Tenis 2015

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
union 99
Respected Member
Respected Member

Re: Tenis 2015

Postby union 99 » 09 Dec 2015

Federeru sad kriv Edberg??? rofl rofl rofl

Jebote, sta im Nole uradi ip2 ip2 ip2
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 09 Dec 2015

Picek wrote:
srdjan wrote:Ljubo trenira Federera affraid1
Cijenim Ljubu i mislim da je mnogo bolji igrac od Cilica koji je uzeo GS ali ne viidm ratio da Federer uzme za trenera nekog kog je stalno pobjedivao.
Sad nek mu Nole odgovori i nagovri Cilica da se penzionira i uzme ga za trenera smil4043

mi sa ovih prostora imamo pogrešno shvaćanje da netko tko je bio dobar/vrhunski igrač automatski mora biti i dobar/vrhunski trener dok netko tko je bio ispod prosjeka/ili prosječan kao igrač automatski mora biti i takav trener. ows

Ma nisam mislio igrački, istina onda bi Federeru mogli biti treneri samo Nadal, Nole i Sampras evilgrin0039
Federer može napredovati jedino na polju psihe, kondicijski ne može jer je u godinama, tehnički ne može jer je tu sjajan, ali psihički može mnogo jer ima veliku mentalnu blokadu protiv Noleta u zadnjih par važnih mečeva promašuje Boga i oca...i onda uzme za trenera Ljubu koji je bar po meni imao mnogo slabije rezultate od talenta...mahom zbog glave...
Ljubo je jedno vrijeme igrao niz finala (ATP 500 i Mastersi) sa Federerom i uvijek bi ga propustio kad ga je imao...
Zato mislim da on nekako nije najbolji izbor za Federera...nadam se da sam u pravu mrgreen

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 10 Dec 2015

Nema bolje terapije za samopouzdanje nego svaki dan gledati modela kojeg si uvijek pobjedio.
tooth

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 10 Dec 2015

Tuma wrote:Nema bolje terapije za samopouzdanje nego svaki dan gledati modela kojeg si uvijek pobjedio.
tooth

Dobro, nije ga bas uvijek pobjeđivao..
Ali, u finalima da.