Tenis 2015

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Re: Tenis 2015

Postby MKD » 04 Dec 2015

Robin Söderling najavio kombek anim_19 anim_19 anim_19 anim_19

zaista nezgodna bolest kojoj se zove struma, jebani je moze za 10 dana da ozdravis a moze i trae godinama. Robin imaotpemteratura konstatno 2 i pol godine.

steta bio je bash u uphillu broj 5 na svijetu kada se dogodio. I to kada je imao najzestoka konkurencije povjest tennisa.

srecno majstore u kombeku.
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 04 Dec 2015

Mrzim to govno jer zbog njega Federer ima nezasluženi RG.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 04 Dec 2015

Koliko sta znam Robin bio bolestan taj finale proti Federer povracao je taj jutro. Zato je izgubio u tri brzi.

Inace bi ga sobrao da je bio fitt.

da se nie dogodio struma sigurno danas bio broj 2 na svijetu.

najbrutalni forhend ima povijest tennisa.

da je ima malo bolji bekhend nebi ga nikoj pobedio, zaista los, ni proecan bekhend.
Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 07 Dec 2015

"Mekinro je duvao, Borg je uzimao kokain“
Loredana Berte, bivša supruga Bjorna Borga, otkrila je u svojoj autobiografiji zanimljive detalje iz života teniskih igrača.

IZVOR: B92 PONEDELJAK, 7.12.2015. | 10:59

Ona je otkrila da su se Džon Mekinro i Bjorn Borg ponašali kao rok zvezde, uporedivši ih sa decom.

Borg i Mekinro bili su krajem 70-ih godina prošlog veka veliki rivali, a obojica su dobili po sedam međusobnih duela.

„Teniseri su kao deca, neurotični su ili srećni u zavisnosti od igre. Videla sam u Njujorku Mekinroa kako luduje na Santaninom koncertu, čak se peo i na binu kako bi pevao sa Karlosom. Nije ga mnogo zanimao tenis, u svakom slučaju manje nego muzika“, rekla je Berte i dodala:

„Bio je naduvan, imao je seks sa prostitutkama koje je platio Džim Beluši. Hodali su zajedno, zastali su ispred jednog kluba i jednostavno pitali: ’Koliko košta klub? Sada je moj, kupujem ga’. Tu su bili Džon i ponekad Borg.“

Potom se Loredana okrenula i njenom bivšem suprugu.

„Kada se Bjorn vraćao sa putovanja uzimao je kokain i razmišljao da ide da igra tenis. Kratak period smo živeli u Londonu. Nije želeo seks. Posle šest meseci bez seksa, poludela sam. Provodio je mnogo vremena u Švedskoj na svom imanju, a nije imao čistačicu. Na kraju sam ja bila rob čisteći dvorac.“
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 07 Dec 2015

Bog je kralj, bio je klasicna casanova. Druzio se u take krugova gde je imao puno kokaina. Klasican party boy.

zato je i prekinio sa ennisa kada je bio samo 25 godine. postao je narkoman u stocholm se rehabilitirao 6 godine. spasio ga inace danas nebi ziv bio.

taj vremena nikoj nie znao da koka je opasan za zdravlje, isto s cigeratte, tek 90-ti smo skontao da cigarette su opasne.
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 07 Dec 2015

Toje bilo miki maus razdoblje tenisa.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 07 Dec 2015

pa dobro tennis napreduje kao sve ostale sportova, puskas danas nebi gol dao na zenski nogomet sp, a sharapova bi pobedio borg. a traj vremena sa taj raketu se nie ni mogao igrati bolji tennis. tennis i materialno napreduje.

evoluacija sporta.

isto kako sta oni EL prvaka u kosarke 70-ti danas nebi pobedio ZKK Partizan.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 07 Dec 2015

tennis valda je taj sport koj najmanje moze se usporeduvati razlicne ere tenns prije svega sta svaki 10 godine doplazi nov material koj ravie ovaj sport.

Dali si ti siguran srki da Djokovic bi pobedio Borg sa taj raket iz krejem 70-ti i pocetak 80-ti ?. Nole nebi mogaoigrati ovakav tennis sa taj raket jednostavno bi promasio linije sa 3 metara ako udira jako.

Borg je za mene najbolji ikada, stata samo sta stavio kraj karijera kada je ozbilno trebao krenit. Svakog sportas ima soi najbolji godine izmedju 25 do 32. Taj 7 godine on bi osvoio jos 15 GS tituli.

ali ovaj zivot skinio Borg, prevse volio zene, party.

eve ga sa pjevac DR Alban. U auto Alban, Thomas Brolin (zvezda SP 1994 u fudbal) Borg.

Image

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 07 Dec 2015

Borgova bivša supruga otkrila: Mekinro duvao, Bjorn na kokainu

Sta sam pisao ovde pre dve,tri sedmice o amaterima iz 70 ih i 80 ih godina , sisajete ga hejteri anim_19 Sve sami narkomani Icon_Fakti
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 07 Dec 2015

Kokaina vise rasturi telo nego sta poboljsa fizicki status.

Tako da u slucaju Borga to je vise negativno.
Image

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 07 Dec 2015

To su ber amateri u odnosu na danasnje tenisere, debeli, na dopu ,pijanice jednom recju amaterizam.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 08 Dec 2015

MKD wrote:pa dobro tennis napreduje kao sve ostale sportova, puskas danas nebi gol dao na zenski nogomet sp, a sharapova bi pobedio borg. a traj vremena sa taj raketu se nie ni mogao igrati bolji tennis. tennis i materialno napreduje.

evoluacija sporta.

isto kako sta oni EL prvaka u kosarke 70-ti danas nebi pobedio ZKK Partizan.

Icon_Fakti ali si tu trebao stati idući post je poništio sve pametno što si rekao ovdje.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 09 Dec 2015

Ljubo trenira Federera affraid1
Cijenim Ljubu i mislim da je mnogo bolji igrac od Cilica koji je uzeo GS ali ne viidm ratio da Federer uzme za trenera nekog kog je stalno pobjedivao.
Sad nek mu Nole odgovori i nagovri Cilica da se penzionira i uzme ga za trenera smil4043

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 09 Dec 2015

srdjan wrote:Ljubo trenira Federera affraid1
Cijenim Ljubu i mislim da je mnogo bolji igrac od Cilica koji je uzeo GS ali ne viidm ratio da Federer uzme za trenera nekog kog je stalno pobjedivao.
Sad nek mu Nole odgovori i nagovri Cilica da se penzionira i uzme ga za trenera smil4043

mi sa ovih prostora imamo pogrešno shvaćanje da netko tko je bio dobar/vrhunski igrač automatski mora biti i dobar/vrhunski trener dok netko tko je bio ispod prosjeka/ili prosječan kao igrač automatski mora biti i takav trener. ows
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 09 Dec 2015

Po toj logici, Fererera nitko ne bi mogao trenirati.

Ljubicic je bio 3. igrac svijeta, a kao trener se dokazao sa Raonicem. Covjek je teniska enciklopedija i moze trenirati bilo koga pa i Federera. To je sto se tice cisto znanja, a za trenera su potrebne i neke druge stvari, a kad pogledam Ljubicica meni se cini kao idealan tip za trenera. Da sebi biram trenera birao bi takvog covjeka.
Inace Ljubo vec dugo ima odlican odnos sa Federerom, prakticki su postali kucni prijatelji.. ne cudi me da je doslo do suradnje.