Rukomet

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 17 Jan 2008

Slovenec_21 wrote:Žal ne razumem da bi ti odgovoril. Če lahko kdo prevede
rovili=kopali...
znaÅ¡ ti dobro o čemu on priča :?
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 17 Jan 2008

Edo wrote:
Slovenec_21 wrote:
Edo wrote:
Picek wrote:5 razlike na kraju..
ako ćemo imati ovakvo suđenje cijelo prvenstvo ne moramo niti igrati jer nam mogu dati titulu odmah.. 8)

qrac...domacini uvijek imaju sudije....da vidis kako su norvezani naguzili dance... :)

sjeti se kakvo su sudjenje imale svabe proslo prvenstvo a janezi priej par godina... :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti pa nimaš pojma o rokometu, a ne? :wink:

Cemu smijeh uvazeni gospodine...

cijeli svijet zna kako su pojedinci rovili drugima oci da bi dosli do finala... :wink:

What is that laughing all about,dear sir...
The whole world knows how some people dug up another people´s eyes only to be able to make it to the finals...
Bolje? :lol:

eLIMINATOR
Senior Member
Senior Member
Club: Union Olimpija

Postby eLIMINATOR » 17 Jan 2008

Pajo legenda, ja. 8)

Danes je v petih minutah sam uničil Čehe. 8)

Slovenec_21
Member
Member

Postby Slovenec_21 » 17 Jan 2008

Kingdom of Montenegro wrote:
Edo wrote:
Slovenec_21 wrote:
Edo wrote:
Picek wrote:5 razlike na kraju..
ako ćemo imati ovakvo suđenje cijelo prvenstvo ne moramo niti igrati jer nam mogu dati titulu odmah.. 8)

qrac...domacini uvijek imaju sudije....da vidis kako su norvezani naguzili dance... :)

sjeti se kakvo su sudjenje imale svabe proslo prvenstvo a janezi priej par godina... :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti pa nimaš pojma o rokometu, a ne? :wink:

Cemu smijeh uvazeni gospodine...

cijeli svijet zna kako su pojedinci rovili drugima oci da bi dosli do finala... :wink:

What is that laughing all about,dear sir...
The whole world knows how some people dug up another people´s eyes only to be able to make it to the finals...
Bolje? :lol:

Sedaj razumem. Hvala ti :wink:

Edo...ne seri :wink:

delijaBL
Senior Member
Senior Member

Postby delijaBL » 17 Jan 2008

Nego... ne pratim mnogo ovo prvenstvo... samo me interesuje ko je po kladionicama favorit? I je li Kroacija otisla sa najboljom ekipom ili neki fale?

Bjelorusi izgubili :( , a jos zalije mi ovo sto su Rusi kiksali na samom pocetku. A mozda je i bolje sad, nego kasnije.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 18 Jan 2008

Evo vam vaÅ¡e jebene superjake Poljske ja glupljeg tima nikad,ali nikad nisam vidio oni uopće ne znaju da igraju rukomet,pa 3 akcije nisu napravili samo pucaju ko majmuni.
Danska ovim porazom ugrozila polufinale...sad će morati da dobiju Kroate,a i nadati se da to NorveÅ¡ka napravi...
Hrvatska će sa Slovenijom imati viÅ¡e problema nego sa Poljskom iako su Slovenci u raspadu imaju oni par fantastičnih igrača.
Å panija debakl :shock: :shock: :shock: sad im treba malo Å¡amara ali joÅ¡ uvijek vjerujem da mogu do zlata oni su po meni najjači na svijetu, ipak za nijansu jači od Francuza(koji takođe dobili za dlaku) i Hrvata.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 18 Jan 2008

Srđane cemu takvo cudenje. Pa tu Poljsku smo gledali na svjetskom prvenstvu kad su bili drugi i igrali su isti takav rukomet. Kad se raspucaju onda su opasni, inace su kurac. Danas smo im ljepili banane kao u kosarci :lol:

Sto se tice Slovenije oni ne da su u raspadu nego su u kurcu. Ocekujem dvoznamenkastu razliku protiv njih.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 18 Jan 2008

goran wrote:Srđane cemu takvo cudenje. Pa tu Poljsku smo gledali na svjetskom prvenstvu kad su bili drugi i igrali su isti takav rukomet. Kad se raspucaju onda su opasni, inace su kurac. Danas smo im ljepili banane kao u kosarci :lol:

Sto se tice Slovenije oni ne da su u raspadu nego su u kurcu. Ocekujem dvoznamenkastu razliku protiv njih.

Ma ne čudim s eja nego su svi na forumu superoduÅ¡evljeni tim jadnicima poljskim,a ja ih uz Francuze najviÅ¡e ne podnosim u rukometu.
Ovo je nekad bila plemenita igra,a takvom je joÅ¡ danad držite samo vi i Å panci...klanje kao stil igre Francuza ili raspucavanje kao poljski stil nikako ne odobravam...a činjenica da Đ&Đ joÅ¡ nije zabranjeno da igra rukomet je sramna...
Inače gledam danas Horvata,Duvnjaka,Alilovića,bićete joÅ¡ dugo jaki
Nadam se da i i mi stižemo prema vrhu,generacija Å eÅ¡um-Nenadić bi to morala...

Radza
Member
Member

Postby Radza » 18 Jan 2008

delijaBL wrote:a jos zalije mi ovo sto su Rusi kiksali na samom pocetku. A mozda je i bolje sad, nego kasnije.

Sta ces, sila od 150 000 000 naisla na nas od 600 000 i u zadnjim sekundama izvukla bod ;) bas mi je zao sto je tebi zao... :lol:

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 18 Jan 2008

Vujovicu pusi ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kakav komleksas, ne bi pogodio vodu da je bacio kamen iz camca :D

"Ispadaju sigurno Slovaci, Madjari i CG"!

Pa da smo Andora, i da igramo SP u fudbalu, ne bi mu bila takva prica, ali komlexi ostaju komlexi. Na velikim prvenstvima se zna da je motiv igranja za svoju zemlju uvijek jedan od bitnijih faktora!

Najjace je sto su me zvali neki prijatelji Norvezani koji ljetuju u CG da kazu da su na utakmicu i da navijaju za nas :D

Iance je nasih pravih navijaca bilo oko 30, sto imajuci u vidu teskocu odlaska tako, nemogucnost kupovine karata i price, nije to ni lose 8)
mene je dovolno da rusija i dalje svaca nase makedonsko pismo seriozno, srb i cg su ionaka mali nebitni drzavi.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 18 Jan 2008

NE SUMNJAJTE U NAS

Lino Červar je temperamentno vodio susret protiv Poljske
Protiv svjetskih doprvaka su opet pokazali koliko vrijede. I poslali poruku nevjernim Tomama. 'Oni koji sumnjaju u nas neka ubuduće ugase televizora', poručio je kapetan Metličić.

Uoči prvog nastupa u NorveÅ¡koj pred hrvatskim rukometaÅ¡ima je bilo nekoliko izazova. Najveći je bio onaj natjecateljski jer su na drugoj strani parketa stajali aktualni svjetski doprvaci. NiÅ¡ta slabiji, međutim, nije bio ni onaj motivacijski.

PAKLENI STROJ

Mnoge su nevjerne Tome već otpisale Červarovu momčad, oslabljenu ozljedama Džombe i Zrnića te s nedovoljno oporavljenima Balićem i Lackovićem, no čini se da je taj stav bio dodatni impuls hrvatskim izabranicima u susretu protiv Poljaka.

"Å to da kažem, po stoti put smo dokazali tko smo i pokazali koliko vrijedimo. Mi smo velika obitelj. Moram reći i poručiti onima koji sumnjaju u nas neka ubuduće ugase televizore. Pobijedilo je veliko srce. IzaÅ¡li smo krvavih koljena i to me veseli", naglasio je kapetan Pero Metličić.

Njegov Å¡ef Lino Červar je također bio ponosan na svoje dečke. Čestitao je Poljacima na odličnoj igri, ali je bio neopisivo sretan zbog svojih 'sinova'.

"Moram posebno pohvaliti obranu 3-2-1 i borbenost koja nas je krasila. Podsjetili su me moji igrači na Portugal kada smo osvojili svjetsko zlato. Drago mi je da su mladi igrači poput Horvata, Čupića, Alilovića i Duvnjaka sjajno odgovorili na sve zahtjeve. Bilo je veličanstveno", prenijele su Sportske novosti riječi hrvatskog izbornika.

Genijalac Ivano Balić, koji je bez pravog treninga doputovao u Stavanger, opet je oduÅ¡evio sve prisutne. U početku je samo asistirao, a kada je bilo najvažnije – zabijao je ključne golove. Iako je dobio nagradu za igrača utakmice, dao ju je Mirku Aliloviću, autoru čak 19 obrana.

"Mirko je zaslužio nagradu. Bilo je teÅ¡ko kao Å¡to smo i očekivali. Drugi dio nas je Alilović vratio u život svojim obranama", rekao je najbolji rukometaÅ¡ svijeta, koji je u svom stilu prokomentirao zdravstveno stanje nakon utakmice.

"Kako ću se osjećati?! Bole me malo leđa, a nestajalo je i snage. Ma, zadovoljan sam jer smo svi odigrali poÅ¡teno i zasluženo slavili", zaključio je Balić u izjavi za Sportske novosti.

popivoda
Member
Member

Postby popivoda » 18 Jan 2008

HCG dobro napreduje pobjeda i remi u prvom kolu 8)

Malo sam gledao mec nasih, pa ne znam kako su igrali, osim da su pri kraju ubacili u petu i smazali ipak jake Poljake...
Protiv Cehe i Janeza ocekujem pobjedu od gol dva razlike i onda u ljuti boj sa skandinavcima...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 18 Jan 2008

Sad se ne valja trosit previse, laganini sa rezervama do drugog kruga! Glavnu bitku smo dobili i to sa 5 razlike!

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 18 Jan 2008

sirokibrig wrote:Sad se ne valja trosit previse, laganini sa rezervama do drugog kruga! Glavnu bitku smo dobili i to sa 5 razlike!

Poljaci ce dalje a Cesi ispadaju...Sa Slovencima treba 100% odigrati oni znaju i oci kopati... :lol:

Slovenec_21
Member
Member

Postby Slovenec_21 » 18 Jan 2008

Edo wrote:
sirokibrig wrote:Sad se ne valja trosit previse, laganini sa rezervama do drugog kruga! Glavnu bitku smo dobili i to sa 5 razlike!

Poljaci ce dalje a Cesi ispadaju...Sa Slovencima treba 100% odigrati oni znaju i oci kopati... :lol:

Vidim, da te ta poraz boli. In prav je tako...kar naj