Crna Gora na olimpijadi

Forum for all Olimpic gamesl fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!
Hector
Senior Member
Senior Member

Re: Crna Gora na olimpijadi

Postby Hector » 21 Jul 2008

Nije karate, ja sam se nada da ce g Kinezi ubacit, ali nijesu...svaka zemlja domacin ima pravo da ubaci jedan neolimpijski sport, tako je Koreja ubacila tekvondo 1988...Nadam se da ce ovima nasim doc iz dupeta u glavu da ne forsiraju glupi karate, prije neki dan je bilo prvenstvo za neke mladje uzraste, bilo je 800 djece da se takmici!!
mene je dovolno da rusija i dalje svaca nase makedonsko pismo seriozno, srb i cg su ionaka mali nebitni drzavi.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 21 Jul 2008

Jbga Karate Kid je jos jako gledan! tooth

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 08 Aug 2008

Naš bokser Gajović nije imao mnogo sreće u žrijebu.U prvom kolu boksuje protiv Grka kojeg je već dobio u kvalifikacijama za OI,ali ako prodje Grka,onda se za polufinale,a samim tim i medalju(u boksu sam plasman u polufinale donosi medalju) bori protiv panameričkog šampiona koji dolazi sa Kube i teško da njega može dobit.Stvarno baksuzan žrijeb.

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 11 Aug 2008

Prvo kolo vaterpola, CG-Madjarska 10-10...nije lose, idemo sjutra da pocijepamo Kanadjane, pa onda redom do polufinala nadam se!
mene je dovolno da rusija i dalje svaca nase makedonsko pismo seriozno, srb i cg su ionaka mali nebitni drzavi.

BosancHeros
Member
Member
Club: KK Bosna

Postby BosancHeros » 12 Aug 2008

Hector wrote:Prvo kolo vaterpola, CG-Madjarska 10-10...nije lose, idemo sjutra da pocijepamo Kanadjane, pa onda redom do polufinala nadam se!

do zlata

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 12 Aug 2008

Danas je propuštena dobra šansa da se osvoji prva medalja.Džudista Mrvaljević je ispao u 1/4 finala i tako zaustavljen na domak osvajanja medalje.Imao je šansu i u repasažu,ali zbog povrede nije moga ništa.
U prvom kolu je pobijedio Tunižanina 21-10,čini mi se,ali ga je taj meč koštao povrede prsta,koja je pored povrede koljena koju je već imao bila suviše za medalju.U narednim borbama je nastupao sa zavojem na nozi.
U drugom kolu je iponom pobijedio takmičara iz Ekvatorijalne Gvineje,a u trećem 111-1 Kineza.U četvrtfinalu je poslije "regularnih" 5 minuta bilo 0-0 protiv Holandjanina,pa se nastavilo do zlatnog poena,kojeg je osvojio Holandjanin i tako ušao u polufinale(pred kraj meča je Mrvaljević jednostavno pao i počeo da viče kako ne može više,ali mu je otac koji mu je ujedno i trener odgovorio nema povratka,moraš..).U repasažu je Mrvaljević izgubio od očigledno slabijeg borca iz Mongolije sa 2-0.Da nije bio povrijedjen-rasturio bi ga.
Sve u svemu prava Å¡teta,odje je medalja mogla lagano da se uzme maddd .
Sjutra ujutru boksuje Gajović,koji bi takodje trebalo da ima neke(male) šanse za medalju,prije svega jer su mu potrebne samo dvije pobjede da do nje dodje.

delijaBL
Senior Member
Senior Member

Postby delijaBL » 14 Aug 2008

Kingdom of Montenegro wrote:Naš bokser Gajović nije imao mnogo sreće u žrijebu.U prvom kolu boksuje protiv Grka kojeg je već dobio u kvalifikacijama za OI,ali ako prodje Grka,onda se za polufinale,a samim tim i medalju(u boksu sam plasman u polufinale donosi medalju) bori protiv panameričkog šampiona koji dolazi sa Kube i teško da njega može dobit.Stvarno baksuzan žrijeb.

Muka mi je od ovih kurton-sportova i izmisljenih 909038859820 kategorija u njima. Na svakih 1.14 grama tezine nova kategorija. Kaze "boksuje protiv Grka, pa se onda bori za medalju..." Ooooo tempora...

Vec sad zamisljam "Hrvatska u kosarci prvo kolo igra sa Islandjanima pa se bori za medalju" ili "Djokovic igra protiv Mirze Basica, pa za medalju sa Rokom Karanusicem"...

Nije ni cudo sto medalje u onom sto normalni narodi zovu "sportovima" osvajaju uglavnom bas normalni narodi, dok su glineni golubovi, tekvando, kurci-boks-palci do 46 kg i 86978 grama rezervisani uglavnom za ove koji sa sportom nemaju nikakve veze.

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 14 Aug 2008

delijaBL wrote:
Kingdom of Montenegro wrote:Naš bokser Gajović nije imao mnogo sreće u žrijebu.U prvom kolu boksuje protiv Grka kojeg je već dobio u kvalifikacijama za OI,ali ako prodje Grka,onda se za polufinale,a samim tim i medalju(u boksu sam plasman u polufinale donosi medalju) bori protiv panameričkog šampiona koji dolazi sa Kube i teško da njega može dobit.Stvarno baksuzan žrijeb.

Muka mi je od ovih kurton-sportova i izmisljenih 909038859820 kategorija u njima. Na svakih 1.14 grama tezine nova kategorija. Kaze "boksuje protiv Grka, pa se onda bori za medalju..." Ooooo tempora...

Vec sad zamisljam "Hrvatska u kosarci prvo kolo igra sa Islandjanima pa se bori za medalju" ili "Djokovic igra protiv Mirze Basica, pa za medalju sa Rokom Karanusicem"...

Nije ni cudo sto medalje u onom sto normalni narodi zovu "sportovima" osvajaju uglavnom bas normalni narodi, dok su glineni golubovi, tekvando, kurci-boks-palci do 46 kg i 86978 grama rezervisani uglavnom za ove koji sa sportom nemaju nikakve veze.

Pa dalje je prošao Grk.Slažem se sa tobom da je glupo da se u nekim sportovima može osvojit sto medalja,a u drugima jedna.Trebalo bi da uvedu u,recimo,košarci discipline pucanje slobodnih,pucanje trojki,zakucavanje...,ili da dodijele pobjedniku 12 zlatnih,drugom 12 srebrnih(za svakog člana ekipe po jedna medalja)...jer ovako nema smisla.Ispadoše Kinezi najsportskija nacija na svijetu,iako ih u nijednom normalnom sportu nema nidje.

BosancHeros
Member
Member

Postby BosancHeros » 14 Aug 2008

Kingdom of Montenegro wrote:
delijaBL wrote:

Pa dalje je prošao Grk.Slažem se sa tobom da je glupo da se u nekim sportovima može osvojit sto medalja,a u drugima jedna.Trebalo bi da uvedu u,recimo,košarci discipline pucanje slobodnih,pucanje trojki,zakucavanje...,ili da dodijele pobjedniku 12 zlatnih,drugom 12 srebrnih(za svakog člana ekipe po jedna medalja)...jer ovako nema smisla.Ispadoše Kinezi najsportskija nacija na svijetu,iako ih u nijednom normalnom sportu nema nidje.

mogli bi i u kosarci uvesti kategorije: patuljci, kepeci, kratki, polusrednji, srednji, poluvisoki, visoki, grmalji, gorostasi, slavko vranes

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 19 Aug 2008

Sjutra ujutro za polufinale za Hrvatskom, nadam se pobjedi poslije antegnute utakmice, ali ulazimo u 4, pa na medalju!

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 20 Aug 2008

Hector wrote:Sjutra ujutro za polufinale za Hrvatskom, nadam se pobjedi poslije antegnute utakmice, ali ulazimo u 4, pa na medalju!

Nemate sanse, jedino sto sam siguran da cemo osvojit medalju je vaterpolo

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 20 Aug 2008

sirokibrig wrote:
Hector wrote:Sjutra ujutro za polufinale za Hrvatskom, nadam se pobjedi poslije antegnute utakmice, ali ulazimo u 4, pa na medalju!

Nemamo,priznajem,ali baš nikakve tooth .

BosancHeros
Member
Member

Postby BosancHeros » 21 Aug 2008

sirokibrig wrote:

osvojit cete medalju - i to bronzanu

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 21 Aug 2008

Kingdom of Montenegro wrote:
sirokibrig wrote:

Nemamo,priznajem,ali baš nikakve tooth .

cestitke, jebaji ga dogodi se i pametnu! tooth

Sta kazete za onaj faul u napadu sa igracem vise pola minute do kraja! kkkk

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 21 Aug 2008

klasican faul u napadu
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.