Vaterpolo, plivanje i ostali vodeni sportovi...

Sve vezano za ostale sportove...rukomet,odbojka,vaterpolo,tenis,hokej,atletika....
sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Re: Vaterpolo, plivanje i ostali vodeni sportovi...

Postby sarma i proja » 12 Feb 2019

Imali smo jutarnji trening u subotu ujutru, a posle toga dva sata slobodnog vremena do ručka. Grupa starijih igrača je pitala trenera da li može da prošeta po rivi, dok je druga otišla u hotel. Nakon policijske provere, jedan od službenika javio je šefu da nema vidnih obeležja ispod jakni, te da možemo da krenemo u šetnju - započeo je Vasić i objasnio kako je došlo do haosa.

Ne znam, oni kažu da nisu bili u dresovima.

Ja sam viđao hrvatske sportiste u dresovima, sećam se kad se igralo ep u futsalu da ih je bilo u ušću.

Ne kažem da opravdavaš, samo kažem da za mene nema oni ali.
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 12 Feb 2019

Lažu da nisu bili u dresovima kad su im skinuli dresove. Pa ovome je konobar vidio grb na majici i rekao mu da ga pokrije da će imati problema.

Image

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 12 Feb 2019

http://ba.n1info.com/Regija/a112404/Mla ... grebu.html

I prije 2-3 godine su napadnuti mladi vaterpolisti Partizana (kadeti) u Zagrebu kada su izasli iz Mekdonaldsa

Nije se dizala ovoluka halabuka, a mozda je trebalo jos tada
2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

I šta će se promijeniti. Opet će kad neko bude šetao u dresu protivničkog kluba biti napadnut. Probaj u dresu Širokog prošetat Sarajevom, u dresu Dinama rivom, u dresu Partizana Zagrebu, u dresu Hajduka Kragujevcom. Kao vi ćete to preko noći promijeniti, hoćete sigurno.

Jednostavno ne šetaj u dresu mrskog rivala tuđim gradom i neće ti biti ništa. Pa mi smo na Poljud išli sjedili gledali utakmicu, ekavicom se pričalo najnormalnije nije niko nikoga pogledao krivo. Ali u dresu ne smiješ, to je tako i neće se promijeniti. Kao da je u Europi puno drugačije. I to nema veze sa nacionalizmom nego sa huliganizmom.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 12 Feb 2019

Jednostavno je to do mentaliteta tih sredina.

Srpski rukometaši su bili u Poreču na SP prije 10 godina i hala je bila prepuna srpskih navijača u dresovima, ja sam bio šokiran tumbleweed i nikom se ništa nije desilo. U Zagrebu i Splitu su srpski sportaši često bili napadani a, zovite ovo generalizacijom koliko hoćete, to je posljedica toga što su ti gradovi pretrpani ljudima iz kamenjara, ovog ili onog. Autohtoni Zagrepčani i Splićani su kulturan svijet. Naravno ima tu puno i do društvene klime, obrazovanja u školama.

Slično vrijedi u Srbiji. Kad je Davis kup igran u Kraljevu prvi put u povijesti međusobnih duela protivnička himna je dobila aplauz i ljudi su bili šokirani. Slično bi bilo i bilo gdje na jugu Srbije. Ali kad je igrano prvenstvo u Novom Sadu u samom gradu i okolnim selima Veternik, Futog gdje žive većinom Srbi iz bivše Krajine tamo kad vide kockice odmah mahinalno traže neki kamen ili sjekiru ako se nađe pri ruci tooth

Za ovu priču ključna je informacija da li su pokrili dres Zvezde ili ne. Makar sama ideja nošenja dresa makar bio ispod sto trenirki ili jakni u Splitu nije baš najpametnija. Kad smo Herkules i ja bili na kultnoj utakmici Cibona-Partizan (Keeecman) on je imao čarape Partizan, ja sam i to smatrao malo prehrabrim činom, jer ako sam ih ja skontao mogao je i bilo tko c017 također kad smo išli na utakmicu vaterpola Zvezda-Partizan skinuli smo dresove ispod duksa i išli smo posebno u kafić da se presvučemo tooth
Slaviša Kokeza je zlato!

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

srdjan wrote:Jednostavno je to do mentaliteta tih sredina.

Srpski rukometaši su bili u Poreču na SP prije 10 godina i hala je bila prepuna srpskih navijača u dresovima, ja sam bio šokiran tumbleweed i nikom se ništa nije desilo. U Zagrebu i Splitu su srpski sportaši često bili napadani a, zovite ovo generalizacijom koliko hoćete, to je posljedica toga što su ti gradovi pretrpani ljudima iz kamenjara, ovog ili onog. Autohtoni Zagrepčani i Splićani su kulturan svijet. Naravno ima tu puno i do društvene klime, obrazovanja u školama.

Slično vrijedi u Srbiji. Kad je Davis kup igran u Kraljevu prvi put u povijesti međusobnih duela protivnička himna je dobila aplauz i ljudi su bili šokirani. Slično bi bilo i bilo gdje na jugu Srbije. Ali kad je igrano prvenstvo u Novom Sadu u samom gradu i okolnim selima Veternik, Futog gdje žive većinom Srbi iz bivše Krajine tamo kad vide kockice odmah mahinalno traže neki kamen ili sjekiru ako se nađe pri ruci tooth

Za ovu priču ključna je informacija da li su pokrili dres Zvezde ili ne. Makar sama ideja nošenja dresa makar bio ispod sto trenirki ili jakni u Splitu nije baš najpametnija. Kad smo Herkules i ja bili na kultnoj utakmici Cibona-Partizan (Keeecman) on je imao čarape Partizan, ja sam i to smatrao malo prehrabrim činom, jer ako sam ih ja skontao mogao je i bilo tko c017 također kad smo išli na utakmicu vaterpola Zvezda-Partizan skinuli smo dresove ispod duksa i išli smo posebno u kafić da se presvučemo tooth

Evo ga kamenjarci napali vaterpoliste Zvezde. c017

Opet okrećete na nacionalizam ovu priču a to jednostavno nije istina. Sutra sjedi na rivu u dresu Dinama i naruči kavu. Usput naruči odmah i taksi za KBC Firule.

Prošetaj centrom Glasgowa u dresu Celtica, centrom Atene u dresu PAOK-a, centrom Pariza u dresu Lyona, dresom Juventusa centrom Milana ili centrom Krakowa u dresu Lecha. Pa ćeš vidjeti...

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Jesu tukli vaterpoliste mađarskog egera?
Ne sećam se, možda neko drugi zna, da li je ijedan hrvatski sportista dobio batine u Srbiji.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

sarma i proja wrote:Jesu tukli vaterpoliste mađarskog egera?
Ne sećam se, možda neko drugi zna, da li je ijedan hrvatski sportista dobio batine u Srbiji.

De molim te kakav je madjarski eger rival splitu i torcidi. Da su dosli rukometasi iz kragujevca sta mislis da bi ih tukli. Dosli su Zvezdasi. A uz to, tko kaze da su oni uopće znali da su vaterpolisti.Mislis da bi itko u Hrvatskoj mogao prepoznati vaterpolistu Zvezde! Pa i novinari i očevici su odmah nakon napada pisali napadnuti navijači Zvezde. Novinar Nove TV je napisao tweet Torcida napala navijače Zvezde na rivi.

Opet ponavljam dodji u dresu Rijeke ili Dinama i sjedi popit kavu na rivi.

Haralampije
Senior Member
Senior Member

Postby Haralampije » 12 Feb 2019

Hoces da kazes da vi ne podnosite sami sebe
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Da te ne znam rekao bi da nisi baš svoj, ovako ću reći da me zajebavaš!

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 12 Feb 2019

srdjan wrote:Jel imate trenere neke Srbe ili Hrvate?
Nekad ste bili dobri u vaterpolu i plasirali ste se par puta na prvenstva, mislim da ste jednom dobili čak Icon_NekaCrkni

ma tyo je bio skors neozbilno, 1 makedonac, a ostale srbi, hrvate i crnogoraca.

Ova sa Vardar je puno ozbilnije kada se otvori mladinski skola.

ali ce treba vreme.
Image
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Haralampije wrote:Hoces da kazes da vi ne podnosite sami sebe

Zar nisi video šta su na JNA radili? nonono

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 12 Feb 2019

moguce da ima iz regiona treneri, 5 trenutno. ova je jedan

Image

shetaju po gradom radi reklami a ide i po gradinki sa poklona za da sobere deca

Image

Image

Image

Image
Image
Image

Haralampije
Senior Member
Senior Member

Postby Haralampije » 12 Feb 2019

sirokibrig wrote:Da te ne znam rekao bi da nisi baš svoj, ovako ću reći da me zajebavaš!

mrgreen
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 12 Feb 2019

Ma ja bio na Lokomotivi i prica je da je konobar skuzija znakovlje CZ i zva ekipu da ureduje, cisto navijacki huliganizam, mislim da ste se i vi ode sprdali kad su kruzile slike sa Zvezdinim obiljezijma slikane oko Poljuda, i to je kao neki odgovor da ne bi bilo...

Mislim kretenizam na 100-tu, evo bas danas je sa teskim ozljedama u Sibeniku strada hajdukovac od Funcuta ali nema po medijima velike halabuke jer ga nisu razbili srbi ili mozda jesu tooth

Al da se ove nase budale vise loze na srbe jesu, da nalete na ulici na purgera i cigana, najprije bi krenili na cigana a purgera ako stignu tooth

Inace koliko dugo se vaterpolo igra regionalna, pa prije ABA i nije bilo incidenata, ovo sad se dogodilo nakon sto su kruzile one slike ows
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.