OI - Peking komentari!

Forum for all Olimpic gamesl fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!

Ko ce osvojiti najvise medalja u Pekingu!

Hrvatska
7
23%
Srbija
10
32%
BiH
3
10%
Slovenija
8
26%
Makedonija
0
No votes
Crna Gora
3
10%

Total votes: 31

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

OI - Peking komentari!

Postby sirokibrig » 27 Jun 2008

Sve vezano za OI a da se ne moze svrstat u nijedan od ovih topica!

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: OI - Peking komentari!

Postby srdjan » 30 Jun 2008

Aj napišite ljudi koga očekujete za nosioca zastave
Ja očekujem za Srbiju:Jasna Šekarić,Vlada Vujasinović ili Nikola Grbić.Nikako ne bih dozvolio nekom od tenisera,pogotovo ne Đokoviću,jer olimpijski kriterij nije koliko je sportista poznat, nego koliki je doprinos tog sportiste olimpizmu zemlje.Zato za mene Jasna broj 1-od Seula 88 i zlata,na svim idućim OI uzela medalju,čak mislim uvijek srebro.Imamo brojne primjere da i najveće svjetske zemlje daju zastavu relativnim anonimusima.

Za Hrvatsku ne znam kog bi očekivao:možda bi logičan izbor bio Balić ili Metličić kao kapiten rukometaša,vaterpolisti sumnjam jer uvijek neko od njih nosi,ako bude neko od njih onda Smodlaka ili Vićan.Od ostalih šanse danose zastavu imaju neko od braće skelin,Pešalov ako nastupa i Blanka,trenutno hrvatski sportista br.1,ali možda premlada da nosi zastavu,vjerujem da se nju čuva za London.

Slovenija-očekujem Rajmonda Debeveca kao nositelja ili možda Jolandu Čeplak ili Petera Mankoča.Možda čak Rašo Nesterovič ows

BiH olimpijce baš ne poznam...

CG ne znam ko sve učestvuje,ali očekujem neko od vaterpolista-tu je po meni jasan izbor Veljko Uskoković.

MKD-očekujem Borisa Pašanskog tooth šalim se ne znam ko bi mogao ali znam da je MKD pričao da imaju 2 naturalizovana sportista od kojih se čak može očekivati medalja.
Slaviša Kokeza!

bojan
Respected Member
Respected Member
Club: olimpija, PINDJUR

Postby bojan » 30 Jun 2008

srdjan wrote:Slovenija-očekujem Rajmonda Debeveca kao nositelja ili možda Jolandu Čeplak ili Petera Mankoča.Možda čak Rašo Nesterovič ows

Jolanda je posle doping afere prestala da trči (verovatno zauvjek) tako da ona sigurno neče nositi zastavu. A pojma nemam ko če je nositi, možda zaista Debevc.

korda
Member
Member

Postby korda » 30 Jun 2008

zasto nema topika "slovenija na olimpijadi"? eek

kakva je to diskriminacija? ows

cheesygrin
olimpija je iz ljubljane, olimpija najboljša je, olimpija sveto ime je, zanjo mi bije srce!!!

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 30 Jun 2008

Å iroki je zakleti anti-Slovenac cheesygrin
Tako je,si želimo posebnega topika za Slovenijo!
Slovenija greeeeeeee naprej rrrrr
Slaviša Kokeza!

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 30 Jun 2008

Evo sad ce...Izvinjavamo se mlogo...

Image

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Postby KK_Bosna » 01 Jul 2008

srbija - sekaric
slovenija - debevc
bih - mekic
hrvatska - balic
makedonija - ???
crna gora - uskokovic
Image

darko_krunics
Senior Member
Senior Member
Club: Pandev -)

Postby darko_krunics » 02 Jul 2008

tko je mekic?

bosanacprijedor
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FK Puharska Prijedor

Postby bosanacprijedor » 02 Jul 2008

Dzudista 5 na svijetu

jimmy
Senior Member
Senior Member

Postby jimmy » 02 Jul 2008

Hrvatsku zastavu na otvaranju Olimpijskih igara nosit će Balić!
Bio bi red da rukometaši dođu na red!

NAJVEĆA ČAST U KARIJERI
Hrvatsku zastavu na otvaranju Olimpijskih igara nosit će Balić!
Nakon tenisača, stolnotenisača i vaterpolista, red je došao i na rukometaša. I to najboljeg na svijetu. Samo da opet , kao prije Atene, ne bude skandala oko tog pitanja
Kada službeni spiker pred najmanje dvije milijarde TV gledatelja koji će 8. kolovoza 2008. pratiti prijenos otvaranja OI u Pekingu u mimohodu sportaša bude prozivao natjecatelje i natjecateljice iz Hrvatske, vrlo je velika vjerojatnost da će prva osoba, čovjek s hrvatskom zastavom u desnoj ruci biti - Ivano Balić.

Rukometni reprezentativac i malo više od toga, najbolji rukometaš današnjice. Vijest još nije službena, pa tako ni potvrđena iako - što je također važno istaknuti - nije ni opovrgnuta.

Ima mnogo razloga, nepobitnih, koji kazuju kako bi rukometaš svakako trebao predvoditi hrvatske sportašice i sportaše. Prvo, rukomet spada među najuspješnije i najtrofejnije hrvatske sportove inače, a tako i na OI. Štoviše, dosad su rukometaši dvaput nastupali na Igrama, a u oba su navrata otišli do kraja - do zlata. U Atlanti 1996. i Ateni 2004. godine. Očito Paklenima odgovaraju turniri nad kojima se vijorio barjak sa pet olimpijskih krugova.

Dalje, hrvatska je vrsta bivši svjetski prvak, ali i momčad koja je desetljeće i pol u vrhu europskog i svjetskog rukometa. Za šest mjeseci bit ćemo i domaćini novog SP-a, što je sigurno slabiji argument od onog već rečenog - Ivano Balić čovjek je koji najbolje na svijetu barata rukometnom loptom.

- Ta informacija o nositelju zastave još nije utvrđena - spomenuo nam je jučer Josip Čop, glavni tajnik Hrvatskog olimpijskog odbora.
- Vijeće HOO-a sastaje se 11. srpnja. Tada će Damir Šegota, šef Misije HOO-a u Pekingu, izvijestiti o sastavu Misije, bit će tu i informacija o predolimpjiskom košarkaškom turniru u Ateni na kojem nastupamo... Tog ćemo dana raspraviti, odnosno odlučiti i o nositelju zastave.

Vijeće HOO-a dakle krajnja je instancija u odlučivanju, no jesu li vam stigli neki prijedlozi i čiji?
- Stigao je samo jedan, Hrvatskog rukometnog saveza. Oni su predložili jednog igrača, ali upravo tako sročeno. Dakle, ne konkretno imenom i prezimenom, već jednog iz reprezentacije.

U redu, postoji opcija da to možda bude Petar Metličić, kapetan izabrane vrste, ali prema svim spoznajama, to bi trebao biti Ivano Balić. Samo da oko tog pitanja sada ne nastane nova frka i gužva. Mi Hrvati velemajstori smo u proizvodnji skandala ni iz čega. Ne želimo se ni prisjećati trakavice prije četiri godine i prepucavanja bi li zastavu trebao nositi Šimenc ili Goluža.

Prema našem skromnom sudu, zastava je sada rukometna i nitko im je ne bi smio izbiti iz ruku. Čak držimo da postoji i nacionalni konsenzus. Hrvatsku zastavu na dosadašnjim ljetnim Olimpijadama nosili su Goran Ivanišević (Barcelona), Perica Bukić (Atlanta), Zoran Primorac (Sydney)

KK_Bosna
Moderator
Moderator

Postby KK_Bosna » 02 Jul 2008

kao sto sam i rekao - BALIC kkkk
Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 05 Jul 2008

Nadjite neki fantazi za OI.Pa da zezamo sirokog lift
Image

KK_Bosna
Moderator
Moderator

Postby KK_Bosna » 08 Jul 2008

KK_Bosna wrote:srbija - sekaric
slovenija - debevc
bih - mekic
hrvatska - balic

makedonija - ???
crna gora - uskokovic
2 pogotka rrrrr
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 08 Jul 2008

Jao ljudi baš sad kontam sve žive utakmice će se igrat u gluvo doba noći između 3 i 6 ead2
Svi iole zanimljivi sportovi eusa_snooty .
Video će radit ows
Slaviša Kokeza!

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 08 Jul 2008

sto se mene tice, bolje u 3am nego u 3pm.
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

Return to “Olimpijske igre -2008”