2018 Mediterranean Games

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Re: 2018 Mediterranean Games

Postby balota » 04 Jul 2018

srdjan wrote:Makedonce to ne zanima oni prate samo rakomet, bowling i ne znam šta još karate ili šta već.

Jesu li u rukometu uzeli medalju Icon_cese
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 04 Jul 2018

balota wrote:
srdjan wrote:Makedonce to ne zanima oni prate samo rakomet, bowling i ne znam šta još karate ili šta već.

Ne ali su kupili, ovaj osvojili Ligu prvaka, i bilo 100.000 ljudi na plostad, specijalni emisiji, a u Francuskoj je taj meč gledalo 13 milijuna ljudi. I svi su navijali za Vardar obučeni u tradicionalne grčke kacige.

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 04 Jul 2018

srdjan wrote:
balota wrote:

Ne ali su kupili, ovaj osvojili Ligu prvaka, i bilo 100.000 ljudi na plostad, specijalni emisiji, a u Francuskoj je taj meč gledalo 13 milijuna ljudi. I svi su navijali za Vardar obučeni u tradicionalne grčke kacige.

Nije to tema, jesu li osvojili medalju na MI, dovoljno mi je bilo Ne...
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.

MihaOL
Senior Member
Senior Member

Postby MihaOL » 04 Jul 2018

balota wrote:Nije to tema, jesu li osvojili medalju na MI, dovoljno mi je bilo Ne...

Pa niso. Od momenta, kad je Vardarac osvojio onu medalju su pali u poredku medalista, pa poredka več dugo nismo videli.

Batko, može li konačni poredak medalja?
MKD wrote:Pratim sport eve 25 godina ali nikad nema da razumem sport.