Komentari na EURO!

Forum for all EURO 2008 football fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!

Na EURO 2008 gledat ću:

sve utakmice
4
24%
koliko mognem, ali većinu
10
59%
samo derbije
2
12%
Å¡ta je to EURO 2008?
1
6%

Total votes: 17

Edo
Web Admin
Web Admin

Re: Komentari na EURO!

Postby Edo » 27 Jun 2008

Svi trebaju da ih tuze....Dosta su oni nama klepali lovu, vrijeme je da i oni odrijese kesu...Nisu u stanju obezbjediti prenos jedne polufinalne tekme sa Epa....

Njemački ZDF tuži Uefu zbog problema tijekom prijenosa utakmice Njemačke i Turske

NJEMAČKA javna televizija ZDF tužit će Uefu zbog komplikacija koje su imali prilikom prijenosa polufinalne utakmice Europskog prvenstva između Njemačke i Turske.

Podsjetimo, pobjedu Njemačke 3:2 i plasman u finale Eura prekinut je u nekoliko navrata zbog problema sa signalom, pa su tamošnji novinari morali improvizirati tijekom prijenosa i problema pri sinkronizaciji kod drugog gola kojeg su Nijemci zabili.

Prema izvorima ZDF-a utakmicu je gledalo 32.74 milijuna ljudi, čime je, da nije došlo do problema, mogao biti srušen rekord gledanosti u Njemačkoj, no zbog smetnji u signalu do toga nije došlo.

Deset do petnaest minuta u prekidu prijenosa imali su i radijski komentatori.

Uefa se ispričava zbog problema tijekom prijenosa

UEFA se službeno ispričala zbog sinoćnih prekida televizijskog signala za vrijeme utakmice Njemačke i Turske. Zbog tehničkih smetnji cijela Europa je nekoliko puta ostala bez signala s utakmice.

Uefa u priopćenju koje je dobio i HRT, navodi da se "ispričava zbog incidenata" te da se istražuje zbog čega je došlo do prekida prijenosa

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 29 Jun 2008

Savičević: Zbog Hrvatske sam ponosan što sam s ovih prostora
Dejo je čestitao Markoviću, baš kao i Srbi, baš kao i 90 posto UEFA-e. Svima je žao što nismo u finalu. Wenger otkriva: 'Dudua ćete sasvim spremnog imati već u rujnu!'

Predsjednik HNS-a Vlatko Marković tijekom boravka u Beču sastao se s mnogim bitnim ljudima iz europskog nogometa, uključujući i najpoznatije trenere. Već na početku razgovora veselo je ponudio dio razgovora s menandžerom Arsenala Arseneom Wengerom.
- Pričao sam s Wengerom. Čestitao je na odličnom nastupu naše reprezentacije, a na kraju mi je kazao: Eduardo će već najesen biti potpuno spreman! U kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi imat ćete ga od starta - priča Marković.

Kako je prvi čovjek Rusanove doživio Europsko prvenstvo kad je u pitanju hrvatska reprezentacija?
- Još se vraćam iz šoka. Ponosan sam, ali mi nitko ne može zabraniti da budem jako tužan što nismo otišli dalje. Na sastanku svih predsjednika i glavnih tajnika nacionalnih saveza UEFA-e, njih 90 posto kazalo je da je Hrvatska trebala igrati u finalu.

Imate li bilo kakvih zamjerki?
- Zamjerke imaju stanoviti nogometni senilci koji se produciraju raznim kometarima. Zlobnici. Sad komentiraju da je trebalo 'ovo i ono’. Baš me briga za te kritičare, naš stručni stožer bio je sjajan, sve je bilo vrhunski, bili smo izvrsno pripremljeni, ma sve je štimalo... Ne govorim to samo ja ili mi iz HNS-a. Svi to kažu. Eto, čestitali su i Srbi, kažu da smo bili fenomenalni, da im je žao što nismo otišli do kraja. Ili priđe mi Dejan Savičević i veli: Zbog igara Hrvatske ponosan sam što sam s ovih prostora.

Koliki je 'hrvatski prihod’ samo od UEFA-e i FIFA-e, odnosno od marketinga?
- Teško je sad kazati baš točnu cifru. Ali negdje između 12 i 13 milijuna eura!

Hoće li dio zarađenog novca bit investiran u gradnju novih igrališta?
- Već dosad smo izgradili 50 malih igrališta diljem Hrvatske, a napravit ćemo ih još 100. Sad je sve okrenuto izgradnji našeg nogometnog kampa u Tuhelju. Napravit ćemo 5 ili 6 igrališta, te hotel s 156 soba. Od toga 50 soba bit će za HNS, a ostalo će se komercijalizirati. U akciji izgradnje će nam pomoći i UEFA.

Imate li u planu nekog novog 'inozemca’? Ivan Rakitić se recimo pokazao kao ogroman dobitak?
- Imamo, naravno da imamo. Naši 'inozemci’ su sjajni. Novo ime koje bi moglo odijenuti hrvatski dres je Dario Cvitanić. Argentinac je hrvatskih korijena, potpisao je za Ajax, cifra je iznosila 7 milijuna eura. U kontaktu smo, ako će igrati za neku reprezentaciju, onda će to svakako biti Hrvatska.

Dokad mislite ostati na čelu HNS-a?
- Do kad to budem htio! Na žalost nekih novinara i mojih oponenata.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 30 Jun 2008

Da čujem vaš tim prvenstva
Evo mog
Van der Sar

Žirkov Puyol Ramos Servet Cetin

Schweinsteiger Aršavin Xavi Sneijder

Senturk Torres

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 30 Jun 2008

Gde stavi Ramosa, i to na stopersko mesto, a igrao covek celo prvenstvo na levom beku.
Image

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 30 Jun 2008

Gavri wrote:Gde stavi Ramosa, i to na stopersko mesto, a igrao covek celo prvenstvo na levom beku.

Desnom
CITY

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Valjda na desnom jebo ga ti lijevo je bio Capdevilla.
Pomjerio sma ga u sredinu da ima mjesta za Serveta Cetina ip2
Mogao sam doduše Pepea da stavim ili Joea Šimunića Tehničara mao
Nego mjesto da kenjaš bolje da sastaviš tim yyy

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

jeste desni, zameih strane ladno.
Image

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 30 Jun 2008

....................Casillas............................

Ramos.........Puyol........Kovac.....Van Bronchost

Fabregas.....Sneijder......Xavi.......Podolski

...............Villa.......Arshavin....................
CITY

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Kasiljas - Lam, Pujol , Marcena , Ramos - Cavi, Snajder,Svajstajger-Arsavin-Vilja,Tores.

mjesto affraid1 srki kvislinze tooth
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Mogao si ladno sve Špance da staviš u tim razz
Mjesto?Å ta fali?Ijekavica?ÄŒuo nekad rolleyes ?

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Ma zezam te
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

I ja tebe ljubitelju španskih i meksičkih sapunica
Nego Å¡to ne stavi Kapdevilju umjesto Lama rrrrr
A Fabregas?Sena?
A donde stan los otres žogadores d Espanja mrgreen
Gavri papuča gleda sa curom sapunice rrrrr

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Kad tako seruckas jedna kazna za tebe tooth

Klemente: Srbija bi prošla bolje od Portugala
Nedelja, 29. jun 2008. 11:57

Bivši selektor Srbije Havijer Klemente smatra da je "orlovima" bilo mesto na Evropskom prvenstvu koje se održava u Austriji i Švajcarskoj.

Proslavljeni španski stručnjak veruje da bi naš nacionalni tim pokazao više od nekih renomiranih selekcija koje su eliminisane u ranoj fazi takmičenja.

"Ubeđen sam da bi Srbija igrala bolje od Poljske i Portugalije koji su nam bili rivali u kvalifikacionoj grupi za odlazak na EP. Trebalo je samo imati više strpljenja sa mladim timom koji ima perspektivu", izjavio je za "Glas javnosti" Klemente.

Poljska je eliminisana u prvoj fazi takmičenja, dok je Portugalija poražena u četvrtfinalu od finaliste Evropskog prvenstva, selekcije Nemačke.

Prema rečima bivšeg selektora "orlova", razloge za izostanak Srbije sa završne smotre najboljih na Starom kontinentu treba tražiti u mladosti ekipe.

"Srbija ima mlad i kvalitetan tim kome treba još vremena, kako bi sve stvari došle na svoje mesto, odnosno kako bi se formirao kompaktan tim koji može da odgovori najvećim izazovima".
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Nisi kopirao cijeli tekst smile .
Ovaj velestručnjak po kojem bi ovakva "mlada i neiskusna" Srbija igrala veliku rolu na ovom EP, uskočio je sam sebi u usta kad kaže da će ta ista Srbija u idućim kvalifikacijama (kad već stekne iskustvo tooth ) da ispadne od Francuske,Rumunije i Austrije mellll
Veseli me ta njegova prognoza,to znači da prolazimo ip2
Ipak ja bih pitao najvidovitiju osobu u Srbiji-Tomu Nikolića mrgreen

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 30 Jun 2008

Kasiljas ( bez dvojbe, daleko najbolji)

Ramos Pujol Cetin Lahm

Sneider Balack Silva

Arshavin Villa Torres

Image