Liga Prvaka 2008/2009

forum for locked topics...

Ko ce u Ligu Prvaka:

Dinamo
8
22%
Partizan
10
27%
Domžale
1
3%
Rabotnički
1
3%
Budućnost
2
5%
Modriča
6
16%
nitko
9
24%

Total votes: 37

buky
Respected Member
Respected Member

Re: Liga Prvaka 2008/2009

Postby buky » 28 May 2009

bezveze utakmica ali mi je drago da je Barca dobila jer već godinama igraju najlipši nogomet. Englezi se počinju sve više okretati talijanskoj taktici i to me strašno razočarava.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 28 May 2009

Barselona je govno masonsko c012 Pustio im Junajted cool0044
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 29 May 2009

>Sjecate li se sta sam neki dan rekao prije finala o Fletcheru.....Ocigledno se Ferguson slaze

Sir Alex Ferguson cites Fletcher absence

Sir Alex Ferguson pinpointed the absence of Darren Fletcher as a major reason for Manchester United's Champions League Final defeat to Barcelona.

Fletcher missed the 2-0 defeat in Rome through suspension following a red card in the semi-final second leg against Arsenal and Ferguson claimed his side missed the Scotland international's midfield energy.

United were out-run and out-passed in the centre of the pitch and failed to find anything like their top form on a disappointing night.

Speaking about Fletcher's absence, Ferguson said:"I thought before the game it may have been a problem.

"I knew it might count against us because he is a big-game player and he was a big loss for us.

"It's difficult to say how big - and they had players missing too - but it showed itself for us tonight."

However, Ferguson conceded that United had been second best on the night to a rampant Barcelona side.

"The simple reason we lost was possession," he added."We didn't do anything with it.

"The disappointment was the use of the ball when we got possession. You have to wait minutes to get it back off them.

"We recognised beforehand there was their three central midfield players. It wasn't really Messi who was the problem. It was Iniesta and Xavi. They can keep the ball all night long.

"You have to give credit to a very good Barcelona team. If they get in front of you they are very difficult to beat."
CITY

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Blue is the colour!

Postby Mico_Dusanovic » 29 May 2009

Ferguson se slaže da bi sakrio svoje nedvojbene propuste koji se zovu Park i Giggs, iliti na klupi Tevez i Scholes.

Utakmica bi izlgedala posve drukčije.

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 29 May 2009

Mico_Dusanovic wrote:Ferguson se slaže da bi sakrio svoje nedvojbene propuste koji se zovu Park i Giggs, iliti na klupi Tevez i Scholes.

Utakmica bi izlgedala posve drukčije.

Snjima je totalno pogrijesio.

Posebno Park, lik se nije sa loptom mogao sastaviti....

tevez je precesto sjedio na klupi u poslednje vrijeme. Fergi je lukav, Tevez nema ugovor, Fergi mu smanjuje vrijednost, ubija ga u pojam, ne bi li ga malo osakatio ako ode u neki rivlaski klub il ojeftinio da bi ga manje platili ako potpisao za njih...

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Lahko je biti general poslje bitke.

Najbolja igra ili taktika protiv Barce je ona koju je Chelsea imala....
Man U tako moze igrati, ali im za to treba Fletcher...Tako su recimo igrali i protiv Intera u Italiji i ocitali su im lekciju u sred Milana...

Tvrda sredina, sa fletcherom,carrick i anderson, a pored njih Park...naprijed Ronaldo i Rooney...
CITY

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

I ne samo to da je pogriješio, nego kako je uopće došao na tu ideju, Parka na krilnog napadača eek , a Giggsa na playa eek ?

Baš suprotno za Teveza, igrao je dosta od kada je Manchester osigurao titulu, mislim da je zabio 3 gola u posljednjih par utakmica.

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 29 May 2009

SALADIN wrote:Lahko je biti general poslje bitke.

Najbolja igra ili taktika protiv Barce je ona koju je Chelsea imala....
Man U tako moze igrati, ali im za to treba Fletcher...Tako su recimo igrali i protiv Intera u Italiji i ocitali su im lekciju u sred Milana...

Tvrda sredina, sa fletcherom,carrick i anderson, a pored njih Park...naprijed Ronaldo i Rooney...

Slazem se, dobro si to zapazio.

Ipak niko nije ni ocekivao da ce Vidic i Rio biti izigrani te biti direktni krivci za oba gola...

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 29 May 2009

Mico_Dusanovic wrote:I ne samo to da je pogriješio, nego kako je uopće došao na tu ideju, Parka na krilnog napadača eek , a Giggsa na playa eek ?

Baš suprotno za Teveza, igrao je dosta od kada je Manchester osigurao titulu, mislim da je zabio 3 gola u posljednjih par utakmica.

Tevez mora uvijek da igra. Vidjeces, potpise li, ima da igra nonstop.

Fergi je zijanio mec, i on je toga svjestan.

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Mico_Dusanovic wrote:I ne samo to da je pogriješio, nego kako je uopće došao na tu ideju, Parka na krilnog napadača eek , a Giggsa na playa eek ?

Ja mislim da ne trebas biti Kodro da bi skontao da Park nije posebno dobar ofanzivno.... ali on igra, zato da bi defanzivo zatvorio svoju stranu, a isto tako da Ronaldo na drugoj strani moze manje da trci nazad.... Park u nekim tekmama nece uopste igrati, dok ce recimo u nekim vaznim i teskim tekmama igrati od pocetka
CITY

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Edo wrote:

Tevez mora uvijek da igra. Vidjeces, potpise li, ima da igra nonstop.

Fergi je zijanio mec, i on je toga svjestan.

Ja mislim da Tevez nece produziti ugovor....
CITY

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 29 May 2009

I gdje ocekujes Teveza?

Ja ga vidim u Liverpoolu... C054

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Edo wrote:I gdje ocekujes Teveza?

Liverpool bi bio sasvim realna opcija....Fali im napadac....on je ratnik, kakve vole.... Mascherano je tamo...

Od 1966 igrac iz Man U i Liverpoola nisu prodali igraca jedni drugim.

Znam da Tevez moze preci jer nije pod ugovorom, ali eto...
CITY

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 29 May 2009

SALADIN wrote:
Edo wrote:I gdje ocekujes Teveza?

Liverpool bi bio sasvim realna opcija....Fali im napadac....on je ratnik, kakve vole.... Mascherano je tamo...

Od 1966 igrac iz Man U i Liverpoola nisu prodali igraca jedni drugim.

Znam da Tevez moze preci jer nije pod ugovorom, ali eto...

Da to je kod njih kompleks, al mi strasno mirise na to da ce Tevez da ode tamo.

Al bi bilo sranja sa navijacima Manua, pitanje je kako bi redsi prihvatili teveza.

Vjerujem da je Benitezu jos uvijek prva opcija VILA.

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

SALADIN wrote:

Ja mislim da ne trebas biti Kodro da bi skontao da Park nije posebno dobar ofanzivno.... ali on igra, zato da bi defanzivo zatvorio svoju stranu, a isto tako da Ronaldo na drugoj strani moze manje da trci nazad.... Park u nekim tekmama nece uopste igrati, dok ce recimo u nekim vaznim i teskim tekmama igrati od pocetka

Tko je to Kodro u trenerskim vodama? Hvala unaprijed.

Saladine, Park je igrao desno napadačko krilo, Rooney lijevo dok je Ronaldo bio klasična špica, dok su razbijači bili Giggs, Carrick i Anderson.

btw Manchester nije klub kojem izostanak jednog igrača može bit bilo kakav izgovor, pogotovo ako je taj igrač Darren Fletcher koji nema nikakvu funkciju gdje se traži bilo kakva inteligencija.

Za mene je Ferguson kriv i nitko drugi.

Return to “Arhiva”