Fudbaleri i "fudbaleri"... 2007/2008

forum for locked topics...
Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Fudbaleri i "fudbaleri"... 2007/2008

Postby Livnjak » 03 Aug 2007

Bre wrote:Ej ljudi , sta ima. Prvo da vas ne zabuni moj nick ili avatar, ja sam mostarac, BiH ( nisam mostarac iz hrvatske :( ) :=)

Evo onda... posto je meni zvezda, uz velez jedini klub zanimljiv iz bivse juge i neda mi se bas prelistavat svaki dosadasnji post ako neko moze da mi napise prvu postavu ( i zamjene ako nije tesko ) za ovu sezonu. Eto ako mi to neko postavi moj prijatelj sirokibrig vam svima zove pice.

Red_Star wrote:
Bre wrote:Ej ljudi , sta ima. Prvo da vas ne zabuni moj nick ili avatar, ja sam mostarac, BiH ( nisam mostarac iz hrvatske :( ) :=)

Evo onda... posto je meni zvezda, uz velez jedini klub zanimljiv iz bivse juge i neda mi se bas prelistavat svaki dosadasnji post ako neko moze da mi napise prvu postavu ( i zamjene ako nije tesko ) za ovu sezonu. Eto ako mi to neko postavi moj prijatelj sirokibrig vam svima zove pice.

Aha :?

Bre wrote:hvala na tom aha :?

moljac wrote:barkos

salas - burzanovic - koroman

milijas<molina> lukas

bronoviciki - gaj - tutoric(bajalica) - basta(palasio)

randjelovic

Tako bi to moglo da izgleda...

Dejan-BG wrote:Ne verujem da ce bilo ko od stranaca biti u timu u prvoj utakmici. Mozda samo Barkos, iako nedovoljno spreman i sa ostatkom tima neuigran, jer drugog pravog spica u ovom trenutku nemamo.

Nadam se da ce sutra proci Estonci. Kad vidim da su grobari na ivici izbacivanja, a Zvezda bi igrala u delu Makedonije gde ima siptarskog zivlja ... za klub koji je poslednjih godina novcano najkaznjavaniji u Evropi, eliminacija u najavi ...

moljac wrote:Palasios otpoao,traziov milionce po sezoni...

darko_krunic wrote:kad smo kod estonaca, oni bi trebali biti lagani zalogaj. znam im klupskog PR-a, i jos prije zdrijeba je govorio da nikako ne zele u kvalifikacijama igrati s klubovima ex-yu...
bas i nisu imali srece :P

estonska liga je poluprofesionalna, 5 klubova je "profesionalno", 5 amatersko, liga u kojoj ovih 5 uvijek, ali bas uvijek pobjedjuje 5 slabijih...

klub koji uz lokalne ruse ima i 4 ruska igraca i 2 litvanca. osnovani prije 8 godina, klub bez tradicije koji u domacoj ligi gleda izmedju 200-1000 navijaca.

inace, tallinn je opako dobar grad. vikendom ga okupiraju skandinavci zbog jeftinog alkohola i zezancije. zene predobre. mrze ruse, kojih je 30ak posto u estoniji i ugnjetavaju ih :D

moljac wrote:Znaci ide se na revans u tm slucaju :lol:
Nesto mislim da cemo se muciti,ekipa nije uigrana a i Bosko mi za sada nije ostavio neki utisak sto se priprema tice...vidjecemo u svakom slucaju
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

Yuri Gagarin
Junior Member
Junior Member

Postby Yuri Gagarin » 03 Aug 2007

Igramo protiv Rendžers u trećem kolu, ako prodjemo Levadiju naravno. :roll:

Nije loše rekao bih...
Image

NoName

Postby NoName » 03 Aug 2007

Yuri Gagarin wrote:Igramo protiv Rendžers u trećem kolu, ako prodjemo Levadiju naravno. :roll:

Nije loše rekao bih...

gledao sam prenos izvlacenja i moram priznati da sam zadovoljan s obzirom
da su nam u trenutku izvlacenja zvezde jedino rangersi i besiktas bili
prihvatljivi...

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 03 Aug 2007

NoName wrote:da su nam u trenutku izvlacenja zvezde jedino rangersi i besiktas bili
prihvatljivi...

za mene su skoti bili opcenito najbolji izbor!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

NoName

Postby NoName » 03 Aug 2007

Livnjak wrote:
NoName wrote:da su nam u trenutku izvlacenja zvezde jedino rangersi i besiktas bili
prihvatljivi...

za mene su skoti bili opcenito najbolji izbor!

nisu bolji od tamperea/levskog... :wink:
ali u onom trenutku svakako jesu...

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 03 Aug 2007

pa ja sam zeleo anderleht
Taman bih isao da gledam a zvezda je realno bolja.
Samo podhitno da se uzme neki centarfor, ovo na nista ne lici
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 04 Aug 2007

Najvise sto mrzim to su zvezdasi ( i Djurovski) koji vec sada pricaju o Rangersima a mi imamo samo 1:0 protiv neugodne Livade sa baltickog mora.

maestro
Member
Member
Club: Crvena Zvezda

Postby maestro » 04 Aug 2007

ne vjerujem da cemo ispasti od levadije ali protiv rendyersa ce nam trebati jos jedan napadac,ako nista drugo neka iskesiraju ya despotovica,barkos je iygubljen u prostoru i vremenu

P.S.Pozdrav svima
Kad god sam i gde god sam naišao na ljude koji su pokazivali suviše razvijenu brigu za nacionalni ponos i opšti interes ili preteranu osetljivost za ličnu čast i dostojanstvo, uvek sam, gotovo po pravilu, nailazio i na ograničen um, nerazvijene sposobnosti, tvrdo srce i grubu kratkovidu sebičnost.
http://dezvez.blogspot.com/
http://www.youtube.com/watch?v=eZUJXrvpPFA

Yuri Gagarin
Junior Member
Junior Member

Postby Yuri Gagarin » 04 Aug 2007

Iako smo mogli puno gore proć kod žreba mislim da je nama Uefa kup sa ovakvom ekipom i sa ovakvim trenerom realnost.

Nisu Rendžersi toliko jaki ali mislim da ako ne damo gol u gostima onda nemamo šanse.
Image

maestro
Member
Member

Postby maestro » 04 Aug 2007

Djordje Rakić leči Zvezdinu neefikasnost
Subota, 4. avgust 2007. 11:07

Slaba forma Argentinca Ernana Barkosa i neiskustvo mladog Filipa Djordjevića primorali su čelnike Crvene zvezde da krenu u potragu za napadačem koji bi reÅ¡io sada već hroničnu boljku Å¡ampiona - neefikasnost.

"Istina je da želimo da dovedemo napadača. Razgovarao sam o tome sa direktorom Stojanovićem, ali u ovom trenutku ne bih o imenima", izjavio je trener Zvezde BoÅ¡ko Djurovski.

Prvi "pik" crveno-belih je, prema pisanju beogradske Å¡tampe, napadač OFK Beograda Djordje Rakić.

Golgeter "romantičara" želi na Marakanu. U izjavi "Sportu" rekao je da bi prelazak u Zvezdu "bila prava stvar i kruna karijere". Ipak, konačnu reč ima uprava kluba sa Karaburme, koja za sada nije spremna da se odrekne mladog reprezentativca.

"Ne negiram da postoji interes Zvezde za Rakića i to nije tajna, ali sedam dana ped početak Å¡ampionata OFK Beograd ne razmiÅ¡lja da proda svog prvog napadača", izjavio je sportski direktor "romantičara" Dražen Podunavac.

Medjutim, obzirom na dobre odnose Zvezde i OFK Beograda poslednjih sezona, kao i brojne transfere u "poslednji čas", a primeri za to su prelasci Stančića, Djokaja i Bajalice, možda i dodje do pregovora i dogovora dva kluba.

Crveno-belima, ukoliko eliminiÅ¡u Levadiju, rok za prijavljanje igrača za 3. kolo kvalifikacija Lige Å¡ampiona ističe 9. avgusta.

(MONDO)
Kad god sam i gde god sam naišao na ljude koji su pokazivali suviše razvijenu brigu za nacionalni ponos i opšti interes ili preteranu osetljivost za ličnu čast i dostojanstvo, uvek sam, gotovo po pravilu, nailazio i na ograničen um, nerazvijene sposobnosti, tvrdo srce i grubu kratkovidu sebičnost.

Vultures_boy
Member
Member

Postby Vultures_boy » 05 Aug 2007

potpisati njega i Pjanovica, izgleda da Ljuboja NE IDE U SIJENU!!!!!!!! a Sijena ga platila 800 000 evrica, kao kaze da mu nude malu platu!!!!!! Piksi 800 000 za Ljuboju je dobro potpisi ga za LS bolji je od sve i jednog napadaca kojeg sada imas!!!!!!!!

Yuri Gagarin
Junior Member
Junior Member

Postby Yuri Gagarin » 05 Aug 2007

Црвена звезда - Синђелић 2:0

Црвена звезда је у тренинг утакмици савладала српсколигаша Синђелића резултатом 2:0, головима Кастиља у 85. и Миловановића у 90. минуту. Меч је одигран по кишовитом времену на помоћном терену Маракане пред неколико стотина гледалаца.
За Црвену звезду су играли Бановић (46' Радивојевић), Пантић (60' Лукаш), Броновицки (60' Анђелковић), Бајалица (60' Гај), В.Ђорђевић (60' Туторић), Станчић (60' Кастиљо), Трајковић (60' Богдановић), Молина (60' Милијаш), Бурзановић (60' Короман), Рашковић (60' Миловановић), Ф.Ђорђевић.

Jedva. :roll:
Image

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 09 Aug 2007

Ovo je jedna velika SRAMOTA.

i onda me neko pita zasto ne volim fudbal

Brukanje zvezdinog ugleda

Ovo je sa jednog drugog foruma..mozda znate lika koji je ovo napisao, nemam nista da dodam ali se potpuno slazem sa njim.

"Posto sam jos uvijek ozlojadjen i uvredjen ovim sto sam gledao - ovo mi dodje kao jedna vrst terapije.

Prvo da se pokenjam na internet jer da nije izmisljen ja danas ne bih morao da prezivljavam sve ovo sto se desilo i mogao bi na miru da spavam. Bozhe sacuvaj.

Bolji tim je danas ispao a srecniji potpuno ne zasluzeno ide dalje. Gledajuci obje utakmice - Levadija je pokazala vise, izgledala je kao organizovana ekipa koja zna sta i koliko moze i koja se pridrzavala toga bez odstupanja. Sad - nasa je sreca sto oni pojma nemaju jer da su imali samo jednog dobrog igraca - on bi na sam pobjedio. Da smo mi bili na njihovom mjestu i recimo ispali na ovaj nacin protiv 1 Milana, PSV, Leverkuzena itd - sada bi svi proklinjali srecu, pozivali se na magle, Augentalere (noga mu se pozlatila dabogda) i Strazbure i ostale. Licno mislim da je jedini razlog sto smo prosli jer su se Estonci prepali naseg imen i precjenili nas pogotovo u prvoj utakmici.

Prije utakmice slusali smo kako idemo na pobjedu, kako ce nam dobar teren odgovarati, kako ce nam biti lakse, kako cemo sutirati sa distance, kako nece igrati Barkos, itd, itd. Jebe lud zbunjenog ili se ne zna ko pije a ko placa ili Salovski nema nikakvog uticaja oko sastava tima. Prosli smo na gol u gostima i donijeli Srbiji kurac od toliko potrebnih bodova. Nas koeficijent je i dalje takav da ce uskoro da nas prestignu i velesile iz Tamperea i drugih fudbalskih velikana. Sto se tice same utakmice - jedino od gola Burzanovica do poluvremena - imali smo neku kontrolu i igra je licila na fudbal (onako 2 dioptrije manje) Sve ostalo - zona sumraka. Ako su Estonci poluamateri - sta su nasi ?

Randjelovic je imao svoj "Lacio sindrom" i na srecu nije nas kostao nista osim bodova, rejtinga i kowficijenta. Bilo - ne ponovilo se, rekli smo protiv Lacija. Sad moramo da kazemo - do slijedeceg puta. Inace dobro odradio posao ali sta vrijedi kravi koja da 50 l mlijeka kad udari nogom kantu i sve prospe

Gojko
Andjelkovic - "codname flipper" a moze i noj bez problema. Nema sanse da od prve ustopa loptu sve i da to funkcionise na magnetni pogon. U napadu - zaobada se ko sarulja kad je puste na pasu i u naletu sudarice se sa svacim sta mu se nadje na putu jer ne dize glavu. Nazalost - ofanziva je njegova vrlina u odnosu na defanzivu. Ispada iz igre bez prestanka. Nasjedana svaki laznjak, dupli pas. Ne moze dobiti duel u zraku sve i da ima merdevine. Za vrijeme utakmice ne pita se hoce li kiksnuti nego kada i kada jos itd.

Gaj - sve je to fino sto on radi ali nazalost njegov stil igre je tempirana bomba i once kiksnuti kad tad. I takav, kakv je - bez konkurencije je na poziciji stopera. Organizacija igre je kurton jer on je izgleda daltonista tj ne razlikuje bas najbolje svoje i protivnicke igrace.

Tutoric - cijenim ovog momka jer on u svakoj utakmici daje 100%. Trudi se, bori se. Nazalost njegovih 100% moze samo proci u MSL i to ne uvijek. Svaki put kad je lopta upucena prema njemu - u meni sve utrne i ja ocekujem najgore. Nije on kriv sto mi bolje nemamo a trebamo.

Basta - tesko je naci dovoljno zestoku uvredu za ovog retardiranog debila i onoga koga i dalje forsira. ne znam ni sam gdje da pocnem. Krivza prvi gol jer je ne zaintresovano posmatrao protivnickog igraca kako zakucava loptu u mrezu. Kad god je lopta dosla do njega on bi krenuo kao muha bez glave do momenta kada bi se sudario sa protivnikom i izgubio istu. Od tog momenta setkao be se u pravcu svog sesnesterca polako da ne bi oznojio dres. Uz to je dobio kretenski drugi zuti sto ce otvoriti vise prostora Panticu . Nakon sat vremena kianja nasih zivaca - malo se umorio pa je izasao. I da ne zaboravim - jedan od njegovih centarsuteva pogodio je Burzanovica za izjednacenje.

Kastiljo - ne tako dominantan ali i dalje uz koromana nas najbolji igrac. imao je sansu da postigne gol ali traljavo je zavrsio akciju. nemam % dobivenih duela ali nije manji od 80%. Za vise nije bilo ni prilike ni prostora.

Lukas - danas je on preuzeo ulogu da krpi velike rupe koje pravi nas kapiten i odlicno odradio posao. Puno je radio ali zato je i doveden. Imao je par suteva i nadam se ta ce da upali teorija velikih brojeva i to vrlo brzo. I dalje je pomalo izgubljen na terenu jer u sredini nema mjesta a kada bi se izvlacio na desnu stranu tu bi ga pokupio Basta

Picka sa trakom - jebo ga onaj ko mu je dade, i onaj ko ga gura i drzi ga da igra. Ne znam ciji je on igrac po ugovoru i zbog cega mora da seta traku 90 beskorisnih minuta. I za ovu raspalu Zvezda sramota je da on buse kapiten i igra. Koliko lose mora da igra da bi bio zamjenjen. Danas je napravio puno posla Lukasu. Setao se i nije ni oznojio dres. I kad bi lopta dosla do njega davao bi je iskljucivo Basti ili bi je izgubio u duelu i pao kao otresena slina. Poslije onog slobodnog udarca - estonci i dalje traze loptu po okolnim njivama. Sreca pa nemaju minskih polja. Kapiten Zvezda treba da bude vodja na terenu a ne picka koja se moze uociti samo pod mikroskopom. Steta je sto ne dobi crveni karton. Ovako moramo i dalje da ga gledamo.

Burzanovic - poserem se na njega i njegov gol. Nije potrcao, nije dobio duela i jos se povrijedio. nastavlje Krivokapicevu tradiciju nosenja svetog broja kojega treba povuci iz upotrebe dok se ne pojavi neko koga zasluzuje. Burza ima kondicije za 1-2 nocna bara u Titogradu i to je sve. On ni splava nebi prezivio

Koroman - bio je najbolji, trudio se, radio, pokusavao, imao dobrih momenata i onda u 89 minutu pokazao koliki je shaban. U toj situaciji kada se borimo za goli zivot - on dribla golmana nekim fintama i ni na gol da sutne. Ako odigra ovako protiv skota - dice mu se cijena i mi cemo ispushiti jer i dalje nismo otkupili njegov ugovor.

Barkos - i dalje nije imao sansu za gol. Ja uopste ne znam kakva mu re realizacija jer za to nije imao prilike. Iako djeluje tromo - trudio se otvara prostor pa cak uzeo vise lopti od kapitena sto i nije podvig ali nemamo o cemu drugom da pricamo.

Trajkovic - zasto je on usao prije Milijasa meni nije jasno. Utopio se u sivilo, nesto je pokusavao ali i on je spot a i sumnjam de je po zanimanju lijevi vezni

Poljak - izgubljen u vemenu, prostoru i igri. Nezahvalnoo je bilo ubaciti ga u ovoj situaciji ali placen je da igra. Ja se nadam da je samo nespremnost i neuigranost u pitanju

Milijas - ispao iz ekipe zbog nefudbalskih razloga (kapiten mora da seta traku). U kratkom vremenu na terenu stvorio je 2 dobre sanse koje su ostale neiskoriscene.

Salovski - pa zar neko da uci zanat na Zvezdi. Ovaj covjek je jedan nekompetentni devil koji ne zna gdje udara niti ima autoruiteta. kako neko da ga slusa kad mu najgori igrac igra 90 minuta iz utakmice u utakmicu a on kenja li kenja. Sve sto je obecao prije utakmice propalo je. Lose je pripremio utakmicu jer su nasi izasli kao na laksem treningu. Izmjene su mu katastrofalne a diplomu je dobio kod profesora Djorica na temu jebesh napadace u modernom fudbalu. On cak nije ni za pomocnog trenera. Uz sve to - njegove izjave prije i poslije utakmica su Jebo ga kapiten u shupak.

Gojko Andrijasevic je 1 debil non plus ultra. Otvoreno je navijao za Levadiju i srao citavu utakmicu. Za njega je cak i 1 Milojko Pantic izmislio penose a svi znamo ko je Milojko Pantic.

Izborili smo jos najmanje 4 utakmice u evropi u kojima ce nam trebati puno srece da bar uzmemo koji bod za rejtng i koeficient. Sve ostalo nema nikakvog smisla"

bojanva
Member
Member

Postby bojanva » 09 Aug 2007

Ipak je Basta trenutno ubedljivo najgori igrač Zvezde.

maestro
Member
Member

Postby maestro » 09 Aug 2007

e moj Bosko,izvinjavam se svima sa kojima sa se verbalno sukobio oko njegovog ostanka,strucni stab ima 10 trenera a igra onakva kakva je ,ako je to uopste igra...sto babica kilavo dijete..i naravno mali pregled stampe

LŠ: Zvezda se obrukala i prošla dalje
Sreda, 8. avgust 2007. 22:12

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Å¡ampiona, iako su u Talinu poraženi od estonske Levadije sa 2:1 u revanÅ¡u druge runde. Crveno-beli, koji su pružili loÅ¡iju partiju od one u Beogradu, igraće protiv Glazgov Rendžersa zahvaljujući trijumfu od 1:0 u prvom meču.

Levadija je povela golom Malova u 33. minutu, pet minuta kasnije izjednačio je Burzanović, a konačan rezultat postavio je Nahk u 68. minutu.

Kao i na toj utakmici, crveno-beli su i u Talinu od samog starta imali više loptu u nogama, ali su ponovo izostale prave akcije i realizacija.

U sedmom minutu Ognjen Koroman je Å¡utirao sa oko 20 metara, ali je lopta otiÅ¡la preko gola. Pet minuta kasnije Levadija je propustila odličnu priliku - Smirnov je ubacio loptu sa desne strane, a Leitan je sa samo tri metra uspeo da pogodi stativu Randjelovićevog gola.

Zvezda je uzvratila već u sledećem napadu, kada je posle kornera glavom Å¡utirao Barkos, ali je loptu sa gol linije izbacio Lemsalu.

Estonski prvak je do vodjstva došao u 33. minutu - posle kornera sa leve strane, sam na petercu Zvezde bio je Malov i rutinski zakucao loptu u mrežu pored skamenjenih defanzivaca crveno-belih.

Ipak, beogradski tim je na izjednačenje morao da čeka samo pet minuta. U prvoj pravoj akciji Koroman je povukao loptu kroz sredinu, proigrao na desnoj strani Bastu, a ovaj pronaÅ¡ao Burzanovića čiji Å¡ut glavom Kotenko nije imao Å¡anse da odbrani.

Tri minuta pre kraja prvog poluvremena Zvezda je mogla da dodje do preokreta, ali je Kastiljo, iako usamljen, sa desetak metara Å¡utirao pored gola.

Evrogol Konstantina Nahka

Prvu priliku za gol u nastavku meča propustili su domaći fudbaleri, kada je u 49. minutu Å¡ut Nahka golman Randjelović uspeo da odbrani. Tri minuta kasnije joÅ¡ jednu Å¡ansu za Zvezdu propustio je Barkos.

Do novog vodjstva i gola nade Levadija je doÅ¡la u 65. minutu, kada je Konstantin Nahk iz slobodnog udarca sa gotovo pola terena lobovao Randjelovića koji se nalazio desetak metara ispred gol linije.

Samo dva minuta kasnije rezerevista Nikola Trajković mogao je da donese izjednačenje, ali je nakon solo prodora, Kotenko zaustavio njegov Å¡ut sa 13 metara.

Mogli su crveno-beli do gola i u 82. minutu, kada je Ognjen Koroman snažnim udarcem sa dvadesetak metara pogodio prečku, a odmah zatim je Leitan gadjao preko Zvezdinog gola.

Poslednjih desetak minuta utakmice crveno-beli su praktično igrali bunker na svojoj polovini i nekako uspeli da sačuvaju svoj gol, ali su u samom finiÅ¡u Koroman i LukaÅ¡ propustili sjajne prilike za pogodak.

(MONDO)

Djurovski: Molio sam se da ne primimo treći
Sreda, 8. avgust 2007. 21:26

Trener fudbaler Crvene zvezde Boško Djurovski izjavio je da njegova ekipa u nastavku sezone ne sme sebi da dopusti da odigra loše kao na revanš susretu sa Levadijom u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

"Odigrali smo bez samopouzdanja. Ovakva igra viÅ¡e ne sme da nam se ponovi. Ne mogu dva ili tri igrača neÅ¡to da pokuÅ¡avaju, a ostali niÅ¡ta. Tako se ne može proći nijedna ekipa", rekao je Djurovski posle utakmice koju je njegov tim u Talinu izgubio sa 2:1.

Zvezda je, ipak, zahvaljujući golu postignutom u gostima obezbedila plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu Å¡ampiona u kome će se sastati sa Å¡kotskim Glazgov Rendžersom.

"Poslednjih 15 minuta utakmice sam se molio Bogu da ne primimo gol... Do susreta sa Glazgovom moraćemo da korigujemo neke stvari", dodao je Djurovski.

Predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković ocenio je da je gostovanje njegovog kluba u Talinu proteklo neuspeÅ¡no, ali da je najbitnije da ekipa nije eliminisana sa evropske scene.

"Igrači zaslužuju kritike. Verujem, ipak, da i pored loÅ¡e igre večeras možemo do Lige Å¡ampiona", istakao je Stojković.

Zvezda je drugi gol na utakmici primila u 67. minutu, kada je Konstatin Nahk iz slobodnog udarca sa polovine terena lobovao neopreznog golmana beogradske ekipe Ivana Randjelovića.

"Taj gol me je psihički presekao. Morao sam da se vratim i da sagigračima ne pokažem da sam uzdrman. Bilo mi je veoma teÅ¡ko, ali sam sada srećan Å¡to nas taj gol nije koÅ¡tao eliminacije", rekao je Randjelović.

(Beta)