1/4 final

Forum for all EURO 2008 football fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!

prvak je:

portugal
3
17%
hrvatska
6
33%
holandija
3
17%
spanija
1
6%
turska
1
6%
nemacka
0
No votes
italija
2
11%
rusija
2
11%

Total votes: 18

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Re: 1/4 final

Postby sirokibrig » 23 Jun 2008

sarma_i_proja wrote:admine, ne teraj me da te upozoravam da prtis temu!
sada je tema "1/4final" aka "zavuci hrvatima sto dublje"

ne znam zasto uopste pominjete neko takmicenje na kome je neka nepostojeca zemlja izgubila od daleke juznoamericke zemlje?

Kad ce drugi set? yyy

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 23 Jun 2008

Stvarno nije fer da jos uvek raspravljamo o luzeru. A pobednik zapostavljen nonono
Last edited by Srle8 on 23 Jun 2008, edited 1 time in total.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 23 Jun 2008

Ottmar Hitzfeld: Bilić, Scolari i Van Basten ozbiljno su pogriješili!
Njemački stručnjak kaže da nikad ne bi nastupio s toliko pričuvnih igrača

Donedavni trener Bayerna i budući izbornik švicarske reprezentacije Ottmar Hitzfeld, iskritizirao je izbornike koji su u trećem kolu po skupinama, nakon prolaza poslije prve dvije utakmice, igrali s pričuvnim postavama.

Jedino je Španjolska od takvih reprezentacija dohvatila polufinale i to izvođenjem jedanaesteraca. Hitzfeld smatra da je za ispadanje Hrvatske, Portugal i Nizozemske bitna krivnja i na njihovim izbornicima - Biliću, Scolariju i Van Bastenu. Kaže da nikad ne bi učinio potez za kojim su oni posegnuli, te da su time značajno umanjili natjecateljsku moć svojih reprezentacija, što se vidjelo po igrama u četvrtfinalu.
- Tri drugoplasirane momčadi iz skupina su prošle, a samo Španjolska od prvoplasiranih. Hrvatska, Portugal i Nizozemska, koje su posljednju utakmicu u skupini odigrale s pričuvnim sastavom, već su otišle kući. Očito se negativno odrazilo što su odmorili preveliki broj glavnih igrača, koji su izgubili natjecateljski naboj i ritam. Program po kojem igrač na ovakvom profesionalnom nivou igra svaka tri dana jednu utakmicu, apsolutno može stajati. Premda, ja kao klupski trener rado rotiram igrače tijekom sezone. Opet, na distanci kakva je godina dana, koliko traje sezona, uvijek zadržavam supstancu i tako opstaje momčadski duh - ističe Hitzfeld.

Njemački stručnjak tvrdi da nikad ne bi stavio 8 ili 9 pričuva. Smatra kako bi Ronaldo, da je igrao sa Švicarskom, bio bolji protiv Njemačke, da mu ta stanka nije koristila. Je li Hitzfeld u pravu, je li razlog iznenađenjima doista u gubitku natjecateljskog ritma favorita, za razliku od suparnika koji bi bili “našpanani”, nakon pobjeda u trećem kolu i prolaska? To ostavljamo za stručnu analizu.

BosancHeros
Member
Member
Club: KK Bosna

Postby BosancHeros » 24 Jun 2008

sirokibrig, stoji ta izjava donekle, ali i da su poslije bitke svi generali pametni, a isto tako i da je nogomet u dobroj mjeri igra na srecu.

pop84
R.I.P.
R.I.P.

Postby pop84 » 24 Jun 2008

http://www.index.hr/sport/euro2008/defa ... &id=392278

Za to se pobrinuo Semih Senturk,zato je sad takav fudbal.
"Mile,Mile,nismo mi jeli Mile zirafe ni nosorozi,mi smo Mile jeli prasici"

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 24 Jun 2008

Dobro sam ja primjetio da index samo citaju srbi... lone_ranger

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 26 Jun 2008

SMS poruka koja kruži po Hrvatskoj affraid1 : "Otvaranjem ove poruke ubio si jednog Turčina, a slanjem nekom drugom dva. Po osmijehu na tvom licu zaključujem da si Hrvat. Šaljimo ovu poruku dalje i vratimo Hrvatima osmijeh na lice! I ne zaboravi, samo mrtav Turčin je dobar Turčin!".

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 26 Jun 2008

srdjan wrote:SMS poruka koja kruži po Hrvatskoj affraid1 : "Otvaranjem ove poruke ubio si jednog Turčina, a slanjem nekom drugom dva. Po osmijehu na tvom licu zaključujem da si Hrvat. Šaljimo ovu poruku dalje i vratimo Hrvatima osmijeh na lice! I ne zaboravi, samo mrtav Turčin je dobar Turčin!".

krazy

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 26 Jun 2008

Edo wrote:
srdjan wrote:SMS poruka koja kruži po Hrvatskoj affraid1 : "Otvaranjem ove poruke ubio si jednog Turčina, a slanjem nekom drugom dva. Po osmijehu na tvom licu zaključujem da si Hrvat. Šaljimo ovu poruku dalje i vratimo Hrvatima osmijeh na lice! I ne zaboravi, samo mrtav Turčin je dobar Turčin!".

krazy

Djeca salju poruke...

I ja sam dobio od jednog malca...

vratio mu: stop rasizmu...

sljedeca njegova meni: a sta je rasizam?? mao