Vaterpolo, plivanje i ostali vodeni sportovi...

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Vaterpolo, plivanje i ostali vodeni sportovi...

Postby srdjan » 23 Aug 2019

sarma i proja wrote:Svi iz sporta kažu da se partizanu pomaže, pišu se izjave, zahvaljuje se... Samo Srđan kaže suprotno od onoga što iz tih klubova naglašavaju kao istinu.
Odakle to Srđanu niko ne zna, a ja pretpostavljam da je ludilo izazvano mržnjom

Ajde sarmo nemoj nas praviti ludim, u svim "našim" upravama sjede vaši ljudi koji rade na tome da budemo drugi i da se zahvaljuju Aleksandru Visočanstvu na pomoći. Da se razumijemo naravno da nas država financira kao i sve druge sportske kolektive u zemlji, ali jasno da uvijek i u svemu više se daje Zvezdi.

I onda kao svi govore o tome icon_1Smile a ti svi su vaši ljudi i vaši ljudi koji su kao naši lol Vučko je zajebao Kim Jonga. Ni on nije smislio ovako dobar plan potpuno lažne opozicije. Doduše njega zanima samo politika, a ovaj gad mora i u sportu sve po svome.

Eto toliko nam se pomaže da nismo više prvaci ni u gađanju glinenih golubova. Dušmani ste nam i vaterpolo uništili jer od ničeg ne prezate. Savo si je ovom izjavom potpisao otkaz prvom prilikom. Ne smije se govoriti protiv vožda, smijenit će ga "Partizanova" uprava.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 23 Aug 2019

Ne znam, ne pratim vaterpolo, ali znam da čitam.
Jesu li rekli da se zahvaljuju Vučiću? Nisam ja zahvaljivao, već ljudi iz Partizana.
Ja nisam Vučićev i nikada neću biti, ne znam kako si me smestio u "njih" ili koji god da su vaši i njihovi.
U vaterpolu je prvak klub iz Šapca, što je gotovo neverovatno, jer je Šabac jedan od 180 gradova koji nisu njegovi. Ako je grad Šabac koji je ne na margini već daleko iza nje, uspeo da napravi šampionski tim ne vidim razlog da to ne uradi i partizan.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 23 Aug 2019

sarma i proja wrote:Ne znam, ne pratim vaterpolo, ali znam da čitam.
Jesu li rekli da se zahvaljuju Vučiću? Nisam ja zahvaljivao, već ljudi iz Partizana.
Ja nisam Vučićev i nikada neću biti, ne znam kako si me smestio u "njih" ili koji god da su vaši i njihovi.
U vaterpolu je prvak klub iz Šapca, što je gotovo neverovatno, jer je Šabac jedan od 180 gradova koji nisu njegovi. Ako je grad Šabac koji je ne na margini već daleko iza nje, uspeo da napravi šampionski tim ne vidim razlog da to ne uradi i partizan.

Dobro si ovo rekao. Ljudi iz Partizana. Samo je problem što to nisu Partizanovi ljudi.
Otprilike kao što je Milorad Dodik bosanski političar.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 23 Aug 2019

Neko bi tvoje stanje nazvao paranojom
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 23 Aug 2019

Kad VK CZ pod Sapicem nije imala bazen , tim ni za kokice onda je bilo ok po srdjanu.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 08 Sep 2019

„Трипати светски првак, а нема ништо и сѐ прави сам... зошто плива за Македонија!“

Image

„Дечково (Евгениј н.з) е трипати победник на светската серија на ултрамаратони (2015, 2017 и 2019 година). Успех, недоволно вреден да се спомене на ниедна национална ТВ. Успех непрепознаен од ниедна фирма, успех недоволен за да има барем некаква помош од државата. Државата чии бои ги брани и повеќе од достојно ја претставува. Кој не осетил и не видел, не знае колку пот и одрекувања е тоа. Е, овој дечко, сам си плаќа каде и да оди за да не претставува, а нема ниту еден ден работен стаж, ниту здравствено, ниту пензиско осигурување. Зошто? Затоа што решил да плива за Македонија. И како што го дал Господ, го прави тоа без никаква помпа, одбивајќи понуди да плива за друга држава. Искрено, ти се восхистувам на честа, скромноста и истрајноста. Добри спортисти има многу, ама добри луѓе многу малку... е, ти си еден од нив. Честитки, голем човеку“, напиша Дарко.

za kojoj pliva ovaj ? od mkd nie centu dobio ko pomoz

pomoz dobio samo od italije sponzor

dobar naslov zasto pliva za mkd ?

treti put sp prvak u maraton

danas postao
Image