Fudbal/nogomet na OI!

Forum for all Olimpic gamesl fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!
5ar
Moderator
Moderator

Re: Fudbal/nogomet na OI!

Postby 5ar » 08 Aug 2008

Na olimpijadi u Atinu smo poslali Bisevca i Milovanovica, dok ste vi poslali trojicu, Branimira Petrovica, Radonjica i Vukcevica, kao pravo JSD, poslali ste dva Crnogorca.
RIP Filip Milojević

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 08 Aug 2008

Risto Lakic je slobodan igrac
Stjepanovic i Cetkovic su prosledjeni Teleoptiku
Maletic(na zalost) na transfer listi
Jedino sto sam zaboravio ejste drugi Bozovic, ali to je smesno, javno kaze da je uzeo CG pasos a da nikad u CG nije bio samo da bi imao reprezentativne nastupe.
Brnovic nije u prvih 18 takodje, ne igra vec 2 godine itd
Za Misdogarda nisam cuo da je na transferlisti

I ne reksote mi, kada ste zadnji put dali neku lovu za domaceg igraca?
A i koliko vidim, docic e vam jos 2-3 stranca

Koji domaci mladji igrac ce uospte biti kod vas u ekipi?

PS: Diakite ce potpisati ako ode Kastiljo. To su reci Bunjevcevica...
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 08 Aug 2008

Što se tiče poteza mog najdražeg kluba-SRAMOTA!!!!
Pošto sam kritikovao Zvezdu prije 4 godine,isto vredi i za Partizan!
Mi ako dobijemo Obalu Slonovače mi idemo dalje,jer imamo 4 boda,a Argentina će da nabuši ove jadne Australce.
Ako njemački klubovi puštaju naše igrače ne mogu vjerovat da naši to neće,uostalom kvalifikacije za takičenje u koje uđemo jednom u deceniji su svake godine a OI svake 4...
Slaviša Kokeza!

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 08 Aug 2008

To su srki kvislinzi tooth
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

E ljudi ima li negdje da se vidi raspored nastupa svih naših sportista,jer ne znam kad i u koliko sati nastupaju npr.Lidija Mihajlović,Jasna Šekarić...
Slaviša Kokeza!

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Sta mi das ako ti kazem rrrrr
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Šta tražiš yyy
Slaviša Kokeza!

5ar
Moderator
Moderator

Postby 5ar » 08 Aug 2008

Kome da damo milion evra za nekog domaceg igraca, Dzombi, Vucurovicu, Terzi, braci Bambalic? Neka hvala, bolje da kupimo profesionalca, nego mafijaske igrace.

Sto se tice domacih igraca, sasvim sam zadovoljan njihovim brojem u zvezdi, ako izuzmemo prvi deo prosle sezone.

Izveli smo na put najtalentovanije generacije 81. i 84., u kojoj bi se mogao ubrojiti i kapiten Milijas.

Tu su sad momci 85-87 god. Uzeli smo Ninkova, Stamenkovica i Pavlovica (potpisuje kada se vrati sa Olimpijade), svi su reprezentativni kalibar, dok je Ninkov isterao vaseg Stevanovica iz reprezentacije. Tu je Bogdanovic iz nase skole, Blazic, Tomovic, Nemanja Nikolic, Vukobratic koji ce biti u prvoj postavi na mecu sa Kipranima, Slavko Perovic, koji se ozbiljno konkurise za mesto na krilu.
RIP Filip Milojević

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

u subotu

Lidija M. kvalifikacije 2.30
finale 4.30

u nedelju

2.55 Jasna kval.
5.30 finale

u pon.

3.00 kv. pletikosic i mirosavljev
6.00 finale

sreda

3.00 jasna kvalif.
6.00 finale

itd itd...
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Našao sam na U 92
Već sam ti htio ponudit da nosim Zvezdin avatar 1 dan rrrrr
Slaviša Kokeza!

NoName

Postby NoName » 08 Aug 2008

srdjan wrote:Što se tiče poteza mog najdražeg kluba-SRAMOTA!!!!
Pošto sam kritikovao Zvezdu prije 4 godine,isto vredi i za Partizan!
Mi ako dobijemo Obalu Slonovače mi idemo dalje,jer imamo 4 boda,a Argentina će da nabuši ove jadne Australce.
Ako njemački klubovi puštaju naše igrače ne mogu vjerovat da naši to neće,uostalom kvalifikacije za takičenje u koje uđemo jednom u deceniji su svake godine a OI svake 4...

BRAVO KRALJU! ip2

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

E sad gotovo , ne mozes da se izvuces rrrrr A moj trud.
Image

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 08 Aug 2008

5ar wrote:Kome da damo milion evra za nekog domaceg igraca, Dzombi, Vucurovicu, Terzi, braci Bambalic? Neka hvala, bolje da kupimo profesionalca, nego mafijaske igrace.

Sto se tice domacih igraca, sasvim sam zadovoljan njihovim brojem u zvezdi, ako izuzmemo prvi deo prosle sezone.

Izveli smo na put najtalentovanije generacije 81. i 84., u kojoj bi se mogao ubrojiti i kapiten Milijas.

Tu su sad momci 85-87 god. Uzeli smo Ninkova, Stamenkovica i Pavlovica (potpisuje kada se vrati sa Olimpijade), svi su reprezentativni kalibar, dok je Ninkov isterao vaseg Stevanovica iz reprezentacije. Tu je Bogdanovic iz nase skole, Blazic, Tomovic, Nemanja Nikolic, Vukobratic koji ce biti u prvoj postavi na mecu sa Kipranima, Slavko Perovic, koji se ozbiljno konkurise za mesto na krilu.

Pa dali ste za Barkosa 700.000 i pustili ga da ode nakon 12 meseci transferfree.
Kome dajes novac nebitno je, bitno je da uzmes dobrog mladog igraca, da ulozis u svoje a ne u ofucale strance bez ikakvog kvaliteta
Tos to ce mozda Vukobratic biti starter vise kaze o vama nego o njemu. Taj decko nije imao mesto u Vojvodini a kod vas starter. Lepo Boga mi
Dalje te igrace koje nabrajas su smesni.
Ni ja ne nabrajam petrovica iz Obrenovca(koga ste i vi hteli) niti ovog iz napretka(levi bek) Brankovica, perica iz Kule, Bogunovica iz Rada
To je manje vise nebitno
kapitalci su Tosic i Fejsa

Uostalom, daj mi vasih trenutnih 11 pa da vidimo tu vasu skolu fudbala i oslanjanje na malde domace snage
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 08 Aug 2008

ljudi molim vas da pratite temu. jedni pricaju o lidiji mihajlovic, a drugi o zvezdi i smrdljivom izdajnickom partizanu.

imate teme za to, ovde samo o fudbalskom turniru.
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 08 Aug 2008

Brazil koj drug ? Brazil uzema ovaj put, vreme bio za prvi put da slavat na olympiada, Ronaldiniho lift
Image
Image

Return to “Olimpijske igre -2008”