UEFA champions league 09/10

forum for locked topics...
sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Re: UEFA champions league 09/10

Postby sarma i proja » 30 Apr 2010

lopta je bila u barsinim nogama, faulove su uglavnom pravili igraci intera, samim tim nisu ni mogli da zadrzavaju vreme.
kad su mogli oni jesu, ali to je deo taktike, nista vise nego na utakmicama sa protivnikom koji ocajnicki ne zeli da primi gol.
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

bojsn
Member
Member

Postby bojsn » 30 Apr 2010

sarma i proja wrote:lopta je bila u barsinim nogama, faulove su uglavnom pravili igraci intera, samim tim nisu ni mogli da zadrzavaju vreme.
kad su mogli oni jesu, ali to je deo taktike, nista vise nego na utakmicama sa protivnikom koji ocajnicki ne zeli da primi gol.

faulove su pravili igraci intera ali je sudjeno vise faulova barci nego interu (20:15). svaki faul su izvodili u prosijeku 2 minute.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

preterujes... dva minuta...

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 30 Apr 2010

Možete vi ispisat još 150 stranica ali istina je jedino da Inter igra u finalu, kao i da je Partizan osvojio NLB, kao i da su nas španjolci tukli u Beogradu itd. itd., mislim da je svako daljnje tipkanje mlaćenje prazne slame... smil4043
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

u tome je draz balota. vidis kako se rado secamo tih momenata.

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 30 Apr 2010

Znaš onu ako pojedeš previše čokolade ili poližeš previše p.... ups to si ti sarma, pardon ovo za tebe ne važi... c017
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.

bojsn
Member
Member

balota wrote:Možete vi ispisat još 150 stranica ali istina je jedino da Inter igra u finalu, kao i da je Partizan osvojio NLB, kao i da su nas španjolci tukli u Beogradu itd. itd., mislim da je svako daljnje tipkanje mlaćenje prazne slame... smil4043

Inter jeste u finalu i priznajem da je bio bolji u dvije utakmice ali ne mora mi se svidjati nacin kako su dosli. za mene je to supacki nacin.

A narocito me niko nece ubijediti da je Mourinho trenerska velicina zbog tog prolaza. Hidink je isto probao i imao je prolaz do 1min prije kraja ali je ispao luzer. A Mourinho je kao velicina jer bi da je izgubio kenjao po sudijama i losoj srejki i svemu na svijetu. S tom razlikom da je Hidink barem bio originalan a Mourinho je samo napravio copy/paste.

Lebowski
Respected Member
Respected Member
Club: Manchester United

Postby Lebowski » 30 Apr 2010

bojsn wrote:
balota wrote:Možete vi ispisat još 150 stranica ali istina je jedino da Inter igra u finalu, kao i da je Partizan osvojio NLB, kao i da su nas španjolci tukli u Beogradu itd. itd., mislim da je svako daljnje tipkanje mlaćenje prazne slame... smil4043

Inter jeste u finalu i priznajem da je bio bolji u dvije utakmice ali ne mora mi se svidjati nacin kako su dosli. za mene je to supacki nacin.

A način na koji je došla Barca u finale prošle godine?
And I find it’s getting harder to hang out
With grown adults who actually believe
In Santa Claus and Noah’s Ark
and that their god is the best
My distaste has turned into detest
(By NOFX)

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

shvatam ja sta hoces da kazes i u pravu si. samo...
inter nije imao drugi nacin da dodje do pobede (prolaza). ko jos moze da "igra" sa barsom i prodje? i to jos u dve utakmice? nema te ekipe.
srbija dobije dream team koji ima izvanredne igrace isto tako, pa u toj utakmici je koturovic bio sasvim solidan. rasporedis svoje snage onako kako mozes, uz odredjenu dozu srece to moze da donese rezultat.
niko ne pominje posed lopte barse, 45min imali su loptu kod sebe, uspeli su da sutnu tek 12x na gol, od toga vise od pola suteva bilo je u zadnjih par minuta. sve to sa igracem vise...
umanjujes ulogu trenera... pretpostavljam zato sto je to murinjo i zato sto je barsa pala (iz nekog od prethodnih postova video sam da si totalno lud za barsom), pa kako onda komentarises to sto su eto i milito, kao izraziti napadaci igrali tako dobro odbranu? ko ih je spremio za to?

inter nije bio bolji, ali je bio dovoljno dobar da prodje i za to im se mora odati priznanje.

barsa nek crkni! inter nek crkni! bajern nek crkni!

bojsn
Member
Member

Lebowski wrote:
bojsn wrote:

A način na koji je došla Barca u finale prošle godine?

znam da ste svi ubijedjeni da se je barca kao provukla zbog sudaca ali:

1. utakmica:
- nedosudjen penal za barcu (henry)
- nedosudjen crveni karton za balacka

2. utakmica

http://www.youtube.com/watch?v=s5x0iM0o ... re=related

1. faul izvan kaznenog prostora (igrac se baca u prostor da bi dobio penal)
2. drogba padavicar (mozda je ovdje bio penal ali drogba cijelu sezonu toliko pada da ga suci ne jebu - dakle sam je kriv)
3. malo potezanje ali nije penal
4. cisti penal
5. napucana ruka (opet nedosudjeni crveni karton za balacka koji urla na suca)

uz to je na 2. utakmici barca dobila crveni karton zbog nepostojeceg faula (nije bilo uopste dodira) a moguce da je neko od igraca barce pao u kaznenom prostoru.

Sve u svemu katastrofalno sudjenje u obije utakmice ali ne na stetu chelsea.

bojsn
Member
Member

sarma i proja wrote:shvatam ja sta hoces da kazes i u pravu si. samo...
inter nije imao drugi nacin da dodje do pobede (prolaza). ko jos moze da "igra" sa barsom i prodje? i to jos u dve utakmice? nema te ekipe.
srbija dobije dream team koji ima izvanredne igrace isto tako, pa u toj utakmici je koturovic bio sasvim solidan. rasporedis svoje snage onako kako mozes, uz odredjenu dozu srece to moze da donese rezultat.
niko ne pominje posed lopte barse, 45min imali su loptu kod sebe, uspeli su da sutnu tek 12x na gol, od toga vise od pola suteva bilo je u zadnjih par minuta. sve to sa igracem vise...
umanjujes ulogu trenera... pretpostavljam zato sto je to murinjo i zato sto je barsa pala (iz nekog od prethodnih postova video sam da si totalno lud za barsom), pa kako onda komentarises to sto su eto i milito, kao izraziti napadaci igrali tako dobro odbranu? ko ih je spremio za to?

inter nije bio bolji, ali je bio dovoljno dobar da prodje i za to im se mora odati priznanje.

barsa nek crkni! inter nek crkni! bajern nek crkni!

ma sve ok, samo svi kao da mislite da su igrali vanzemaljci protiv intera iz zapresica. Inter je momcad od 350 milijona, barca od 350-400 milijona znaci nisu svjetlosne godine izmedju njih.

U stvari im je Mourinho dao priznanje da ih ne moze pobijediti nogometom nego valjanjem po podu i destrukcijom. Ja mislim da bi jedan klub koji je toliko para ulozio u momcad morala igrat na drugaciji nacin.

Osim toga ovogodisnja barca je ipak slabija od proslogodisnje, atletico madrid se spustio u otvoren dvoboj i dobio ih.

Ako Mourinho ne zna postavit taktiku tako da ima sansu za gol a svedno je cvrst u odbrani mozda nije tako special kao sto misli.

I da navijam za barcu iako simpatisem i druge ekipe jer volim fudbal. Nesto najgore su bili dvoboji Liverpool:Chelsea u CL (mislim da je bilo polufinale) ili Juve:Milan u finalu CL. Totalna destrukcija, ni jedne prave sanse (poslastica za "znalce" i "strucnjake") Icon_povraca

Lebowski
Respected Member
Respected Member

Stvarno se ne sječam svih detajla sada, ali prošle godine sam navijao za Barcu protiv Chelsea i na kraju druge utakmice sam bio uvjeren da je Chelsea bio teško oštečen.

Pa Mourinho je nadigrao Barcu u Milanu, vjerojatno bi slično igrao i na Nou Campu sa 11 igrača.
(By NOFX)

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

bojsn, na kraju utakmice murinjo se kurcio, a valdes ljubomorno pizdeo... i ko je sad tu pametan?
murinjo...
jebe se njemu za lepotu, covek je dosao da odbrani rezultat i to je uradio, otisao u finale.

sto se tice vrednosti tima, to su gluposti i o tome necu da razgovaram, to nema veze sa fudbalom, samo bi rekao da je barsa ipak mnogo bolja ekipa, uostalom vec ih je dobila na kamp nou 2-0.
fali im iniesta Icon_Fakti
neverovatno mi je da anri nije usao vec krkic., mislim da je se tu pepe malo sjebo. u stvari sjebo se on skroz, ceo svet je znao da ce se inter zabiti pozadi i fokusirati se na cavija i mesija, on nije mogao da nadje resenje.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 30 Apr 2010

Barcelona neka crkni je ispala. Ko ih jebe, papci, na silu su mislili u finale, ali oce kurac.
4
3
3
3

taktika Icon_povraca

Lebowski
Respected Member
Respected Member

I meni su bile čudne zamjene Guardiole. Mada Ibra stvarno nije ništa pokazao, jedini je igrač na kojeg možeš nabacivati loptu u 16erac. A kroz pas igru proči tako zgusnutu obrano na 10 metara je stvarno teško. Ja bi ostavio Ibru i dodao mu Henrya pa navali svim loptama u 16 i čekati koji odbijanac, pogotovo jer su krila imala mnogo prostora.
(By NOFX)

Return to “Arhiva”