1/4 final

Forum for all EURO 2008 football fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!

prvak je:

portugal
3
17%
hrvatska
6
33%
holandija
3
17%
spanija
1
6%
turska
1
6%
nemacka
0
No votes
italija
2
11%
rusija
2
11%

Total votes: 18

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: 1/4 final

Postby Gavri » 23 Jun 2008

jimmy wrote:
sarma_i_proja wrote:Image
http://rapidshare.com/files/123912154/T ... __Avi_.rar

ako neko hoce da se podeti.

P.S. hrvatistan lol

e jesi uporan majke ti..

p.s. turkiya - rimuje se sa srbija kiii

Pa da se podsetis kako ga je frajer zabio u poslednjoj minuti rrrrr
Image

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 23 Jun 2008

tooth

Dobro, al mi ovo hladne glave, puno je teze kad si u "vatri", mnoge odluke se donose brzopleto...

Ja sam tokom prvog poluvremena hvalio Bilica kako se igra strpljivo i da se vrebaju sanse, al ocekivao sam jednu periodu od 10-15 minuta pritiska na Turski gol, ovako imam osjecaj da su zavrsili mec a municija nije ispucana....Turska odbrana nije bila uigrana...Najveci primjer, Modric ima loptu na sredini, u radijusu 5 metara stoje 2 Turcina,ne prilaze mu, Turska odbrana stoji pod lenijarom, trojica njih, a cetvrti stoji 5m u dubini krazy , odprilike na 16m, ispred njega Olic, Modric neometano, dignute glave ga vidi i dajemu loptu...Katastrofalna odbrana.. affraid1

Ocekivao sam neka objasnjenja od Bilica u javnosti, poslije meca...Opet me iznenadio kada je izjavio "nedostajao nam je Eduardo"...Dakle, eto zbog toga poraz... ead2

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 23 Jun 2008

Edo wrote: ovako imam osjecaj da su zavrsili mec a municija nije ispucana....

To se kaze, Bilic nije uradio posao kako treba
CITY

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Blue is the colour!

Postby Mico_Dusanovic » 23 Jun 2008

Edo wrote:Ocekivao sam neka objasnjenja od Bilica u javnosti, poslije meca...Opet me iznenadio kada je izjavio "nedostajao nam je Eduardo"...Dakle, eto zbog toga poraz... ead2

upravo to, ko da smo bili arsenal i promašili 10 100% šansi, jer nismo, promašili smo samo jednu i drugu pogodili.. uz to i rakitić ono što je zapuco..

ali opet bilić je krajnje odmjeren, kada se sjetim onog kretena kranjčara, pa jozića i barića.. bilić je pojam za racionalnost..

kranjčar je nakon tekme protiv australije rekao antologijsku izjavu koja nažalost nema taj status.. 'srna, je prerano zabio gol'.. čekaj, znači da su njega pitali prije početka utakmice da zabijemo gol u prvih 5 minuta on bi glasno i jasno rekao NE!, ne dolazi u obzir!.. budaletina.. smile

uglavnom poraz boli, ali vjerujte da mi je bilo teže nakon x protiv australije, 5x teže.. ovako barem znam da imamo nešto, i to nešto što bi moglo bit moćno!

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 23 Jun 2008

'Ako volite predigru pred vrhuncem, ništa se ne može mjeriti s golom Hrvatske!'
Analitičar Sports Illustrateda, Biblije američkoga sportskog novinarstva, ishvalio je do neba nogometni Euro u Austriji i Švicarskoj, a Hrvatsku pogotovo

Grant Wahl zapravo je čitatelje pozvao neka počnu gledati nogomet iz Austrije i Švicarske na televiziji, jer će u protivnom propustiti “najbolji nogometni turnir od Svjetskog prvenstva u Meksiku 1986. godine”.

“Utakmica između Turske i Češke natjerala me da skočim iz fotelje i počnem urlati kao luđak, oduševljen upravo završenom dramom. A tako je u Austriji i Švicarskoj gotovo svakog dana”, napisao je Wahl nastavivši:

“Sa svakom sam utakmicom viđenom na Euru - u nebu! Ona jedna dobra stvar glede toga jest: još nije kasno, stignete i vi! Nije kasno da se sami uvjerite u sve to što vam tvrdim: uhvatite dio najboljega nogometnog natjecanja od Svjetskog prvenstva u Meksiku 1986.”.

Wahl je potom izdvojio nekoliko pojedinaca, reprezentacija i utakmica u kojima se moglo uživati. Andreja Aršavina smatra apsolutnim otkrićem, no MVP turnira za njega je ipak Španjolac David Villa. Od reprezentacija je u pozitivnom kontekstu izdvojio četiri: Rusiju, Španjolsku, Hrvatsku i Nizozemsku. Najveći su promašaji ovog Eura, tvrdi, Talijani i Grci, jedini preostali nositelji dosadnoga defenzivnog nogometa.

“Španjolska, Rusija, Hrvatska i Nizozemska ovdje su ono što su u NBA ligi Phoenix Sunsi. Možda neće pobijediti ali igraju najbrže i najatraktivnije”.

Tu Wahl spominje dosad neprimijećen podatak, fenomenalan uvod golu Darija Srne za vodstvo 1-0 protiv Njemačke.

“Ukoliko preferirate malo predigre pred vrhuncem užitka, ništa se ne može mjeriti s prvim golom Hrvatske protiv Nijemaca. Hrvati su prije gola u neprekinutoj seriji nanizali 15 dodavanja u kojima je, nevjerojatno, sudjelovalo svih deset igrača u polju. Strijelac Srna bio je deseti u lancu. Teško ćete naći 47 sekundi kvalitetnijeg posjeda lopte od te situacije na Euru u Austriji i Švicarskoj”, zaključio je Wahl otkrivši time da su Hrvati loptu u nogama prije Srnina gola držali upravo 47 sekundi.
clap

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

koliko je ono bilo dodavanja kada je messi? zabio protiv srbogoraca na svjetskom.. isto tako negdje? ..mislim da je to bio gol za set..

jimmy
Senior Member
Senior Member

Postby jimmy » 23 Jun 2008

akcija za prvi gol svabama je bila do jaja
15 dodavanja clap

slicno ko argentinci na svjetskom onim amaterima

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

heh, ja sam brzi!

ipak sam ja hrvat, a ti 'rvat.. tooth

jimmy
Senior Member
Senior Member

rvat s velkim apostofom
rofl
u isto vrijeme

jimmy
Senior Member
Senior Member

argentinci su ipak bili bolji

Esteban Cambiasso, Argentina - SiCG 6:0, razigravanje po skupinama

- Iako završnica ove akcije nije atraktivna, priprema koja joj je predhodila pravo je malo čudo. Argentinci su imali 23 uzastopna uspješna dodavanja prije nego lij lopta ušla u mrežu. Obrana naših istočnih susjeda u bunilu je gledala Argentince kako se poigravaju s njima, a Cambiassu je preostao najslađi dio posla - ugurati loptu u mrežu.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 23 Jun 2008

rofl u cemu vi vidite utehu hahaha
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 23 Jun 2008

sarma_i_proja wrote:rofl u cemu vi vidite utehu hahaha

Utjehu?? Zar nam treba utjeha sto smo usli u 8 najbljih u Europi i ispali nakon penala... mellll

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 23 Jun 2008

sarma_i_proja wrote:rofl u cemu vi vidite utehu hahaha

lol
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 23 Jun 2008

shhhhhhhhhhhhhhhhh
Image
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

sirokifan23
Respected Member
Respected Member

Postby sirokifan23 » 23 Jun 2008

sarma_i_proja wrote:shhhhhhhhhhhhhhhhh
Image

ooooooooo.....pa jedva čekam sarma prvi veći propust srbije.....čekam onaj trenutak kada će ti biti nada najveća......očekivanja na najvećem nivou.......i samo čekam taj pad(nekad će morat doći)......znaj tu ću biti ja, da te prcam u zdrav mozak.........