Tekme na TVu/Internetu

forum for locked topics...
User avatar
Edo
Web Admin
Web Admin
Posts: 45574
Joined: 06 Aug 2007
Location: Iza tebe

Tekme na TVu/Internetu

Postby Edo » 09 Sep 2008

Ko i kada prenosi odredjene tekme?

Kosarka:
18h Ceska : Izrael ?

Strogo se pridrzavajte teme!

User avatar
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Posts: 86331
Joined: 11 Sep 2007
Club: Club Elmas
Location: EC 2020

Re: Tekme na TVu

Postby MKD » 09 Sep 2008

Ova topic ce buda samo za Kosarka ili TV-u sport informacija voopste ?
Image

User avatar
sirokibrig
Web Admin
Web Admin
Posts: 54305
Joined: 11 Sep 2007
Location: podno kule od kamena

Re: Tekme na TVu

Postby sirokibrig » 09 Sep 2008

MKD wrote:Ova topic ce buda samo za Kosarka ili TV sport informacija voopste ?


svi zanimljvi sportovi!

User avatar
bojan
Respected Member
Respected Member
Posts: 6701
Joined: 03 Aug 2007
Club: olimpija, PINDJUR
Location: Slovenija
Contact:

Re: Tekme na TVu

Postby bojan » 09 Sep 2008

Sreda

TVSLO2 20:00 Nogomet, Slovenija - Sloveška, prenos

HRT2 20:50 Nogomet: Kvalifikacije za SP 2010: Hrvaška - Anglija, prenos

RTCG 18:50 Črna Gora – Irska, prenos

User avatar
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Posts: 86331
Joined: 11 Sep 2007
Club: Club Elmas
Location: EC 2020

Re: Tekme na TVu

Postby MKD » 09 Sep 2008

Nogomet

SitelTV i Sitel 3 i Sitel - satelit
20:30 Makedonija - Holandija
http://www.sitel.com.mk/?ItemID=B11402F ... 3B02691F4F (Reklama za tekme)

Kosarka

MTV1 (Direkno) MKTVsat (direkno ili snimak)
17:00 Estonia - Makedonija

Odbojka

Kanal5
18:00 Ceska - Makedonija
Image

User avatar
ditas-tz
Senior Member
Senior Member
Posts: 1229
Joined: 06 Aug 2007
Location: Bagram Airfield, Afghanistan

Re: Tekme na TVu

Postby ditas-tz » 09 Sep 2008

CT4 sport (Ceski kanal na thor-u)
srijeda-17:55ÄŒesko - Izrael
Přímý přenos utkání kvalifikace ME v basketbalu mužů
RIP pop84

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame
Posts: 47643
Joined: 02 Aug 2007
Location: BYKOBAP

Re: Tekme na TVu

Postby Svetinja » 09 Sep 2008

RTS prenosi u sredu od 20:00 Francuska-Srbija
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

User avatar
sirokibrig
Web Admin
Web Admin
Posts: 54305
Joined: 11 Sep 2007
Location: podno kule od kamena

Re: Tekme na TVu

Postby sirokibrig » 09 Sep 2008

Utorak 09.09.2008.god.


UEFA Euro 2009 U-21 -kvalifikacije
19:00 Njemačka - Izrael
DSF Sport
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA

19:00 Češka - Ukrajina
Galaxie Sport
-Intelsat 1°W -12643 V 27500 -Nagra2(DigiTV)


Prijateljska utakmica
16:00 Austrija - Lihtenštajn
TW 1
-Astra 19.2°E -12663 H 22000 5/6 -FTA

User avatar
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Posts: 86331
Joined: 11 Sep 2007
Club: Club Elmas
Location: EC 2020

Re: Tekme na TVu

Postby MKD » 09 Sep 2008

Image

User avatar
sirokibrig
Web Admin
Web Admin
Posts: 54305
Joined: 11 Sep 2007
Location: podno kule od kamena

Re: Tekme na TVu

Postby sirokibrig » 10 Sep 2008

Srijeda 10.09.2008.god.


FIFA World Cup 2010- kvalifikacije
02:00 Paragvaj - Venecuela
Al Jazeera Sport 1
-Badr 26°E -12034 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA

14:00 Sj.Koreja - J.Koreja
Al Jazeera Sport 2
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
EuroSport France
-HotBird 13°E -10911 V 27500 -TPSCrypt(TPS)
EuroSport Germany
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
Eurosport Int
-HotBird 13°E -11240 V 27500 -Nagra2(Polsat)
-Intelsat 1°W -12687 H 27500 -Nagra2(DigiTV)

17:00 Rusija - Wales
ORT Russia(Perviy)
-Express 40°E -10995 V 20000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2°E -11954 H 27500 -FTA
-HotBird 13°E -11054 H 27500 5/6 -FTA

17:30 Uzbekistan - Australija
Al Jazeera Sport 2
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA

18:00 Azerbajdžan - Lihtenštajn
AzTV
-HotBird 13°E -12245 H 27500 -FTA
-Eutelsat 36°E -12532 H 04340 1/2 -FTA
-Turksat 42°E -11607 H 03750 2/3 -FTA

19:00 Crna Gora - Irska
Polsat Sport
-HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat)
RTV Montenegro
-HotBird 13°E -12380 V 27500 -FTA
-Eutelsat 16°E -12604 V 06771 -FTA
-Atlantic Bird 5°W -12642 H 03092 -FTA

19:30 Litva - Austrija
ORF 1
-Astra 19.2°E -12692 H 22000 5/6 -Cryptoworks(ORF Digital)

19:30 Moldavija - Izrael
Channel 2(Israel)
-Amos 4°W -11177 V 08520 2/3 -FTA

19:35 Finska - Njemačka
Telekanal Sport
-Express 40°E -10995 V 20000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2°E -11954 H 27500 -FTA
-HotBird 13°E -11054 H 27500 5/6 -FTA

20:00 Turska - Belgija
ATV Turkey
-Turksat 42°E -12002 H 04800 5/6 -FTA

20:15 Švedska - Mađarska
Magyar 1(M1)
-Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV)

20:15 UAE - Saud.Arabija
Al Jazeera Sport 2
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
Saudi Sports
-Badr 26°E -12015 V 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12149 H 27500 -FTA

20:30 Makedonija - Nizozemska
Anixe HD
-Astra 19.2°E -11914 H 27500 9/10-FTA
Anixe SD
-Astra 19.2°E -12460 H 27500 -FTA
Sitel
-Eutelsat 16°E -12531 V 05100 5/6 -FTA

20:45 San Marino - Poljska
TVP 1
-HotBird 13°E -12188 V 27500 -Nagra2(Polsat)

20:45 Sj.Irska - Češka
CT2
-Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV)

20:45 Slovenija - Slovačka
STV 2 Slovakia
-Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV)

20:50 Italija - Gruzija
Polsat Sport Extra
-HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat)
RAI Uno
-HotBird 13°E -10992 V 27500 2/3, 11766 V 27500 2/3 -Seca1(RAI)
RAI Italia 3 Africa
-HotBird 13°E -10992 V 27500 2/3 -Biss

21:00 Hrvatska - Engleska
ZDF
-Astra 19.2°E -11954 H 27500 -FTA
-HotBird 13°E -11054 H 27500 5/6 -FTA

21:00 Francuska - Srbija
RTRS
-Express 11°W -11516 V 07596 -Biss
RTS 1 Serbia
-Intelsat 1°W -12607 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
TF 1
-HotBird 13°E -10911 V 27500 -TPSCrypt(TPS)

21:00 Katar - Bahrein
Al Jazeera Sport 1
-Badr 26°E -12034 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
Al Kass
-Nilesat 7°W -12054 V 27500 -FTA
-EuroBird 25.5°E -10971 H 27500 -FTA
Bahrain Sports
-Badr 26°E -12226 H 27500 -FTA
Dubai Sports 1
-Badr 26°E -12130 V 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -11785 V 27500 -FTA

22:00 Å panjolska - Armenija
Polsat Sport
-HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat)
Sport 1(Rom)
-Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV)

22:40 Urugvaj - Ekvador
Arryadia
-HotBird 13°E -12637 V 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12207 V 27500 -FTA
Polsat Sport Extra
-HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat)


Prijateljska utakmica
16:30 Srbija(U-21) - Å vedska(U-21)
RTS 2 Serbia
-Intelsat 1°W -12607 V 27500 -Nagra2(DigiTV)

User avatar
sirokibrig
Web Admin
Web Admin
Posts: 54305
Joined: 11 Sep 2007
Location: podno kule od kamena

Re: Tekme na TVu

Postby sirokibrig » 10 Sep 2008

Od 15. do 21.09. njemački Pay-TV kanal Sportdigital.tv emitirat će nekodirano svoj cijeli sportski program, stim žele pokušati da privuku nove pretplatike.



Mjesečna pretplata Sportdigital.tv za korisnike Arena platforme iznosi 4,90€ na mjesec. A ako netko želi isključivo taj kanal mora izdvojiti 9,99€ mjesečno.

Tako se mogu bez pretplate tjedan dana gledati košarka, rukomet, odbojka i nogomet.

TV program imate na Sportdigital.tv

Astra 19.2°E
Sportdigital.tv
frek.11.876 H SR 27500 FEC 3/4

User avatar
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Posts: 86331
Joined: 11 Sep 2007
Club: Club Elmas
Location: EC 2020

Re: Tekme na TVu

Postby MKD » 10 Sep 2008

Srijeda 10.09.2008.god.

Kosarka

Bulgaria - Finland
TV BULGARIA (Bulgaria) 18:00 (live)

Italy - Hungary
RAISPORTPIU (Italy) 20:00 (live)

Latvia - Portugal
LTV 7 (Latvia) 18:20 (live)

Estonia - Macedonia
ETV (Estonia) 17:50 (live)

Turkey - France
NTV Spor (Turkey) 17:45 (live)

Belgium - Ukraine
BETV & PRIME TV (Belgium) 19:50 (live)

Czech Republic - Israel
CT4 SPORT (Czech Republic) 18:00 (live)

Note: All times are local
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame
Posts: 35386
Joined: 25 Aug 2008

Re: Tekme na TVu

Postby kockarinho » 10 Sep 2008

ko prenosi Fra-Srb? rts1 ili2?
da li ima prenos BiH u kosarici?

User avatar
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Posts: 86331
Joined: 11 Sep 2007
Club: Club Elmas
Location: EC 2020

Re: Tekme na TVu

Postby MKD » 12 Sep 2008

Sabota 13.09.2008.god.

Kosarka:

Info od fiba webstrana:

Hungary - Serbia
SPORT1 (Hungary) 18:00 (live)

Finland - Italy
URHEILUKANAVA TV (Finland) 19:00 (live)

Macedonia - Latvia
MKTV (Macedonia) 20:15 (live)

Estonia - Portugal
ETV (Estonia) 16:50 (live)

Ukraine - Turkey
MEGASPORT (Ukraine) 16:30 (live)

Belgium - France
BETV & PRIME TV (Belgium) 19:50 (live)

Bosnia and Herzegovina - Czech Republic
BHT 1 (Bosnia and Herzegovina) 20:00 (live)

Great Britain - Israel
Channel 1 (Israel) 20:30 (live)

Note: All times are local
Image

User avatar
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Posts: 86331
Joined: 11 Sep 2007
Club: Club Elmas
Location: EC 2020

Re: Tekme na TVu

Postby MKD » 12 Sep 2008

Sabota 13.09.2008.god.

Rukomet:

Men's EHF Champions League / Qualification Round 1

A1 Bregenz (AUT) VS Sport Lisboa e Benfica (POR) 20:15 LIVE
ORF Sport Plus (AUT)

HC Meshkov Brest (BLR) VS HC "Granitas-Karys" (LTU) 17:00 LIVE
BYBTRC (BLR)

HC Metalurg (MKD) VS Izmir BSB (TUR) 18:00 LIVE
SITEL (MKD)






Women's Champions Trophy
Larvik HK (NOR) VS Hypo Niederösterreich (AUT) 15:45 LIVE
Eurosport 2 (EUR)

Zvezda Zvenigorod (RUS) VS HC Dinamo (RUS) 16:30 LIVE
Eurosport 2 (EUR)






WRHL (women)
Budućnost T-Mobile vs. Gjorče Petrov 17:30 LIVE
Channal Vijesti (MNE)


Nema direkten prenos Casarano - Zvezda, ima samo snimak...
Image


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests