Grupa B

Forum for all EURO 2008 football fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!

Ko ide dalje?

Austria and Croatia
2
7%
Austria and Germany
0
No votes
Austria and Poland
0
No votes
Croatia and Germany
20
69%
Croatia and Poland
0
No votes
Germany and Poland
7
24%

Total votes: 29

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Grupa B

Postby -Hans- » 13 Jun 2008

sarma_i_proja wrote:nego gorane, sta ima kod tebe?

Sve po starom osim sto se spremam za ispite, hvala na pitanju.

austrija bi mogla da razjebe nemce, to bi mi bas prijalo.

Budi realan Njemacka ce ih pojest kao i Poljake.. Austrija i Poljska imaju taj kompleks Njemacke

sirokifan23
Respected Member
Respected Member

Postby sirokifan23 » 13 Jun 2008

Gavri wrote:Cekaj prvo da vidimo da li ce da idu dalje.A i ako idu Portugal ce da ih rashcuka.Odbrana im je bushna.

Njemačka će proći bar do polufinala......a mi ćemo do finala.......najviše me je strah sad utakmice 1/4 finale.....mislim mi smo kvalitetniji i od čeha i turaka u ovom trenutku ali se bojim da se naši ne bi malo opustili, u glavama stvorili mi smo dobili njemačku lako ćemo sa ovima....i ako bude tako poraz nam je zagarantiran......ali ako budemo igrali spremni i ne podcijenit protivnika biti će 2-0 ili 3-1 za nas tko god bio turci ili česi........svejedno......

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 13 Jun 2008

realno ce ih dobiti nemci, ali austrija nije lose igrala obe utkmice, pa bi mi to nebi bilo tako veliko iznenadjenje.
protiv poljaka su promasili nekoliko neveroavtnih sansi.
ja cu najednom tiketu odigrati na AUT kvota je 8.5
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 13 Jun 2008

goran wrote:
Gavri wrote:Ma nije problem u Njemcima. Jednostavno su naletili na jaceg protivnika, ali i dalje su bolji od vecine ekipa na ovom EP i dogurat ce daleko.

Ako igra avstrici 90min kao sta igra u prvite 35min vcera onda nisam toliko siguran. Stvarno igra odlicno, prvi bran i vtori bran napad bio odlican, krila u sredina fantasticni, jedino im fali jedan klasicna "KOBRA" sto moze da realizira.

Avstrija pozitivno me iznenadi.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 13 Jun 2008

Ne bi kazal da je to kompleksa nego to je bio realnost... Kompleksa je kada igraju dva ramnopravni ekipi a jedan od niv non stop gubi zaradi mentalen pad..

Istoricki Avstricki i Poljaki nikad ne bile ramnopravni sa nemci nego nemacka je fudbalska snaga daleko ispred oba taka da nema veze to sa komplesa nego visa sa kvalitet.

Avstricki vcera za prvi put u svoja nogomet istoria postigna gol na nivniot prv nastap na evroshampionat.
Image

Spalato
Junior Member
Junior Member

Postby Spalato » 13 Jun 2008

Ne znam je li iko primjetio ali eto kad god igraju Hrvatska i Njemacka u velikom prvenstvu uvijek ima crveni karton za onog koji je izgubio (nije rezultat uvijek ishop kartona...)

"Njemci su gospoda kad vode ali prljavi kad gube" -Suker

Komentar engleza:

http://thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/euro_2008/article1284899.ece

OH HELL — to think we have to face Croatia again in the World Cup qualifiers.

za one koji su nepismeni:

Oh pakao (~sranje) - kad pomislimo da moramo opet protiv Hrvatske igrati u kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo.

Fabio Capello was in Klagenfurt for another look at what his side will be up against in September.
He will not have been sitting comfortably last night.

Capello je bio u Klagenfurtu da opet pogleda protiv koga ce njegova ekipa igrati u Rujnu.
Nije sinoc udobno sjedio.
Moji su uvijek najbolji .... i gotovo.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 13 Jun 2008

mA gde se ne racuna posle belorusije 2-2, bila generalna proba, cela Nemacka se digla, mora da se pobedi.Ma shuplja ko svajcarski sir, ma imali su ispadanja i protiv poljaka.
Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Međutim, "balkanski sindrom" nije u potpunosti napustio hrvatske "nogometaše", čak ni one koji od malena žive i igraju fudbal na Zapadu Evrope.

"Da se razumijemo, nemamo mi ništa protiv Balkana, kao ni naši reprezentativci, kršna i domoljubna gastarbajterska djeca, koja nakon Tompsona na stadionu idu na Milu (Ra)Kitića (Rakitić je hrvatski fudbaler, a Kitić srpski folker) ili u "Ludnicu" gdje Aci Lukasu junak večerašnje pobjede Ivica Olić ima ulaz u bekstejdž, ali neka proslave kako i gdje žele, jer to je nakon ovoga najmanje što su zaslužili", milosrdan je izveštač Internet portala index.hr prema naklonosti hrvatskih fudbalera prema rifovima srpske hard folk scene.

Pitanje je samo kako će im to oprostiti selektor, stari "metalac"...

Svestan je i on da je "Bolji život" i dalje najgledanija TV serija u Hrvatskoj, kao i da se "ispod ruke" godinama unazad štancuju diskovi Cece, Ace, Željka i drugih.

lol
Image

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 13 Jun 2008

index je najvece smece koje postoji u novinarstvu na cijelom svijetu
novinari su djeca oficira, iskompleksirani svim hrvatskim
do jucer su pricali da bilic nema pojma i da je sve napravio na srecu,
kad je hdz pobjedio na izborima to je bila neopisiva tuga na portalu!
taj portal veseli jedino srbe koji ga citaju, hrvati ga ne dozivljavaju nikako!

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 13 Jun 2008

mislis da nisu slavili uz narodnjake?
pa to su primitivci, na to se loze.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

sarma_i_proja wrote:mislis da nisu slavili uz narodnjake?
pa to su primitivci, na to se loze.

neznam na sta su slavili i boli me kurac, znam da ih je vecina nepismena! govorim za index koji se kod nas naziva smece.yu

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 13 Jun 2008

Da se jos vratim na utakmicu Hrvatska-Austrija. Da je recimo umjesto Hrvatske bio Werder Bremen a umjesto Austrije Dinamo onda bi ovdje svi rekli "pa Werder je odigrao tocno onoliko koliko je trebalo" (uhh, kako samo mrzim tu izreku).

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Hrvatska već zaradila 11,5 milijuna eura!
Taman da sve izgubimo do kraja Bilić će u džep pospremiti 300, a udarni igrači barem 200 tisuća eura! Neka, zaslužili su i mogo više. Markoviću i društvu ide čak 5,5 milijuna!

Ovdje rijetko viđamo šeficu računovodstva HNS-a Ružicu Bajrić, očito je vrlo zauzeta. Odsad će biti još više! Uefa je za 16 reprezentacija, sudionica završnice kontinentalnog prvenstva, namijenila 184 milijuna eura (u Portugalu prije četiri godine radilo se o 129 milijuna eura). Svakoj momčadi zagarantirano je 7,5 milijuna već zato što nastupa. Pobjeda u skupini vrijedi 1 a remi 0,5 milijuna, što znači da je Hrvatska zbog 1:0 s Austrijom te 2:1 s Njemačkom bogatija za nova 2 milijuna eura.

I ne samo to – budući da su se Vatreni tako elegantno, nezadrživo a i sretno (hvala Vastiću!) već plasirali u četvrtfinale, Rusanova može razmišljati kamo će sa sljedeća 2 milijuna. Zasad je dakle na kontu čak 11,5 milijuna eura! Valjda u ponedjeljak nećemo ostati praznih ruku, padne li Poljska eto novog milijunčića odnosno upola manje za neodlučeno, i zbog toga se valja potruditi iako natjecateljskog imperativa trenutačno nema.

Da se preko Češke ili Turske plasiramo u polufinale, bili bismo bogatiji za još 3 milijuna eura ili ukupno za 15,5 (odnosno 15 ili 14,5 milijuna). Dalje nećemo zbrajati, no ništa ne košta napomena da poraženi finalist prima 4,5 a prvak Europe 7,5 milijuna eura. Lova do krova. Zagarantiranih 11,5 milijuna savez i selekcija dijele u omjeru 50:50 nakon što se odbiju troškovi priprema, što otprilike znači da će obje strane dobiti po 5,5 milijuna.

Od čega stožeru ide 20 a igračima 80 posto (1,1:4,4 milijuna). Bilo bi logično da izbornik pospremi barem 300 tisuća eura. Lako je pretpostaviti da će standardni nogometaši namaknuti najmanje po 200 tisuća. Neka, zaslužili su mnogo više. Za veselje i ponos koje tako nesebično poklanjaju hrvatskom navijaču i građaninu, naciji čija međunarodna afirmacija poglavito raste baš zbog sportskih uspjeha. Nogometni su kontinuirani, veliki, najdraži!

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Ma da Rakitic ne slusa Mileta Kitica lol
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 13 Jun 2008

Gavri wrote:mA gde se ne racuna posle belorusije 2-2, bila generalna proba, cela Nemacka se digla, mora da se pobedi.Ma shuplja ko svajcarski sir, ma imali su ispadanja i protiv poljaka.

Tjesi se.