Slovenija 6:0 Makedonija

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Slovenija 6:0 Makedonija

Postby -Hans- » 25 Jan 2015

S obizirom da se na onom topicu prica samo o gledateljima, TV pravima, kladarama i ostalim sranjima,

otvorio sam topic gdje ce to sve biti zabranjeno.

Znaci, ovdje pisemo samo o utakmicama.

Image
Last edited by -Hans- on 18 Mar 2016, edited 2 times in total.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Rukomet SP 2015, Katar - TOPIC ZA KOMENTIRANJE UTAKMICA

Image

Moja prognoza:

Hrvatska - Brazil 90:10
Hrvatska je apsolutni favorit.

Poljska - Svedska 50:50
Sve ovisi o Svedskoj, to je ekipa koja je igrala egal i sa Egiptom i sa Francuskom.

Austrija - Katar 50:50
Kvaliteta je po meni na strani Austrije, ali Katar ima prednost domaceg parketa.

Njemacka - Egipat 80:20
Mislim da je Njemacka u odlicnoj formi, a iako je i Egipat igrao dobro u grupi, mislim da je Njemacka veliki favorit..

Danska - Island 70:30
Island je veliko razocaranje, nisu trebali niti igrati na SP-u. Mislim da bi se moralo desiti cudo da prođu Dance.

Spanjolska - Tunis 70:30
Mozda sam Tunisu dao previse sansi, ali nisu losa ekipa, a Spanjolska mi ne izgleda bas tako uvjerljivo kao sto svi pricaju.

Slovenija - Makedonija 50:50
Ovdje je sve otvoreno. Slovenija ima nesto siri roster, a Makedonija mi izgleda uigranije.

Francuska - Argentina 80:20
Argentina je bila odlicna u grupi, moram im dati makar teoretske sanse.. Naravno, sve osim pobjede Francuske je senzacija.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 25 Jan 2015

Sad sam vidio kostur affraid1
Hrvatska izbjegava Dansku, Francusku i Španjolsku do finala tumbleweed
A ja majmum slušam sve oko sebe koji govore da je Hrvatska nikad gora, da nek ne budem lud a htio staviti nešto sitno da Hrvatska osvaja, koeficijent je bio 7 c012 a drugi par kojeg sam htio je bila Švedska na 20 affraid1
Pobjednik tog meča je već u finalu jer Njemačka je slabašna.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Polako, mogla bi Poljska izbaciti Svedsku.
Iako se slazem da je Svedska navjerojatniji protivnik.

Sto se tice Njemacke, dosli su u odlicnoj formi i nakon dugo vremena mogu se prikljuciti vrhu. Ipak, mislim da bi mi njih rutinski rijesili u potencijalnom polufinalu.
Ono sto bi bilo idealno je da Poljska dobije Svedsku, pa onda jos da Austrija kao potencijalni dark horse napravi dar-mar pa da stvarno imamo setnju c027
Ono sto bi bilo sranje, je da idemo na Svedsku i da Svedska odigra nadprosjecno dobru utakmicu. Makar ja stvarno mislim da nama ekipa poput Svedske sa polomljenim Anderssonom jednostavno ne moze napraviti probleme. Ne mogu garantirati da imamo sanse protiv ikoga od velike trojke, ali svakog van tog kruga moramo nasapunati.. ovakva Svedska ili Poljska su jednostavno ekipe koja nas ne bi smjele dobiti vise od jednom u 5 utakmica. ows

Ono sto je sigurno je da ce se Francuska prosetati do finala jer imaju lak put do polufinala, a tamo ih ceka iscrpljen protivnik kojeg ce u svom stilu premlatiti i na silu izbaciti.
E zato bi bilo stvarno prekrasno da nas posere, pa da npr. idemo na Poljsku i da jos Njemacka kiksa, pa da dođemo odmorni u finale i da se mozemo prvi put ravnopravno pomlatiti sa Francuzima. Mislim, to je sad stvarno gledanje debelo u buducnost i kamo srece da uđemo u finale pa nek ga i predamo zbog 10 ozljeda.. Ali, bilo bi stvarno simpa da se desi jedno takvo finale.
Last edited by -Hans- on 25 Jan 2015, edited 1 time in total.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Švedska može dobiti Hrvatsku, a Poljska nijednom iz 10 pokušaja.
U svakom slučaju Hrvatska je sad favorit za finale, što znači Goluža je kupio još 10 godina na klupi.
Nekako mi se čini da se sve poklapa da Hrvatska osvoji, u drugom dijelu će se svi ovi poklati c017
Slično kao što je Španjolska osvojila na domaćem terenu, kad je pobjegla u lakši dio ždrijeba, samo što Hrvatska nije nikog birala nego se tako potrefilo.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 25 Jan 2015

hans gleda previse BBC i Russia Today. Postao ko njih, kad ne im se svidga realnosta da ovo sp je sranje pomenio kanal.

Da je bio suprotno kukao bi do jutra.

Posto je HR profitirao sve je u redu. tipicni balkanec clap
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 25 Jan 2015

srdjan wrote:Švedska može dobiti Hrvatsku, a Poljska nijednom iz 10 pokušaja.
U svakom slučaju Hrvatska je sad favorit za finale, što znači Goluža je kupio još 10 godina na klupi.
Nekako mi se čini da se sve poklapa da Hrvatska osvoji, u drugom dijelu će se svi ovi poklati c017
Slično kao što je Španjolska osvojila na domaćem terenu, kad je pobjegla u lakši dio ždrijeba, samo što Hrvatska nije nikog birala nego se tako potrefilo.

Hoce svede pobediti bez Du Reitz i Andersson. Toliko o ovoj seriozni topica lol
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Nije sigurno da neće biti Anderssona koliko ja znam.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Nije sigurno, ali lika jebe rame,
a ceka ga teska tekma protiv Poljske, dok mi imamo vjerojatno laksi trening protiv Brazila.
Igrao ili ne, imamo ogromnu prednost.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Istina ali i dalje sam pri stavu da je Švedska potencijalno opasna za Hrvatsku.
Bilo kako bilo, Hrvatskoj se sve posložilo em sa ždrijebom em sa izostankom ozljeda.
Ako u finalu ne budu Francuzi, Hrvatska ovo osvaja.
Ako budu, onda sumnjam.

Danska i Španjolska sumnjam da mogu uzeti, jer igraju prvo međusobno, pa onda s Francuzima, pa finale sa Hrvatskom ili Švedskom.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 25 Jan 2015

Vratite se na topica ovo je glupo, OK necu vise sranje iako nie sranje kada se sudi 5 sedmerca zadnji 10 i dvije supsnezije. ali necu vise majstori Icon_Fakti
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

HT AUT 14:13 QAT

Katar je bolje poceo, a Austrija je lomila i lomila... Sve dok cca par minuta prije kraja nije prelomila i konacno povela.
Tad je Katar dobio 2 igraca vise + 7m u jednom napadu, pa sam pomislio da ce tu lagano prelomiti, i na krilima publike se odlijepiti.
Međutim, Austrija zabija sa 2 igraca manje, nekako uspjeva ne dopustiti Kataru da povede i kasnije Austrija cak odlazi sa prednoscu na odmor.

Ovdje se vidi da je Austrija bolja. Barem sam ja stekao takav dojam kako je utakmica odmicala prema poluvremenu.

Međutim, nitko ne moze nista garantirati, nek se opet desi situacija poput one 7m+2x2min... i utakmica lako ode na drugu stranu. Sanse su 50:50.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Pobjeda Katra.

Mislim da ce biti jako puno kmecanja oko ovog c017
Cak i poslovicno posteni komentatori njemackog SKY-a su se pretvorili u Dragu Cosica tooth

Austrija je cijelo vrijeme drzala korak, a kad god je trebala povesti tu je bio Saric koji je branio zicere. Rekao bih da je zasluga Sariceva, međutim, svi ziceri su bili sutevi nakon faula, i to ocitih... to su situacije za iskljucenje + 7 m u nekim situacijama... Niti su suđeni ikakvi fauli, naravno niti 7 m, a da ne govorim o nekim iskljucenjima.
Na kraju je bila ogromna razlika u iskljucenjima u korist domacina, sto je blago receno skandalozno s obzirom kako se igralo.
Volio bi da mi igramo protiv Katra, ako je ikako moguce da oni izbace Njemacku.. mislim da nam nikako ne bi mogli parirati, da ne bi imali nikakve sanse.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

15:13 za Brazil na poluvremenu

Dno dna na sto lici nasa igra 1. pol.
tumbleweed

Bolje da ovakve utakmice igramo sa B postavom, barem ne bi zakazao voljni moment.. ows

Sedmerci eusa_doh
Ziceri eusa_doh

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Kako god zavrsilo, na ovoj utakmici se vidi ogromno neznanje Slavka Goluze.
On uopce nije skautirao protivnika, nema pojma kako se postaviti, nema nikakva rjesenja.
Najbolje nam je odgovarao period divljanja, kad smo im zabili 5 golova pocetkom drugog dijela i Brazilci su bili izgubljeni.
Onda je dosla jedna kontra za +4, a Goluza pocne ko majmun skakati sa strane da se stane i uspori. Umjesto +4 i daljnjeg gazenja, usporavamo ritam i od tada gledamo ovo sto gledamo.