BiH Liga 13 2008/09

forum for locked topics...

Tko će biti No.1. na kraju Lige 13?

HKK Å iroki Eronet
5
16%
Igokea Partizan
11
34%
Sloboda Dita
3
9%
Borac Nektar
4
13%
Zrinjski
8
25%
Ostali
1
3%

Total votes: 32

Siroki
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Siroki Brijeg

Re: BiH Liga 13 2008/09

Postby Siroki » 22 Mar 2009

koja stela Slavija - Sloboda..ej..pa to nema nigdje..kaze Muminovic prije tekme, nas ne zanimaju kalkulacije..a sad posle tekme pise da je dao priliku mladima..e nasa je vrijeme kad ce je dati..sto nije protiv Å irokog to radio.. preocito... tever

i Hercegovac igra Ligu 8..nisam gore ekipe gledao ove sezone od njih..na Pecari..ali eto..
Junaci !!
Image
Edo wrote:I'm the boss
hahahahh

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 22 Mar 2009

Na kraju ispade da smo igrajući pošteno izbacili i Grude i Posušje. To pokazjue koliko smo veliki klub a koliko su ostali mali. Mada, pošto se sve namješta, uopće mi nebi bilo krivo da smo pustili njima da ostanu u ligi.

ditas-tz
Senior Member
Senior Member

Postby ditas-tz » 22 Mar 2009

Zato i ne volim sadasnje rukovodstvo Dite ows
RIP pop84

Dabamaiden

Postby Dabamaiden » 22 Mar 2009

Pa siroki je izbacio posusje i grude u drugu ligu!
Izgubili ste od svih njihovih protivnika (hercegovca, mrkonjica, viteza)!!! vio

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Dabamaiden wrote:Pa siroki je izbacio posusje i grude u drugu ligu!

Htio sam reci da nismo kalkulirali. I opet ponavljam ispali smo pošteni, ali bi volio da nismo i da smo pustili pa da se spase. Jer jeblo je se poštenje u ovoj državi.

I nismo ih mi izbacili, sami su se izbacili, mi ih nismo spasili. Razlika je velika.

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 22 Mar 2009

sirokibrig wrote:

Htio sam reci da nismo kalkulirali. I opet ponavljam ispali smo pošteni, ali bi volio da nismo i da smo pustili pa da se spase. Jer jeblo je se poštenje u ovoj državi.

I nismo ih mi izbacili, sami su se izbacili, mi ih nismo spasili. Razlika je velika.

ispali ste posteni?

sta je tu posteno, kada srbi pustaju sve redom svojima, a vi svoje ukopate? Ako se onima pusta, onda je posteno da se i ovima pusta, jer inace nije ravnopravno!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

intelekt
Member
Member
Club: Zeljo

Postby intelekt » 22 Mar 2009

Å iroki wrote:koja stela Slavija - Sloboda..ej..pa to nema nigdje..kaze Muminovic prije tekme, nas ne zanimaju kalkulacije..a sad posle tekme pise da je dao priliku mladima..e nasa je vrijeme kad ce je dati..sto nije protiv Å irokog to radio.. preocito... tever

i Hercegovac igra Ligu 8..nisam gore ekipe gledao ove sezone od njih..na Pecari..ali eto..

gledao sam snimak sinoch na RTRS.
Jovanović je povrijeđen, a Halilbegović nije odigrao toliko loše na playu, ka ni Nino Milošević, al su više sebe razigravali nego ekipu!
Utakmica je odlučena jer su Demić i Mladenović podivljali u drugom poluvremenu, bukvalno su sve pogodili!!!
Što se tiče ovih Bosninih igrača u Slavij, Čamdžić je dosta solidan, može od njega nešto bit ala Šehović?! A Klincu treba puno utakmica, vidi se da je djete, promaši zakucavanje, 2-3 puta prima loptu na 2 metra od koša potpuno sam i u brzopletosti napravi korake!!!

Siroki
Hall of Fame
Hall of Fame

intelekt wrote:
Å iroki wrote:koja stela Slavija - Sloboda..ej..pa to nema nigdje..kaze Muminovic prije tekme, nas ne zanimaju kalkulacije..a sad posle tekme pise da je dao priliku mladima..e nasa je vrijeme kad ce je dati..sto nije protiv Å irokog to radio.. preocito... tever

gledao sam snimak sinoch na RTRS.
Jovanović je povrijeđen, a Halilbegović nije odigrao toliko loše na playu, ka ni Nino Milošević, al su više sebe razigravali nego ekipu!
Utakmica je odlučena jer su Demić i Mladenović podivljali u drugom poluvremenu, bukvalno su sve pogodili!!!
Što se tiče ovih Bosninih igrača u Slavij, Čamdžić je dosta solidan, može od njega nešto bit ala Šehović?! A Klincu treba puno utakmica, vidi se da je djete, promaši zakucavanje, 2-3 puta prima loptu na 2 metra od koša potpuno sam i u brzopletosti napravi korake!!!

Kakve to vez ima..pa Zrinjski je Slaviju dobio bez glavnih igraca gore..a Sloboda je razvalila Zrinjskog u Mostaru.tako da je ovdje stela da se uopce ne treba raspravljat..
Junaci !!
Image
hahahahh

Siroki
Hall of Fame
Hall of Fame

sirokibrig wrote:Na kraju ispade da smo igrajući pošteno izbacili i Grude i Posušje. To pokazjue koliko smo veliki klub a koliko su ostali mali. Mada, pošto se sve namješta, uopće mi nebi bilo krivo da smo pustili njima da ostanu u ligi.

Tako ti ispada..
Junaci !!
Image
hahahahh

Siroki
Hall of Fame
Hall of Fame

Livnjak wrote:
sirokibrig wrote:

ispali ste posteni?

sta je tu posteno, kada srbi pustaju sve redom svojima, a vi svoje ukopate? Ako se onima pusta, onda je posteno da se i ovima pusta, jer inace nije ravnopravno!

Sto im Zrinjski nije pustio? prije su osigurali Ligu 8 nego Å iroki..?? tever
Junaci !!
Image
hahahahh

HKK_Vitez
Junior Member
Junior Member
Club: Vitez

Postby HKK_Vitez » 22 Mar 2009

anim_19 anim_19 anim_19 anim_19 anim_19 happy0064 happy0064 happy0064

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Ispali su (kako si ih ono nazvao?) sugavi heercegovci??

sirokifan23
Respected Member
Respected Member

Postby sirokifan23 » 22 Mar 2009

ma nema veze, sljedeće godine ulazi zato brotnjo čitluk u prvu ligu, i oni su mi draži nego grude i posušje zajedno anim_19 ajmo čitluk!!!!! i kad uđu u ligu 8(pošto ćemo mi u nlb pa nećemo moć igarti sa njima u ligi 13. evilgrin0039 ) sljedeće sezone bit će stari okršaji između nas i čitlučana anim_19 cool0010 cool0044 happy0064

Dabamaiden

Postby Dabamaiden » 22 Mar 2009

Siroki je izgubio od viteza u zenici. Toliko o postenju. Ako je odlucio pustati trebao je svakom klubu pustiti.
Da je siroki, kao zrinjski ili igokea, dobio i hercegovca i mladost i vitez sada posusje i grude nebi ispalo...vec vjerojatno hercegovac i mladost...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Dabamaiden wrote:Siroki je izgubio od viteza u zenici. Toliko o postenju. Ako je odlucio pustati trebao je svakom klubu pustiti.
Da je siroki, kao zrinjski ili igokea, dobio i hercegovca i mladost i vitez sada posusje i grude nebi ispalo...vec vjerojatno hercegovac i mladost...

Siroki nije pustio ni Vitezu ni Hercegovcu ni Mladosti! Izgubio je zato jer je tada bio los. A Grude i Posusje su se ipak trebali vadit na nekom drugom a ne na Sirokom. Iako bi ja volio da su im pustili ali tako je kako je. Sami su krivi.