Najbolje ribe na OI

Forum for all Olimpic gamesl fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!
Edo
Web Admin
Web Admin

Re: Najbolje ribe na OI

Postby Edo » 21 Aug 2008

Ne vidi joj se medalja.....

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Postby KK_Bosna » 23 Aug 2008

jao vidi i erin phillips je tu

odmah bih je ozenio kako je ona meni mocna picka!
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 24 Aug 2008

Image
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

BosancHeros
Member
Member
Club: KK Bosna

Postby BosancHeros » 24 Aug 2008

Svalercina:

Image

BosancHeros
Member
Member

Postby BosancHeros » 25 Aug 2008

Ko voli malo krsnije:

Laidy Solis

Image
Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 25 Aug 2008

BosancHeros wrote:Svalercina:

Image

Razbice ga Viktorija rofl
Image

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 25 Aug 2008

Covek se nasao u iskusenju pored onako dobre bulje.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 27 Aug 2008

Image

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 27 Aug 2008

Gadna je u faci. Nije moj tip eusa_snooty

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 27 Aug 2008

Da ti nisi malo gej krazy
Image

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 27 Aug 2008

Nisam peder motzz To sto sam rekao da je Nadal sexi boj me ne cini pederom cool

BosancHeros
Member
Member

Postby BosancHeros » 29 Aug 2008

Srle8 wrote:Nisam peder motzz To sto sam rekao da je Nadal sexi boj me ne cini pederom cool

primjecujes muske, nisi peder - znaci dvocjevka

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 30 Aug 2008

Gavri wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Yfro1_El_5Y

Recite hvala.

LERIN FRANKO BODRILA NOLETA

Paragvajska bacačica koplja, sa kojom je Đoković navodno imao romansu tokom Olimpijskih igara u Pekingu, navijala za našeg tenisera iz njegovog boksa na US openu

[s]
s

Iz godine u godinu, loža Novaka Đokovića na terenima Flašing Medouza sve je bogatija lepoticama iz sveta sporta! Prošli put ga je iz njegovog boksa na US openu bodrila ruska teniserka Marija Šarapova, a kako je ona ove godine propustila Otvoreno prvenstvo Amerike zbog povrede, njeno mesto je sada zauzela atraktivna Lerin Franko, paragvajska atletičarka s kojom se Nole zbližio na nedavnim OI u Pekingu.

Đoković čeka Hrvata Čilića

Đokovićev protivnik u trećem kolu US opena biće hrvatski teniser Marin Čilić, 24. igrač sveta, koji je prethodno eliminisao Robija Đineprija sa 3:1 u setovima (6:3, 2:6, 6:2, 7:5). Nole i Čilić do sada su se sastajali samo jednom, ranije ove godine u Dubaiju, kada je naš teniser lako slavio - 6:4, 6:3. Ovaj meč na programu je danas oko 18 časova. Istovremeno, na teren bi trebalo da izađe i Jelena Janković, koja će za protivnicu u osmini finala imati Karolinu Voznijacki iz Danske.

Tokom meča sa Robertom Kendrikom u drugom kolu poslednjeg grend slem turnira u sezoni, koji je Đoković u petak uveče rešio u svoju korist rezultatom 3:0 (7:6, 6:4, 6:4), kamere američke televizije su svako malo zumirale deo tribina na kom se nalaze porodica i stručni štab našeg najboljeg tenisera, a na kom je ovoga puta bila i Lerin Franko. Prelepa bacačica koplja, koja je doduše poznatija po tituli mis bikini 2006. negoli po sportskom umeću (u Pekingu je zauzela 51. mesto), energično je pozdravljala svaki poen trećeg tenisera sveta, koji je nastavio da ruši prepreke na putu ka novoj grend slem tituli.
U svakom slučaju, njena zanosna pojava nije mogla ostati nezapažena, pa je tako Đoković posle meča ponovo morao da objašnjava novinarima kako su on i Lerin „zaista samo drugari", te da oboje imaju nameru da tako ostane i ubuduće...
- Čuo sam da je to bila glavna tema u novinama i prethodnih dana, kao i da su je kamere već primetile u mojoj loži. Međutim, mi nismo zajedno, niti imamo romansu, kako to mnogi ljudi već nazivaju. Novinari verovatno pokušavaju da naprave od toga novi skandal, novu romansu, što je, naravno, deo mog života s kojim sam morao da se pomirim. Tačno je da se družimo i da je došla da gleda moje mečeve, ali mi smo samo prijatelji i tako će i ostati. Znate, mediji vas mogu napraviti zvezdom i zatim vas gurnuti u blato za samo jedan dan, tako da moram da pazim šta pričam - poručio je Đoković.
[s]
s

Nole i Lerin upoznali su se u Pekingu, a novinari su ih još tada dovodili u romantičnu vezu. Navodno su primećeni i kako se šetaju držeći se za ruke, ali ne postoji fotografija koja bi to potvrdila. Ali, lepa atletičarka i naš teniser još tada su demantovali priče o ljubavi.
Image

Return to “Olimpijske igre -2008”