Tenis 2013

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....

2013 godinu obelezice?

Novak Djokovic
7
28%
Rodzer Federer
1
4%
Rafa Nadal
2
8%
Endi Marej
1
4%
Del Potro
1
4%
Tipsa kralj
0
No votes
Grigor Dimitrov
1
4%
Ivan Ljubicic
2
8%
Marin Cilic
0
No votes
Grega Zemlja
4
16%
Davis kup reprezentacija Makedonije
4
16%
FED kup reprezentacija Crne Gore
2
8%
Milos Raonic
0
No votes

Total votes: 25

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Re: Tenis 2013

Postby MKD » 03 Jul 2013

srdjan wrote:
MKD wrote:Konecno i moja magija da proradi. Taste your on medecine Srki happy0064

Srbomrscu c012

ne mrazim srbi, ali niti ih volim happy0064 to ne mora da znaci da vam mrzim, eve nevolim ni islandjana ali niti ih volim.

zato srbi mene kompleksi ne moze nabiti jer vam ne mrzim, ja sam tennis ljubitel. mislim da finale murej nole ja san svako englez i tennis navivac.

Volim crnogorci i svedjani. Mrzim albanci i grci. I to je to. Za ostali na planetu sam ravnodusan.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 03 Jul 2013

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO happy0064 happy0064 happy0064 happy0064 happy0064 kakva magija sam udrio proti Vardesco, od 0-2 do 3-2 happy0064
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 03 Jul 2013

Idi u pičku materinuuuuuuuuuuuuu
Svjedočili smo najvećoj sreći u povijesti sporta ovo nisu istine lol lol lol
Marej ni jednu loptu ne iskontrolira nego mu sve na sreću padnu u teren kako je tenis nepravedan sport ovo je najnezasluženija pobjeda svih vremena Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca Icon_povraca

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Kakva epska nepravda scared0008
Dabogda im Al Qaida sve porušila stoka engleska c012
Ne vjerujem da nekoga može baš ovako posrati C054 C054 C054

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 03 Jul 2013

Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 03 Jul 2013

Đoković je naglasio da mu je mnogo značila podrška srpskog fudbalskog internacionalca Nemanje Vidića.

"Drago mi je sto je došao sa suprugom i podržavao me. Ponosan sam na sve što je uradio za naš fudbal, kao i na doprinos koji daje u najboljem klubu na svetu", rekao je Đoković.

clap clap
Image

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 03 Jul 2013

-Hans- wrote:Nije Wimbledon kriv, nego su krivi svi ostali koji su od ATP tenisa napravili WTA pimplanje s osnovne linije. Nikto vise ne zna odigrati volej, a da ne govorimo o poluvoleju.

Nemoj mi vredjati Sabinu Lisicki, najboljeg trava-tenisera današnjice!!!

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 03 Jul 2013

Neverovatno dosadan, mrtav mec, bez ritma Nole - cesko pogano govno...

Naravno broj JEDAN je trenutno dve klase jaci od pederea, dopingala i pjegastog, a jos za tri klase od ostalih, tako da je i danasnji katastofalan NOLE dovoljan da dobije 3:0...

u svakom slucaju Delpo moze biti zajeban igrac ako se oporavi... Nadam se da ce Nole pripremati mec kao da igra protiv najzdravijeg Delpa... Jedan od retkih igraca koji je zasluzio kroz karijeru da bude prvi na ATP listi, ali ga sjebase povrede...

Inace zanimljivo je da je Nole i protiv Hasa i protiv ceskog poganog govneta zadnje meceve na travi gubio ... Kako li je igrao zadnji mec na OI protiv Delpa mrgreen Znaci finale se smesi... Nole favorit 80%-20%...

pjegavac srecno danas... prizeljkivao sam prije meca laganih 3-0 za pjegavca i isto tako u 1/2 ako vec mora u finale, jer bi tada u eventualnom finalu protiv Djokovica imao odjednom potpuno ozbiljniji mec, drugacijeg tempa i ritma...

ps: ujko nema nista sa magijom, vracima, losim prognoziranjem itd... jednostavno kvisling je operisan od sporta... ne razumije se u tenis... ma kakav tenis, u sport uopste tooth tooth tooth
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 03 Jul 2013

sta je sa delpom? jel ozbiljnija povreda?
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

delijaBL
Senior Member
Senior Member

Postby delijaBL » 03 Jul 2013

Verdasko i Ana na Ivanovic definitivno imaju isti mozak.

Finale kao sto sam i rekao, Djoko i Janovic.

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 03 Jul 2013

Tuma wrote:
-Hans- wrote:Nije Wimbledon kriv, nego su krivi svi ostali koji su od ATP tenisa napravili WTA pimplanje s osnovne linije. Nikto vise ne zna odigrati volej, a da ne govorimo o poluvoleju.

Bogami sam ja od verdaska danas vidio par odlicnih voleja svih vrsta. ima draj volej ko da je australijanac od prije 30 godina.
Budi muško a ne Vujošević Duško.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

union 99 wrote:ps: ujko nema nista sa magijom, vracima, losim prognoziranjem itd... jednostavno kvisling je operisan od sporta... ne razumije se u tenis... ma kakav tenis, u sport uopste tooth tooth tooth

Samo izazivaj čarobnjaka evilgrin0039 imaš sreće da si mi drag forumaš pa neću stavljati nikakve kletve na tebe rrrrr

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 03 Jul 2013

Icon_Aplause danke...imas pivo u jesenice... mada kakve sam srece ni ti mi vise odmoc nemozes...
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 03 Jul 2013

ajkula wrote:
Tuma wrote:

Bogami sam ja od verdaska danas vidio par odlicnih voleja svih vrsta. ima draj volej ko da je australijanac od prije 30 godina.

I te kako ima. On ima sve udarce, idealne fizicke predispozicije, u principu sve sto treba za uspjeh.

Ima jedan problem. Ne moze parirati najboljima na psihickom i taktickom planu. Na zalost, to ne moze popraviti. On je onako... Forest Gump među tenisacima... ;) Od malena ima problem.

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 03 Jul 2013

Ovogodišnji Wimbledon označava povratak pravog tenisa. Servis i volej! Nažalost Verdasca nisam gledao ali prošlog tjedna sam vidio više iznenadjujuče dobrih igrača koji na onim dosadnim podlogama skoro da ne postoje. Nadam se da je ovo početak povratka jedine prave podloge! Trebao bi i Melbourne vratiti travu.