Tenis 2015

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Re: Tenis 2015

Postby MKD » 02 Apr 2015

-Hans- wrote:Nisu samo Slovenci bolji. Bolji su i Bosanci. Cak i Crnogorci.

Crnogorac top ranking 731 Icon_Fakti

A i realno tennisa u BIH, MKD, SLO i MNE je takav m.m da nie ni bitno koj je najbolji.

Slovenci imao jedan zanimljiv igrac ima ovakva takva sansa da bude u top 50, ali izgubili su ga happy0064

MNE nema nikave nade, nema ni jedan posten tennis klub u drzava, da nie Raonic otisao u Kanada danas bi pordavao sladolet u Budvi, A Kozlov semenke u Skopje.. Slovenci i Bosanci imaju ovakav takav organizian tennis. MKD a razlike od MNE bar dobie jedan seriozan tennis klub koj ce seriozno raditi.
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 02 Apr 2015

Ne slazem se bas. Nije isto top 50-80 i top 500-800. Ogromna je stvar za malu drzavu imati nekoliko top 100 igraca, a pogotovo top 50.

Slovenci u zadnje vrijeme imaju lijepe rezultate.
Osim Bedenea, imaju i Kavcica koji je jedno vrijeme bio oko 40. mjesta. Zemlja i Rola su također dobri igraci, bili su oko top 70.
Pored toga imaju i dobre zenske uspjehe, kao Srebotnik koja je bila top 20, i Hercog blizu top 30. Prije toga je Tina Pisnik bila top 30.

To je sasvim solidno za malu drzavu kao Slovenija.

BiH je dala dobru generaciju sa Dzumhurom, Basicem i Brkicem. Dzumhuru se smijesi top 50, a Basic bi mogao u top 100.

Crna Gora bas i nema neke uvjete da bude sila, ali recimo ima Danku Kovinic. Ima 20 godina i vrti se blizu top 100, imala je par dobrih rezultata.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 02 Apr 2015

-Hans- wrote:Doduse, moram priznati da smo Srki i ja razgovarali u birtiji, i nakon 5. piva mi je izletjelo da ce Djokovic jos neko vrijeme biti nepobijediv.

I da je njegov nivo tenisa nesto najbolje sto si gledao Icon_Fakti
Ali dobro pripisat cemo to pivi rrrrr

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 02 Apr 2015

srdjan wrote:
-Hans- wrote:Doduse, moram priznati da smo Srki i ja razgovarali u birtiji, i nakon 5. piva mi je izletjelo da ce Djokovic jos neko vrijeme biti nepobijediv.

To sam se malo shalio. Icon_Fakti

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 02 Apr 2015

-Hans- wrote:
srdjan wrote:

To sam se malo shalio. Icon_Fakti

[c007

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 02 Apr 2015

-Hans- wrote:Ne slazem se bas. Nije isto top 50-80 i top 500-800. Ogromna je stvar za malu drzavu imati nekoliko top 100 igraca, a pogotovo top 50.

Slovenci u zadnje vrijeme imaju lijepe rezultate.
Osim Bedenea, imaju i Kavcica koji je jedno vrijeme bio oko 40. mjesta. Zemlja i Rola su također dobri igraci, bili su oko top 70.
Pored toga imaju i dobre zenske uspjehe, kao Srebotnik koja je bila top 20, i Hercog blizu top 30. Prije toga je Tina Pisnik bila top 30.

To je sasvim solidno za malu drzavu kao Slovenija.

BiH je dala dobru generaciju sa Dzumhurom, Basicem i Brkicem. Dzumhuru se smijesi top 50, a Basic bi mogao u top 100.

Crna Gora bas i nema neke uvjete da bude sila, ali recimo ima Danku Kovinic. Ima 20 godina i vrti se blizu top 100, imala je par dobrih rezultata.

slovenci su m.m u muskatrski tennis. 20 godine najbolji igrac bio Tiklar ranking 300. posledni par godine dobio su 2-3 pola igrace.

ali po tvoji mislenja onda moldavija je solidna kosarke drzava. c017

slovenija je moldavija u tennisa, a makedonija san marino.

zato kazem nie ni bitno koj je najbolji od taj 4 shabane. -)
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 06 Apr 2015

Image

c017

U Australiji je dobio novogodisnji egg.

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 06 Apr 2015

Guru za kondijicu iz Tirola napavio masina za titulu od Noleta c027 anim_19
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 06 Apr 2015

i ja sam sinoć gledao meč c017
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 06 Apr 2015

Miriše na 2011, ali srećom ove godine je izgubio 2 nebitna meča (Karlović i Federer u Dubaiju) i nema nikakvih glupih rekorda koje lovi i slično. Ipak nadam se da se 2011 neće ponoviti, jer tad nije uzeo RG pray
Samo to nekako da uzme, ove godine je defintivno najbolja šansa, makar ja sam siguran da će Nadal tamo opet biti ona mašina na kakvog smo navikli. Makar ima i drugih mišljenja, recimo Bertičević iz Sportskih novosti koji je fan Nadala je u subotnjim SN rekao da je on uvjeren da je ove godine kraj Nadalovom osvajanju C054

Novak doduše ne igra na onom nivou iz 2011, uostalom onaj nivo je neponovljiv, ali je ove godine i više dominantan nego tad prije svega jer je Nadal strašno pao, Fedex ostario. A Murray ima tešku mentalnu blokadu, osim toga njegova igra je sjajna.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 08 Apr 2015

Ja sam gledao meč s nekom Engleskinjom c017 Sve se nadala do zadnjeg seta kada je demonstrativno napustila objekat nakon 0:4 u gemovima. c017
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 08 Apr 2015

Pravi Englezi ne navijaju sa tog Skota.

Ajde sto se na referendumu javno izjasnio za Yes,
nego ovo sto je rekao..

Much of the discussion about Murray's national identity began prior to Wimbledon, when he was quoted as saying he would "support anyone but England" at the World Cup.

I onda Englezici moraju navijati za Skota katolika koji hejta Engleze i kojeg oni ne bi mogli smisliti da nije uspjesan, jer Englez nije uzeo Wimbledon jos od Freda Perrya, a neki drugi Britanac nece osvojiti Wimbledon u sljedecih 200 godina [c007

Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 08 Apr 2015

Ovo je istina citao sam.komentare Engleza nakon finala Dokovic-Nadal na GS i svi su navijali za Dokovica iako je poznato koliko Englezi ne vole Srbe.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 08 Apr 2015

Vratio se Tipsa Kralj anim_19
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 09 Apr 2015

Jedva nekako do pobede, ali ok ipak je bila duga pauza.Sutra protiv Giralda.
Image