Tenis 2016

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Tenis 2016

Postby -Hans- » 28 Nov 2016

KK_Bosna wrote:
-Hans- wrote:Jedan Lajovic je bolji od bilo kojeg aba igraca van Srbije i Hrvaske. ows

dusan lajovic 93. na ATP listi
damir dzumhur 77. na ATP listi

Icon_cese

Career high Lajovica je bio oko 50 mjesta i dosao do 4. kola GS, a Dzumiju je 3. kolo bio najbolji rezultat.
Vjerujem da ce ga Dzumi uskoro prestici, ali za sada je Lajovic imao za nijansu bolju karijeru.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 28 Nov 2016

Peppermint Park Ranger wrote:Znači famozni Kozlov uopšte nije Makedonac? mao mao mao

Ma rođen je u Skoplju.

Nego mi je bilo cudno jer fakat ne lici na Makedonca.. izgleda ko neki Azer, ima neku azijsku njusku .. Sad je ipak jasnije, starci su mu iz Rusije dosli u Makedoniju prije nego su otisli u Ameriku (sto je opet zanimljivo, sto ih je odvelo iz Rusije u Makedoniju, nije bas klasicna ruta)

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Postby KK_Bosna » 29 Nov 2016

-Hans- wrote:
KK_Bosna wrote:
-Hans- wrote:Jedan Lajovic je bolji od bilo kojeg aba igraca van Srbije i Hrvaske. ows

Icon_cese

Career high Lajovica je bio oko 50 mjesta i dosao do 4. kola GS, a Dzumiju je 3. kolo bio najbolji rezultat.
Vjerujem da ce ga Dzumi uskoro prestici, ali za sada je Lajovic imao za nijansu bolju karijeru.

career high almagra je 9., pa je kyrgios kojem je career high 13 bolji od njega Icon_Fakti

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 29 Nov 2016

pratim ja kozlov 3 godine svrtio sam milion strane na interneta nikada ali bash nikada ni rijec o rusija nie bilo nigde... onda tek posledni mesec dana se pojavio na itf za juniora zakrien clanak neka ruska istorie..

jednostavno nesvatlivo te prica vise slicno makedonski na sa amerikanski dialektom na youtube rusko, prica lose kao svaki mkd diasporac.

kakvi rusi i makedonija. nema rusi koj dolazi u mkd da rade sem ambasadori i bogatas koj zele malo da opere. nestvatlivo.

ima puno takve faci u mkd, puno su dosle iz mongolskog regiona.

mada recimo i da su stari rusi, onda nebi se razlikuvao od oni koj su rodeni u mkd danas jer 18 generacije uazat veliki deo su dosao iz bivsa cccp iz zad karpati potocno Icon_Fakti
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 29 Nov 2016

Otac mu se zove Andrei, dvije godine je radio samo u Makedoniji.

Frajer je Rus.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 29 Nov 2016

ima u makedonija pun kurac adrejevi.

mene previse cudno, tko rusin ide u mkd da rade C054 da zasto tri godine nikakve informacije.

ali nie ni bitno, vecina makedonske pravoslavci ionaka su rusi projeklom Icon_Fakti
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 29 Nov 2016

KK_Bosna wrote:
-Hans- wrote:
KK_Bosna wrote:

Icon_cese

career high almagra je 9., pa je kyrgios kojem je career high 13 bolji od njega Icon_Fakti

a dobro, Almagro ima 31 godinu, a Kyrgiosove najbolje godine tek dolaze... jasno je da ce ludi Grk biti jedan od najboljih na svijetu... osim ako budala ne napravi neko sranje koje bi ga kostalo karijere.

Lajovic je oko 2 godine stariji od Dzumhura pa je to ipak postenija usporedba.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 29 Nov 2016

MKD wrote:pratim ja kozlov 3 godine svrtio sam milion strane na interneta nikada ali bash nikada ni rijec o rusija nie bilo nigde... onda tek posledni mesec dana se pojavio na itf za juniora zakrien clanak neka ruska istorie..

ma bratko, on je fakat Rus. Rođen je u Makedoniji i to ce bide zgodni fakt ako nekad postane top igrac, ali starci su mu Rusi...

Pa pogledaj sluzbenu stranicu teniske akademije Kozlov koju drzi njegov tata

http://www.kozlovtennis.com

U samom naslovu stranice pise ''we speak Russian''

Evo o Stefanu:
http://www.kozlovtennis.com/stefan-kozlov

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 30 Nov 2016

mozda je rus ali to prakticno jesu i sve na balkanu bar slavjanima Icon_Fakti

kakav luxuz ce to biti za sve komentatora u buducnost. the macedonian born american with russian orgin rofl
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 30 Nov 2016

Pitanje je koliko smo danas srodni sa Rusima..
Kozlovu vidis na faci da nije sa balkana. Doduse i jedna Jelena Jankovic vuce na njegove krajeve pa to ne ide u prilog mojoj teoriji.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Peppermint Park Ranger » 30 Nov 2016

-Hans- wrote:Pitanje je koliko smo danas srodni sa Rusima..
Kozlovu vidis na faci da nije sa balkana. Doduse i jedna Jelena Jankovic vuce na njegove krajeve pa to ne ide u prilog mojoj teoriji.

Genetski sa Rusima nemamo haman pa ništa.

Najmanje imamo slavenskih gena. Previše smo se miješali sa Turcima/Ilirima/Tračanima/Vlasima/Avarima/Dačanima/Keltima/Grcima/Hunima itd. itd.

Prirodno plavog Jugoslovena teško možeš naći. Na nivou su statističkih grešaka.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 30 Nov 2016

pa dobro jebali su nas turci, bili su sve pod razni okupacije ako ne turci onda avstrije madzarske koj se doselio na nasi i vasi prostora naravno da se dnk promenio ali orginalni dnk slavjani na balkan pred 1800 godine dolaze iz rusije.. toa je istoricki fakt koj ne moze se upitati. a mi mozimo nositi slajmova i sve ostalo i vi avstriski zgrade archektektutura ali ne promenuje taj fakt Icon_Fakti

sta se momak tice nek bude ziv i zdrav. ja cu navivati za njega bez razlike nisam neki mrzac rusi c017

inace slazem se zanimljivi rut. zelio bi doznati kakav pasao imali su u makedonije. diplamotsko ili slicno.

inace iskren sam ova je webstrani i koj su se pojavio verovatno nedavno.. da je imao ranije sigurno bi i ti od davno pronasao..
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Peppermint Park Ranger » 30 Nov 2016

Mi dolazimo iz Ukrajine, a ne Rusije.
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 30 Nov 2016

Peppermint Park Ranger wrote:
-Hans- wrote:Pitanje je koliko smo danas srodni sa Rusima..

Genetski sa Rusima nemamo haman pa ništa.

Najmanje imamo slavenskih gena. Previše smo se miješali sa Turcima/Ilirima/Tračanima/Vlasima/Avarima/Dačanima/Keltima/Grcima/Hunima itd. itd.

Prirodno plavog Jugoslovena teško možeš naći. Na nivou su statističkih grešaka.

Pa da.. stvorio se novi gen.

Evo HR repke..

Image

Koliko ustvari ima razlicitih oblika glave i tipa kose, a opet svi imaju 'rvacke njuske. Jedini bi Vukojevic prosao pod nekog Rusa, a Strinic pod Svabu.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 30 Nov 2016

inace ovaj kozlov ima neka solidna sansa da ode unutra top 50 za godina i pol pred da napuni 20 godine.

ako to uspeva onda pogotovo sigurno je top 15 igrac svijeta kada je 25 godine.

inace ocekivao sam da ode unutra top 100 vec ova sezona ali se nie dogodio. zverev njega bio konkurent na itf-18. a vidi zverev danas 24 na rankingu.

coric, zverev i kozlov igrace koj bi sve trebalo biti unutra top 15 za 5 godine.

i zverev je projeklom rusin.
Image