Vaterpolo, plivanje i ostali vodeni sportovi...

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

Postby Montenegro#1 » 21 Jan 2008

Primorac pobedio Marseille 12-9 i tako je sada 2. u grupi. Imaju fine sanse za prolaz.

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 21 Jan 2008

Primorac moze dalje, Jadran je ove godine razocara, cak i ova pobjeda ih ne bi priblizila drugom krugu...

Budva odlicna, mada je izvukla Egera u polufinalu, koji je otprilike najjaci od ove cetiri ekipe.

Mislim da uz pomoc punog plivalista mogu do finala, a to je vec lutrija.Djuho i kolonija srtranaca odlicni!

Bit ce dobra liga ukoliko se napravi sa Hrvatima, mi imamo jos jednu dobru ekipu- Val iz Prcnja, koji je zamolo izbacio Barselonetu u kvalifikacijma za CL u Istambul.

Us vakom slucaju bi se nasim klubovima obezbijedila jaka liga, koju nijesu igrali od 1990.
mene je dovolno da rusija i dalje svaca nase makedonsko pismo seriozno, srb i cg su ionaka mali nebitni drzavi.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 21 Jan 2008

Hector wrote:Primorac moze dalje, Jadran je ove godine razocara, cak i ova pobjeda ih ne bi priblizila drugom krugu...

Budva odlicna, mada je izvukla Egera u polufinalu, koji je otprilike najjaci od ove cetiri ekipe.

Mislim da uz pomoc punog plivalista mogu do finala, a to je vec lutrija.Djuho i kolonija srtranaca odlicni!

Bit ce dobra liga ukoliko se napravi sa Hrvatima, mi imamo jos jednu dobru ekipu- Val iz Prcnja, koji je zamolo izbacio Barselonetu u kvalifikacijma za CL u Istambul.

Us vakom slucaju bi se nasim klubovima obezbijedila jaka liga, koju nijesu igrali od 1990.

:roll: :roll: :roll:

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 21 Jan 2008

srđan wrote: :roll: :roll: :roll:
pa Å¡to je krivo rekao?
osim Partizana i onog kluba kojeg su ugasili a čijeg imena se sada ne mogu sjetiti Srbija nema dobrih VK klubova..
koliko puta je Jadran bio prvak u toj ligi? :?
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 21 Jan 2008

becej je bio jak
i istina ej
Srbija nema jaku ligu
Ima najjaci klub u regionu, Vk partizan, ali nemamo jaku ligu
Partizan treba da se takmici sa madjarskim timovima
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 21 Jan 2008

Picek wrote:
pa Å¡to je krivo rekao?
osim Partizana i onog kluba kojeg su ugasili a čijeg imena se sada ne mogu sjetiti Srbija nema dobrih VK klubova..

Za ligu koja je dala evropskog Å¡ampiona-Bečeja :wink: i u kojoj igra 2.najjači klub na svijetu-Partizan ne može reći da je slaba.
A i NiÅ¡ je bio sa Manojlovićem dobar.
Nije jaka kao Hrvatska liga,ali da je slaba :roll:
Sigurno je albanska jača,jelda Hektore :)

Picek
Respected Member
Respected Member

srđan wrote:Za ligu koja je dala evropskog Å¡ampiona-Bečeja :wink: i u kojoj igra 2.najjači klub na svijetu-Partizan ne može reći da je slaba.
daj mi samo reci po kojoj je logici Partizan drugi najjači klub na svijetu?
ako se dobro sjećam Jug ih je pobijedio u polufinalu Lige prvaka..
:?

Bonano
Member
Member

Postby Bonano » 21 Jan 2008

muk na topicu :lol:

Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

Postby Montenegro#1 » 21 Jan 2008

Picek wrote:
srđan wrote:Za ligu koja je dala evropskog Å¡ampiona-Bečeja :wink: i u kojoj igra 2.najjači klub na svijetu-Partizan ne može reći da je slaba.

Nije 2. nego 3.

Jel ti sad bolje? :lol:

NoName

Postby NoName » 21 Jan 2008

Picek wrote:

i Hetafe pobedi Barselonu ali nije bolji... :lol:

Hector
Senior Member
Senior Member

srđan wrote:
Picek wrote:
pa Å¡to je krivo rekao?

Za ligu koja je dala evropskog Å¡ampiona-Bečeja :wink: i u kojoj igra 2.najjači klub na svijetu-Partizan ne može reći da je slaba.
A i NiÅ¡ je bio sa Manojlovićem dobar.
Nije jaka kao Hrvatska liga,ali da je slaba :roll:
Sigurno je albanska jača,jelda Hektore :)

Nijesam znao da cete odmah zapjenit...ali dobro...Partizan i becej nikad nijesu bili iste snage...znaci kad je Becej bio prvak Partizan je bio sa 14-godisnjacima, Zvezdi su kriminalci vodili klub, Nis je bio dobar, ali su imali komlex da nijesu iz metropole....tako da je ta liga zadnjih godina licila na Partizan i 3 CG kluba, zna se sto je jaka liga, osim ako vama nije normalno da neko nabudzi ekipu za jednu sezonu, pa je sljedece ugasi, onda nemamo o cemu pricat...

Jaka je liga dje imamju bar 5 ili 6 kolubova koji mogu dobit jedan drugog, a to nijesmo imali od raspada SFRJ...danas 2 CG kluba igraju CL, a jedan je u polufinalu LEN kupa...nama hvale utakmice sa jacim klubovima, u susjedstvu ih ima i sto ne napraviti nesto slicno Jadranskoj i u ovom sportu...

Nije bas Albanija nas nivo ni u tom ni u drugim sportovima, pogotovo u onima dje vas nema, tako da tu pricu ostavite...
mene je dovolno da rusija i dalje svaca nase makedonsko pismo seriozno, srb i cg su ionaka mali nebitni drzavi.

NoName

Ja sam isto za jadransku u vaterpolu...ali maksimalno 8 ekipa da se takmici...

Hector
Senior Member
Senior Member

Moje je misljenje isto tako, treba vidjet kako funkcioniose ovo prve godine, pa dodat ili smanjivat kako vrijeme bude odmicalo...treba slicno napravit i u rukomet i u odbojku (danas ima 2 dobra kluba iz CG, Buducnost je medju 10 u Evropu u CL, Budva u polufinale drugog takmicenja po snazi, ali nemamo treci klub da igra sa njima, a bila je Vojvodina prije)...

Pitanje je ozbiljno i treba mu prilazit racionalno bez emocija...jer su najbolji rezultati onda.

Picek
Respected Member
Respected Member

NoName wrote:

i Hetafe pobedi Barselonu ali nije bolji... :lol:
a jel "Hetafe" osvoji ligu prvaka godinu prije? i finale godinu prije? :?

NoName

Hector wrote:Moje je misljenje isto tako, treba vidjet kako funkcioniose ovo prve godine, pa dodat ili smanjivat kako vrijeme bude odmicalo...treba slicno napravit i u rukomet i u odbojku (danas ima 2 dobra kluba iz CG, Buducnost je medju 10 u Evropu u CL, Budva u polufinale drugog takmicenja po snazi, ali nemamo treci klub da igra sa njima, a bila je Vojvodina prije)...

Pitanje je ozbiljno i treba mu prilazit racionalno bez emocija...jer su najbolji rezultati onda.

rukometna liga bi bila jako zanimljiva...

Zagreb, Bosna, Zvezda, Lovcen (ne znam kakav je sada), Vardar, ne znam u kakvom
je stanju Ljubuski...
u svakom slucaju, mogla bi se napraviti dobra liga od 8 ili 10 klubova...