim novim dvobojima sa Stevom c017

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 08 Oct 2009

A.C. wrote:
bojan wrote:

ma stvarno nisam dugo zašao na ovaj forum pa ne znam tko zna a tko misli da zna...nego uvijek me početak košarkaške sezone potakne da napišem nešto iako znaš da moje prognoze često ne prođu...znaš najveći stručnjaci su najlošiji prognozeri...

Jel i dalje cuvas vazelin tooth

Nesto mi ovo cudno, svi stari forumasi se odjednom vratise (sto je odlicno).Da se mozda admini ne igraju sa nama.
Image