1/4 final

Forum for all EURO 2008 football fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!

prvak je:

portugal
3
17%
hrvatska
6
33%
holandija
3
17%
spanija
1
6%
turska
1
6%
nemacka
0
No votes
italija
2
11%
rusija
2
11%

Total votes: 18

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Re: 1/4 final

Postby KK_Bosna » 22 Jun 2008

joj zabara spanci u kontri satro se di natale povrijedio... joj ciganluka majko mila...

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 22 Jun 2008

Tekma je taaaako dosadna.. gledam u prekidima. I uvijek isto, nema me 10 minuta, a znam da nisam nista propustio.

KK_Bosna
Moderator
Moderator

ovaj cazorla mora da jebe kcerku ovom aragonesu.

covjek veze sa zivotom nema.

prvo je usro jednu kontro

a sada nije dodao villi da utrpa loptu u go nego je majmun pucao...

i sad ce debil pucat penal... pretpostavljam prvi ili peti... vio

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 22 Jun 2008

Penali clap
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 22 Jun 2008

SALADIN wrote:Viva Espanja

exclaim

lift lift lift lift
CITY

KK_Bosna
Moderator
Moderator

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

CESC!

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 22 Jun 2008

ko ih jebe.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 22 Jun 2008

Bravo braco Spanjolci. mrgreen

NoName

Postby NoName » 23 Jun 2008

Cigancici iz Spanije prosli...a sad braco Rusi...neka osveta bude slatka... lift

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 23 Jun 2008

Å panci nisu Cigani tyy
E viva Espana!
Ipak protiv Rusa ne mogu da navijam za njih,Å¡teta da to nije finale eusa_snooty
Samo da Å vabe ne uzmu.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 23 Jun 2008

Image
http://rapidshare.com/files/123912154/T ... __Avi_.rar

ako neko hoce da se podeti.

P.S. hrvatistan lol
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 23 Jun 2008

Poslije par dana da i ja pokusam napisati jedan objektivan post u vezi meca Turkie -Hirvatistan...

Turska reprezentacija je igrala takticki dobro na sredini terena...Napad im je bio bezopasan, dijelom zbog jacine Hrvatske defanzive....Mislim da su Turci slabo stajali u odbrani i najveca greska Bilica je sto nije snaznije pritiskao...Svaki puta kada bi probali brzo na prvi pas Turska odbrana bi bila na koljenima...
Hrvatska je igrala strpljivo, nesto na Talijanski fazon, sprijeciti protivnka da postigne gol a u napadu ce doci sanse, da cemo mi gol, ima dovoljno vremena...Nazalost, par sansi se nije iskoristilo...Cijeli mec sam cekao tu Hrvatsku ofanzivu, jer imao sam osjecaj da mogu puno snaznije da ih stisnu..Takodje sam ocekivao da Turci totalno kleknu ukoliko ih se "odcepi"...
Mislim da su Hrvati bili preoprezni, previse energije na defanzivu se trosilo, po meni bezpotrebno, pucanj u prazno....Pa Turci nisu apsolutno nistá napravili u cijelom drugom poluvremenu, slobodno se moglo vise rizikovati, sigurno bi rezultiralo golom...

Ono sto Turci imaju a slabo ko drugi da ima je vjera u sebe....Primis gol u 119 minuti a vjerujes da mozes odma postici gol...Da je kojim slucajem Turska povela u 119 minuti, Hrvatski igraci bi popadali po terenu od zalosti...
Prekide je trebalo adekvatnije iskoristiti...Srni nije uspjelo 3 puta zaredom da nabaci korner, katastrofa...

Za penale se znalo, tesko je bilo transformisati se i adekvatno se koncentrisati da bi sutirao...Rakitic je sutirao krvavih ociju, znao sam i rekao sam Saladinu da Hrvati pucaju pored gola il iznad...
Moje misljenje je da je bilic trebao da proba sa najiskusnijim igracima u izvodjenju penala....Mislim da su oni barem 10% hladnije glave bili...Recimo braca Kovac?

Kada se sve sumira Turci su sretno a i spretno stigli u polufinale....Hrvati su mogli puno bolje a taktiziranje i cuvanje svog gola je ipak skupo kostalo...

Inace, ja sada navijam za Ruse, najbolji nogomet igraju....Bit ce prvaci... sss

jimmy
Senior Member
Senior Member

Postby jimmy » 23 Jun 2008

sarma_i_proja wrote:Image
http://rapidshare.com/files/123912154/T ... __Avi_.rar

ako neko hoce da se podeti.

P.S. hrvatistan lol

e jesi uporan majke ti..

p.s. turkiya - rimuje se sa srbija kiii

jimmy
Senior Member
Senior Member

Postby jimmy » 23 Jun 2008

Edo wrote:Poslije par dana da i ja pokusam napisati jedan objektivan post u vezi meca Turkie -Hirvatistan...

Turska reprezentacija je igrala takticki dobro na sredini terena...Napad im je bio bezopasan, dijelom zbog jacine Hrvatske defanzive....Mislim da su Turci slabo stajali u odbrani i najveca greska Bilica je sto nije snaznije pritiskao...Svaki puta kada bi probali brzo na prvi pas Turska odbrana bi bila na koljenima...
Hrvatska je igrala strpljivo, nesto na Talijanski fazon, sprijeciti protivnka da postigne gol a u napadu ce doci sanse, da cemo mi gol, ima dovoljno vremena...Nazalost, par sansi se nije iskoristilo...Cijeli mec sam cekao tu Hrvatsku ofanzivu, jer imao sam osjecaj da mogu puno snaznije da ih stisnu..Takodje sam ocekivao da Turci totalno kleknu ukoliko ih se "odcepi"...
Mislim da su Hrvati bili preoprezni, previse energije na defanzivu se trosilo, po meni bezpotrebno, pucanj u prazno....Pa Turci nisu apsolutno nistá napravili u cijelom drugom poluvremenu, slobodno se moglo vise rizikovati, sigurno bi rezultiralo golom...

Ono sto Turci imaju a slabo ko drugi da ima je vjera u sebe....Primis gol u 119 minuti a vjerujes da mozes odma postici gol...Da je kojim slucajem Turska povela u 119 minuti, Hrvatski igraci bi popadali po terenu od zalosti...
Prekide je trebalo adekvatnije iskoristiti...Srni nije uspjelo 3 puta zaredom da nabaci korner, katastrofa...

Za penale se znalo, tesko je bilo transformisati se i adekvatno se koncentrisati da bi sutirao...Rakitic je sutirao krvavih ociju, znao sam i rekao sam Saladinu da Hrvati pucaju pored gola il iznad...
Moje misljenje je da je bilic trebao da proba sa najiskusnijim igracima u izvodjenju penala....Mislim da su oni barem 10% hladnije glave bili...Recimo braca Kovac?

Kada se sve sumira Turci su sretno a i spretno stigli u polufinale....Hrvati su mogli puno bolje a taktiziranje i cuvanje svog gola je ipak skupo kostalo...

slazem se, trebalo je malo angaziranije prema naprijed, ali to je nasa igra, pletemo mrezu dok se ne otvori, i iskoristavamo svaku gresku protivnika, na kraju bi bilo bolje da im ga nismo dali, ali cestitke i turcima, ovako se vracati tri puta zaredom u zadnjim sekundama je nesto sto se ne moze nazvati srecom, te rijeci jos nema u rjecnicima, bice nakon prvenstva, ne vjerumem da bi se mi tako vratili, svaka cast turcima i njihovim potomcima ali protiv svaba nemaju ni gram sanse

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Blue is the colour!

Postby Mico_Dusanovic » 23 Jun 2008

Edo wrote:Poslije par dana da i ja pokusam napisati jedan objektivan post u vezi meca Turkie -Hirvatistan...

od svih analiza koje sam pročito tvoja i micina rolleyes su uvjerljivo najbolje.. od svih foruma, novina i inih mjesta.. kapa dolje, vidi se da se kužiš u nogomet, znaš šta pričaš..

Mico_Dusanovic wrote:Ovako, sad hladne glave.. Ako bi se jučerašnja utakmica morala izreci u postocima mislim da bi bilo 58%-42% sssssss za Hrvatsku, prije utakmice sam rekao 80%-20% i mislim da je tako moglo bit, ali tu nastupa Fatih Terim, čovjek je u potpunosti nadmudrio Bilića, a opet Biliću se nemre ništa zamjerit.. Frajer je napravio takvu taktiku da u svakom trenutku na sredini terena bude barem 6 turaka koji se bore ko lavovi i na taj način da uguše najjaču stranu naše repke, sredinu terena, i tokom čitave utakmice manje više su to i uspjevali.. Da smo igrali sa dvije špice i polušpicom te da su naši prebacivali taj turski zid mislim da bi jučer gledali drukčiju tekmu, ali niti kada je ušao Petrić u drugom poluvremenu nije se puno toga promjenilo, jer Petrić nije ušao kao golgeter nego nešto između veze i polušpice, identično što je radio i kranjčar, osim toga olić je isto bio nekakv polunapadač.. uglavnom, lako je bit general poslije bitke..

sve u svemu zaslužena pobjeda Turske, Hrvatska je morala biti agresivnija i taktički zrelija, a ne da je već nakon 20 minuta utakmica mirisala na penale..

Mene je iskreno osim svega navedenog zasmetalo što naši igrači su rijetko ili nikako išli u dribling, pogotovo Srna i Pranjić od kojih se to očekuje, ali ne, pored izranjavanjih i uplašenih turskih stopera naši ako su svega 5 puta u 120minuta išli u dribling i od toga 4 puta uspjeli, i to svaki put Luka Modrić. Srna me glede toga najviše razočarao.. meni niti sada još nije najjasnije koju je on poziciju jučer igrao.. DR-MR-DMC-MC-AMC-AMR valjda, a nigdje nije napravio ništa..

ps. kao što rekoh nerviraju me hrvatske novine i portali koji pričaju ko da smo nadigrali turke u tri pm, kad nismo, u dobrom djelu utakmice su turci dominirali, svih 120 minuta su odigrali više nego muški i zaslužili prolaz u polufinale..

btw. ne bi se previše iznenadio da se turci ne kvalificiraju na WC u Afriku, nešto što se i grcima dogodilo i nama..

majke mi ak nas dvojica ne bi doveli chelsea do triple krune! idea