EBEL - 2017/2018.

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Re: EBEL - 2017/2018.

Postby sarma i proja » 18 Dec 2017

jel se ljudi i dalje loze na hokej?
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 18 Dec 2017

a na sta se trebao loziti, odbojka ? aba ligu rofl

hans je germani skandinavec dnk Icon_Fakti steta samo sta ne postuje svoi nemci sta se rukometa tice Icon_Fakti
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 18 Dec 2017

sarma i proja wrote:jel se ljudi i dalje loze na hokej?

Zanimljiv sport i lijepa liga. Icon_Fakti

MKD wrote:a na sta se trebao loziti, odbojka ? aba ligu rofl

hans je germani skandinavec dnk Icon_Fakti steta samo sta ne postuje svoi nemci sta se rukometa tice Icon_Fakti

Icon_Fakti

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

secam se da sam pre dve, tri godine vidjao na sport klubu utakmice i da je bilo poseceno. na to sam mislio, da li ljudi i dalje dolaze na hokej.
pu ,pu, ne daj boze da me briga sta makedonca zanima.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 18 Dec 2017

F4 zene odbojka 2017, kapacitet 5000 pola prazna dvorana

Image

polufinale odbojka polska muskare.. poljaka boli kurac za odojka gledaju samo svoi, ziv srbin ili njemec nema na tribine

Image

finale sp liga muskare

Image

ep zene finale

Image

aba ligu najsiomasna i najneogledana u regiona Icon_Fakti

gori si od srki, razguli od topica.. Icon_Fakti
Last edited by MKD on 18 Dec 2017, edited 1 time in total.
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

boze kakva budala... pitam da li se ljudi u zagrebu i dalje loze na ebel, a on postavlja slike F4 odbojke tumbleweed

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 18 Dec 2017

postavio si pitanje dali nekoj se lozi na hokej...

ima..

a ja sam ti odgovorio s sliki idi lozi se na prazni dvorani ko srki c017
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 20 Dec 2017

Hokej dvorana u Sisku se lijepo radi. Za 2 godine 2 kluba u EBEL-u. To bi bilo ispunjenje sna.

Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 29 Dec 2017

Nakon 9 poraza u nizu tumbleweed
Dobili smo novog trenera.
i za sad pobjeda u Villachu i protiv Graza danas.

Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 29 Dec 2017

Povratak Bradleya u Medvescak i prvi intervju nakon pobjede.

http://www.medvescak.com/ebel/nova-doma ... eda-no2949
Nova domaća pobjeda
28.12.17.

Image

Medveščak pobijedio Graz 99ers sa 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) u utakmici 32. kola EBEL-a vođen novim-starim treneom Bradleyem...

Medvjedi su pobijedili Graz 99ers sa 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) u utakmici 32. kola EBEL-a, što je druga uzastopna pobjeda zagrebačke momčadi otkako je klupu napustio kanadski trener Connor Cameron, a večeras je i službeno preuzeo povratnik u klub Amerikanac Doug Bradley.

Gosti iz Graza poveli su u 8. minuti pogotkom Justina Buzzeoa, ali je u 17. minuti Tyler Morley izjednačio. U 26. minuti Medveščak je poveo sa 2:1 pogotkom Maria Puskaricha, a 32 sekunde prije kraja utakmice Tyler Morley je presjekao dodavanje na sredini leda i neometan poslao pločicu u nebranjenu mrežu, s obzirom na to da su gosti u završnici dvoboja povukli vratara kako bi imali igrača više i tako pokušali doći do izjednačenja.

Bila je ovo prva utakmica koju je vodio novi trener Douglas Bradley.

"Lijepo je vratiti se u Zagreb, u Medveščak! Dobro se osjećam zbog toga. Imam tu puno prijatelja, mnoge sam već sreo, nekima sam i zaboravio ime koliko je godina prošlo... Imam lijepe uspomene na Zagreb i Medveščak i sretan sam da sam opet ovdje", priznao je Bradley.

Ne skriva kako ga je iznenadio poziv iz Medveščaka: "Ne mogu reći kako me nije iznenadio poziv iz Zagreba. Morao sam mijenjati svoje božićne i novogodišnje planove, nije bilo lako tako brzo doći u Zagreb, no nisam želio propustiti ovu priliku i došao sam."

Priznaje kako ova momčad ima veliki potencijal: "Zadovoljan sam s utakmicom večeras. Momčad se trudila, pokazala je svoj karakter, svoj potencijal. Razgovarali smo prije utakmice, ukazao sam im na sitnice na koje moraju paziti - otimati pak, pucati na gol,voditi igru, paziti na obranu... Drago mi je da su me poslušali, isplatilo se! Ova momčad ima odličan karakter i nema razloga da se to ne vidi na ledu, u njihovoj igri. Idemo utakmicu po utakmicu, koncentrirano i odlučno.".

Osim dvostrukog strijelca Morleyja iskazao se i vratar Medveščaka Vilim Rosandić koji je obranio 27 od 28 udaraca hokejaša Graza te bio proglašen igračem utakmice.

"Rosandić je bio odličan večeras. Igrao je vrhunski, koncentrirano, on ima veliki potencijal, momčad ga voli i razumiju se", odmah je primjetio Bradley.

Bradley je utakmicu vodio uz pomoć sportskog direktora Aarona Foxa uz čije je vodstvo pobjedom na posljednjoj gostujućoj utakmici u Villachu Medveščak prekinuo niz svojih poraza.

Image
Fox i Bradley nakon večerašnje utakmice

"Trenirao sam Aarona Foxa u pet klubova, poznam ga jako dobro kao igrača i iskreno nemam problem s tim što je ustvari on sada meni šef. Imamo odličan odnos. Aaron ima odličan karakter, veliki je profesionalac u svome poslu i prije svega dobar čovjek", govori Bradley o Foxu.

"Odlično je vratiti se u niz pobjeda ovom večerašnjom utakmicom kod kuće. Navijači su stvorili odličnu energiju koja je bila od velikog značenja za igrače i za njihovu dobru igru. Vidjeli smo odličnu utakmicu, igrači su se odlično držali i borili svih 60 minuta na ledu", kratko je utakmicu komentirao Fox.

Sljedeću utakmicu Medveščak će odigrati već za dva dana, u subotu, 30. prosinca (17.30 sati), kad će u Ledenoj dvorani Doma sportova gostovati KAC iz Klagenfurta.

"Klagenfurt ima odličan rezultat do sada, visoko su pozicionirani. Oni su teška i opasna momčad za igru. U igri s njima pogreške nisu dozvoljene. Iskreno, obzirom na karakter naše momčadi i želju za pobjedom koju imaju očekujem vrlo tešku i veliku borbu na ledu u idućoj utakmici", najavio je Bradley.

Medveščaku je ovo bila 12 pobjeda kojom su došli do 44 boda, što ih svrstava na sedmo mjesto ljestvice EBEL-a. I dalje je vodeća Vienna koja ima 71 bod. Posljednji je Bolzano sa 38 bodova.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 07 Jan 2018

Image

KHL Medveščak: hokej u srednjoj Europi

Piše: Uwe Mauch // kurier.at

Ledeno doba između dvije godine: zagrebački biznismen s austrijskom putovnicom Michael Markota pozvao me na intervju nakon utakmice Kluba hokeja na ledu Medveščak Zagreb. Markota vodi uspješnu logističku kompaniju sa skoro 2000 zaposlenih i solidnim rastom. Isto tako uključen u događanja kao pokrovitelj za sport, kulturu i socijalna pitanja.

U Zagreb su došli Graz 99ersi i večer u Domu sportova trebala je biti puna iznenađenja. Prvo: topla dobrodošlica za goste iz Štajerske, uključujući karte za samo 4 eura i besplatno pivo. Dvorana, relikvija realsocijalizma, tehnički u najboljem mogućem stanju: dobro osvjetljenje, dobar zvuk, odlična slika na semaforu. Važno je napomenuti da je odličnu atmosferu stvaraju navijači. Za razliku od nogometnih stadiona, ovdje nema ružnih, nacionalističkih pokliča. Zapravo, sami navijači na njih gledaju s gađenjem.

Za razliku od, recimo, Vienna Capitalsa, Medveščak vodi mala skupina entuzijasta. Tijekom samog susreta predsjednik kluba, u majici kratkih rukava, sjedi na stepenicama na tribini, u VIP loži u prvoj pauzi nude se izvrsne kobasice.

Medveščak je pobijedio Grazere 3:1 (i krajem godine dvaput KAC) – nakon kratke epizode u ruskom KHL-u, zagrebački klub uistinu je obogatio EBEL. Igrači i navijači Graz 99ersa, koji su u Zagreb doputovali u dva autobusa, stigli su kući oko ponoći.

Da, Europa može biti tako prijateljska.

Izvor: kurier.at

Photo: Krume Ivanovski/khl.hr
http://khl.hr/khl-medvescak-hokej-u-srednjoj-europi/

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 07 Jan 2018

Priznaj da ti izdrko na ovaj članak. icon_dajfakte
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 07 Jan 2018

Krume Ivanovski

Makedonac u cijeloj prijatelskoj prica Icon_Fakti
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 07 Jan 2018

Peppermint Park Ranger wrote:Priznaj da ti izdrko na ovaj članak. icon_dajfakte

Priznajem Icon_Fakti

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 27 Jan 2018

Kakva drama, dobili Albu u gostima, nakon produzetka..
Sad imamo bod vise od sedmog, u zadnjem kolu idemo u Cesku i sa pobjedom bi osigurali Play off!